Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

mamu im jebem lopovsku
da nema nenormalne registracije za preko 2000ccm i da ne uzimaju lopovi ovoliko na gorivu pa svi bi vozili bar 3000ccm :D

Slaninar

Nije problem to ¹to uzimaju - ne mo¾e ni¹ta pametnije u ovoj situaciji. Jedino je problem kako se to tro¹i... i sve ostalo ¹to se radi i kako se radi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

sszgo je u pravu
jebes drzavu kojoj je jedini izvor prihoda otimanje putem taksi i akciza
gorivo u makedoniji 70 din, u bosni isto a kod nas 130

Gvozden

Dodje mi juce jedan lik, vlasnik jedne firme kod nas...nikad mi se nije dopadao , al aj to sam ja, namcor, i moja shac metoda da prepoznam muljavog jogurta..... KAd je neko seronja to se vidi na sitnicama ne treba ni da zine...
Ima problem, ne moze da  radi neke montaze, trtmrt ne daju mu....istekao atest na sigurnosnim kaisevima, onim opasacima.... ja ga gledam i ne verujem sta lik hoce..
Da mu odstampamo nove etikete, da on moze da nasije, sta ima veze to je to isto, pa samo je godinu dana protekao , to je to isto...De sad da daje 70.000 za nekoliko novih.... jeboteee ode meni pritisak na zilion... KAo presice preko starih..
Elem mali seronja se javi na telefon kad ono, ono sranje sa zaobljenim ivicama, samsung... pa picka ti materina malena, prodaj telefon pa kupi ljudima kaiseve. Jos me ubedjuje kao sta ima da se vezuju ako su u korpi, retard ni ne shvata kakav scenario bude kad se korpa zatetura ili opali nesto o nju...
Pogodilo me zato sto i ja sa drugarima idem na montaze, verem se sa svojih 120(130g ) na zgrade i pmatere , ne bil li im bar malo pomogao, kordinisao montaze reklama i sl... i onda uvek zbog ovako nekog klosara neko najebe ni kriv ni duzan.
Stvarno, al stvarno smo otisli u qr... Ili sam samo to ja nadrndan sabajle..
Aj odo da zaradim neki lebac u ovom Tadzekistanu..

TEEfqd

Citat: Gvozden poslato 11 Februar, 2016, 12:02
Dodje mi juce jedan lik, vlasnik jedne firme kod nas...nikad mi se nije dopadao , al aj to sam ja, namcor, i moja shac metoda da prepoznam muljavog jogurta..... KAd je neko seronja to se vidi na sitnicama ne treba ni da zine...
Ima problem, ne moze da  radi neke montaze, trtmrt ne daju mu....istekao atest na sigurnosnim kaisevima, onim opasacima.... ja ga gledam i ne verujem sta lik hoce..
Da mu odstampamo nove etikete, da on moze da nasije, sta ima veze to je to isto, pa samo je godinu dana protekao , to je to isto...De sad da daje 70.000 za nekoliko novih.... jeboteee ode meni pritisak na zilion... KAo presice preko starih..
Elem mali seronja se javi na telefon kad ono, ono sranje sa zaobljenim ivicama, samsung... pa picka ti materina malena, prodaj telefon pa kupi ljudima kaiseve. Jos me ubedjuje kao sta ima da se vezuju ako su u korpi, retard ni ne shvata kakav scenario bude kad se korpa zatetura ili opali nesto o nju...
Pogodilo me zato sto i ja sa drugarima idem na montaze, verem se sa svojih 120(130g ) na zgrade i pmatere , ne bil li im bar malo pomogao, kordinisao montaze reklama i sl... i onda uvek zbog ovako nekog klosara neko najebe ni kriv ni duzan.
Stvarno, al stvarno smo otisli u qr... Ili sam samo to ja nadrndan sabajle..
Aj odo da zaradim neki lebac u ovom Tadzekistanu..

I, da li ste ugovorili posao?

Gvozden

Sto pitas... jesam trebao da uzmem da odradim mozda!?

TEEfqd

Citat: Gvozden poslato 11 Februar, 2016, 12:40
Sto pitas... jesam trebao da uzmem da odradim mozda!?

pitam zato sto je ovo forum a ne dnevnik ane frank, tebi ako smeta prijavi lika

Glava Dole

Citat: redshadow poslato 11 Februar, 2016, 12:48
Citat: Gvozden poslato 11 Februar, 2016, 12:40
Sto pitas... jesam trebao da uzmem da odradim mozda!?

pitam zato sto je ovo forum a ne dnevnik ane frank, tebi ako smeta prijavi lika

[rofl]

Jovan D

Ba¹ me zanima da li bi nam se pohvalio da mu je odradio... 

Gvozden

Dnevnik Ane Frank, a ? Dobar si , dobar... [cheers]
Necemo vise.. :-*
Jovane, a da  malo objasnis statiku, zamor materijala, Bernulijevu formulu...  :violina:
:-* [cheers]

TEEfqd

Citat: Gvozden poslato 11 Februar, 2016, 15:22
Dnevnik Ane Frank, a ? Dobar si , dobar... [cheers]
Necemo vise.. :-*
Jovane, a da  malo objasnis statiku, zamor materijala, Bernulijevu formulu...  :violina:
:-* [cheers]
znaci nisi ugovorio sljaku?

ЯЭВОЛУТИОН

Samo kreten nema principe...a ja sa kretenima ne pijem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

Ajde bre Gvozdene, stvarno si kratkog fitilja.

Trebao si da prihvatis posao i izdas fakturu na 80.000RSD.

Onda ga gledas kako odlazi nadrkan a tebi mir u dusi.

Ovako si svakako zavrsio sa njim ali ti ne da djavo mira pa si to podelio sa nama.

Bori¹a

ja kad necu da odradim neki posao dam cenu 5x vecu... ako prihvati ok hvala ako ode ja nisam odbio musteriju, nismo se nasli i eto :P

makinjo

Borisa sine jesi ti to poceo da naplacujes sex [rofl] [rofl] [clapp] ?

Bori¹a


perlx

На кошаркашком терену на Авали, где смо пре пар година манијачили, неко се паметан сетио да зида цркву.

monsterbnt

Citat: perlx poslato 12 Februar, 2016, 02:24
На кошаркашком терену на Авали, где смо пре пар година манијачили, неко се паметан сетио да зида цркву.

Pa vise nam treba lopova u mantiji nego razigrane dece il nedajboze nekog skrivenog talenta...
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Коме је још потребно излетиште и игралиште одмах до једног од симбола престонице...

ЯЭВОЛУТИОН

realno podrzavam zidanje crkvi....sta ce turci da pale ako mi ne zidamo....bolje da pale te nove nego one stare....a i betmeni i nindza treba negde da zive...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11