Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: nesic1 poslato 25 Februar, 2016, 20:37
Ne znam kako je po drugim gradovima, u jagodini danas videh na reklami sliku srbije bez kosova

Koliko znam na Kosovu nemamo vojsku, policiju, ne pitamo se ni¹ta veæ dosta dugo. Samo ne sme niko to da ka¾e.

Ako ponavljamo da je Kosovo Srbija i stavljamo ga na sve karte i vremensku prognozu, hoæe nam se vratiti?
Hoæe neko da ide dole da ¾ivi?
Da ide (opet) da postane invalid u novom ratu, i posle dobije 10.000 invalidsku penziju (ako se vrati uop¹te)?
Ili da po¹alje svog sina dole?


Inaèe mislim da Nata¹u Bekvalac treba odvaliti od kurca i da joj se posle ne javi¹.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 26 Februar, 2016, 11:49

Koliko znam na Kosovu nemamo vojsku, policiju, ne pitamo se ni¹ta veæ dosta dugo. Samo ne sme niko to da ka¾e.

Ako ponavljamo da je Kosovo Srbija i stavljamo ga na sve karte i vremensku prognozu, hoæe nam se vratiti?


Ne, nego treba uvek ponavljati i kazati  u svim vremenskim prognozama, kartama... "Kosovo, okupirani deo na¹e Republike Srbije"...
TO NE SME NIKO DA KA®E

Bori¹a

Citat: Slaninar poslato 26 Februar, 2016, 11:49
Koliko znam na Kosovu nemamo vojsku, policiju, ne pitamo se ni¹ta veæ dosta dugo. Samo ne sme niko to da ka¾e.

Ako ponavljamo da je Kosovo Srbija i stavljamo ga na sve karte i vremensku prognozu, hoæe nam se vratiti?
Hoæe neko da ide dole da ¾ivi?
Da ide (opet) da postane invalid u novom ratu, i posle dobije 10.000 invalidsku penziju (ako se vrati uop¹te)?
Ili da po¹alje svog sina dole?


Inaèe mislim da Nata¹u Bekvalac treba odvaliti od kurca i da joj se posle ne javi¹.  :)

redak slucaj da se slazem 100% sa tobom... kenja mi se od ovih severno od ibra kako vode rat preko tastature i nose majice/dukseve НЕМА ПРЕДАЈЕ ili nesto u tom fazonu... kosovo je otislo odavno i nece se vracati... pozz :)

eclipse4


CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 26 Februar, 2016, 19:01
Citat: Slaninar poslato 26 Februar, 2016, 11:49
Koliko znam na Kosovu nemamo vojsku, policiju, ne pitamo se ni¹ta veæ dosta dugo. Samo ne sme niko to da ka¾e.

Ako ponavljamo da je Kosovo Srbija i stavljamo ga na sve karte i vremensku prognozu, hoæe nam se vratiti?
Hoæe neko da ide dole da ¾ivi?
Da ide (opet) da postane invalid u novom ratu, i posle dobije 10.000 invalidsku penziju (ako se vrati uop¹te)?
Ili da po¹alje svog sina dole?


Inaèe mislim da Nata¹u Bekvalac treba odvaliti od kurca i da joj se posle ne javi¹.  :)

redak slucaj da se slazem 100% sa tobom... kenja mi se od ovih severno od ibra kako vode rat preko tastature i nose majice/dukseve НЕМА ПРЕДАЈЕ ili nesto u tom fazonu... kosovo je otislo odavno i nece se vracati... pozz :)


Ne nego je ovo glup mladi narastaj, koji ce danas a najdalje sutra da podlegne utisku da je pederluk normalna stvar kao i pedofilija itd itd itd...jer su generacija pink farme parova krimidzimi ubedjenja a u stvari nula izgradjenog karaktera u sebi sa jos manjim procentom mozga u tim supljim glavama...sta bre on zna sta je Kosovo, Bosna, Hrvatska i jos druga pacenja u zivotu kad jos jede i sipa gorivo od maminih para, i dan mu pocinje sa maminim i tatinim stavom sta ce i kako ce u zivotu...

P.S. izvinite me na pravopisu samo me je malo govedo izbacilo iz takta.

Bori¹a

mislim da nije u redu da me vredjas... stvarno nije u redu

niti je pederluk/pedofilija normalna stvar, niti gledam farmu/pink ni tv uopste...

blago tebi ako si u 19 godina mogao da se odvojis od porodice, osnujes svoju, zaradis za auto/motor a ni 20 godina nisi imao... skidam kapu, zeleo bih da budem kao ti

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 11:41
Ne nego je ovo glup mladi narastaj, koji ce danas a najdalje sutra da podlegne utisku da je pederluk normalna stvar kao i pedofilija itd itd itd.

Neinformisan, ili ogranièen èovek izjednaèava pederluk i pedofiliju.

Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 11:41
..jer su generacija pink farme parova krimidzimi ubedjenja a u stvari nula izgradjenog karaktera u sebi sa jos manjim procentom mozga u tim supljim glavama...sta bre on zna sta je Kosovo, Bosna, Hrvatska i jos druga pacenja u zivotu kad jos jede i sipa gorivo od maminih para, i dan mu pocinje sa maminim i tatinim stavom sta ce i kako ce u zivotu...

P.S. izvinite me na pravopisu samo me je malo govedo izbacilo iz takta.

Kad vidim kako mladi ljudi razmi¹ljaju, siguran sam da nam nema spasa.

Opet, tu su krivi (i) roditelji i dru¹tvo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 27 Februar, 2016, 12:01
mislim da nije u redu da me vredjas... stvarno nije u redu

niti je pederluk/pedofilija normalna stvar, niti gledam farmu/pink ni tv uopste...

blago tebi ako si u 19 godina mogao da se odvojis od porodice, osnujes svoju, zaradis za auto/motor a ni 20 godina nisi imao... skidam kapu, zeleo bih da budem kao ti

smorisa....sa 19 se islo u rat...kakva mama i tata....to je ono sto necete nikada shvatiti.....ako ja tebi otmem novcani, mobilni i sat...jel to sat mogilni i novcanik vise nisu tvoji.....ja sam jaci, stanje je de fakto tako i ti se miris sa tim.....mozda da zoves mamu i tatu.....e pa smorisa ja nisam nikome dozvolio nikada da i uzme nesto moje....neki su uzimali jer sam bio mladji i slabiji, ali kad sam se deseti put zaleteo i ako sam dobio preko picke, vratili mi da se ne smaraju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Citat: Bori¹a poslato 26 Februar, 2016, 19:01
Citat: Slaninar poslato 26 Februar, 2016, 11:49
Koliko znam na Kosovu nemamo vojsku, policiju, ne pitamo se ni¹ta veæ dosta dugo. Samo ne sme niko to da ka¾e.

Ako ponavljamo da je Kosovo Srbija i stavljamo ga na sve karte i vremensku prognozu, hoæe nam se vratiti?
Hoæe neko da ide dole da ¾ivi?
Da ide (opet) da postane invalid u novom ratu, i posle dobije 10.000 invalidsku penziju (ako se vrati uop¹te)?
Ili da po¹alje svog sina dole?


Inaèe mislim da Nata¹u Bekvalac treba odvaliti od kurca i da joj se posle ne javi¹.  :)

redak slucaj da se slazem 100% sa tobom... kenja mi se od ovih severno od ibra kako vode rat preko tastature i nose majice/dukseve НЕМА ПРЕДАЈЕ ili nesto u tom fazonu... kosovo je otislo odavno i nece se vracati... pozz :)

èekaj Bori¹a, da te pitam ne¹to ali realno, KOJI je bre tebi uop¹te kurac u poslednje vreme..

jel ima¹ neki problem, jel mo¾e neko od nas da ti pomogne, samo reci, tu smo?



izjavi¹ ovako ne¹to za svoj muèeni narod i jo¹ ima¹ obraza se ljuti¹ ¹to si uvreðen, vrhunac...

koje su to fore, zapitaj se malo..








Hohštapler

Da vas jebe i politika i kosovo i EU i Rusija i ova zima vi¹e, ja bih da ¾ivim, da se vozim!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

nemam problem... samo sam konstatovao da mi se kenja od toga.. ali nema veze, necu vas ometati u vasem odlasku u rat sa 19 godina, vi samo idite ja nemam nista protiv, necu vam smetati... mahacu vam i cestitati [yahoo]

ja licno ne znam nikog iz mog naroda ko je napacen tako da moram da verujem novinama/tv-u a posto to dvoje ne koristim, verujem u ono sto vidim...

cao

Jecko

Sad si lupio i ostao  ziv :D :D :D
Ne znas nikoga iz tvog naroda ko je napacen?

A koje si ti to narodnosti?

Bori¹a

valjda srbin... pitanje je do kad :)

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 27 Februar, 2016, 14:39
nemam problem... samo sam konstatovao da mi se kenja od toga.. ali nema veze, necu vas ometati u vasem odlasku u rat sa 19 godina, vi samo idite ja nemam nista protiv, necu vam smetati... mahacu vam i cestitati [yahoo]

ja licno ne znam nikog iz mog naroda ko je napacen tako da moram da verujem novinama/tv-u a posto to dvoje ne koristim, verujem u ono sto vidim...

cao

Meni je drago ¹to ¾ivi¹ u bogatoj porodici i kom¹iluku. Verovatno i brzo prolazi¹ kroz ostale delove Srbije po¹to ne stigne¹ da vidi¹ kako ljudi ¾ive.

Ne mogu da se ¾alim na svoju situaciju po¹to imam ¹ta da jedem, mogu sebi da kupim garderobu, redovno plaæam raèune, nikome ni¹ta ne dugujem. Da ¾ivim u normalnoj zemlji imao bih mnogo vi¹e. Izabrao sam da ostanem ovde.
Kao tinejd¾er sam plaæao deo kuænih tro¹kova. Platio sam pola prvog porodiènog auta koji sam vozio, posle sam otkupio od oca drugu polovinu. Nauèio me je na vreme da plaæam svoje tro¹kove i da po¹tujem tuði novac.
Kada prvi put doðe¹ u situaciju da mora¹ svakog meseca da plati¹ struju, vodu, telefon, internet, grejanje, hranu, odeæu, obuæu, gorivo onda shvati¹ gde si i ¹ta si.
Onda æe¹ drugaèije da gleda¹ na napaæeni narod.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

kazu da ko ima tri obroka dnevno bogatiji je od 80% stanovnistva...

daleko sam ja od bogate porodice... cak i ispod proseka... bavimo se poljoprivredom, dovoljno za neki ok zivot...  auto star 20 godina, kuca na selu... ne kupujem garderobu svaki dan, naprotiv, kupujem na pijacu u kraljevu sve... ruzno je sto imate predrasude... ali to je vas problem sto vise volite da gledate tudji zivot nego da zivite svoj...

ni u jednom trenutku se nisam zalio na moju situaciju niti sam rekao da je tebi ili njemu ili nekom trecem lako... nebitno, necu da vas ometam u vasem velicanju juzne pokrajine i zelju za povratkom iste... koja se nikad nece povratiti... zivi bili pa videli :)

ja se nadam da cu kroz par godina napustiti ovu drzavu i pokusati negde bolje, nadajuci se da se nikad ne vratim vise ovde :)

zelim vam prijatan dan

mareskin


Sam si rekao da ne vidi¹ napaæen narod, pa sam pretpostavio. Ja nisam reagovao na ju¾nu srpsku pokrajinu, veæ na to.
Razlika je ¹to neko ¾eli da ode zauvek, a neko ¾eli da se bori da ovde odakle je potekao bude bolje.
Ja sam ostao ovde. Svesno. Mnogi su oti¹li. Ne osuðujem niti imam ne¹to protiv.

Sad mi reci koji je razlog da ode¹ odavde ako ovde nije tako lo¹e?


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Iako svi znaju kakav je moj stav po pitanju politike, pederluka, Srbije i sl, moram (delimicno) da stanem u borisinu odbranu. Ne da opravdam njegove reci i stav, vec da skrenem paznju na to da su te generacije zbunjene i izgubljene. Vaspitale su ih farme, seke, karleuse i drugi elementi sa dna. Ne znaju sta treba da bude casnom coveku ideja vodilja. Kojih vrednosti da se drzi. A to je (znacajnim delom) i krivica roditelja. Jer, sta drugo sami roditelji gledaju nego rijaliti emisije, slade se pobedama djokovica, gledaju vesti u pola osam i zive u virtuelnom svetu obecanja. A kada realnost zakuca na vrata, gutaju knedlu i savijaju glavu. Ali i za to ima leka, puste farmu da vide ko je koga pljunuo. I odmah im je lakse. A sve sto su zeleli je da bude bolje kada su (smo) rusili milosevica...

Boban_m

Trebalo bi da odes napolje Borisa, da vidis i naucis kako svi drugi postuju svoju naciju, istoriju i tradiciju. Carobni melting pot ne postoji.

CBRR1

Slaninar...

Pederluk, pedofilija..samo sam naveo kao primer danasnjih mentalnih bolesti..Sta hoces da kaze je po tebi pederluk ok, a pedofilija je drugacija forma ljudskog stanja u odnosu na homoseksualce, NE samo je razlicit vid bolestine...

Bori¹a

ne znam zasto mene povezujete sa karleusom i farmom... u zivotu nisam 5 minuta gledao to... kad listam kanale i vidim to menjam...

ja svoju naciju postujem ali je ne volim... nista mi nije dala... bas nista... osim sto uzima..