Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 08 Februar, 2016, 18:03
Sad æu ja vama kazati ¹to je meni moja pokojna baba,nepismena ,govorila,a ja bio mali pionir i nisam shvatao za¹to,pa za ime boga brastvo i jedinstvo je!!  Jo¹ sam pritom odrastao u Puli. Ona je meni kazivala vako: sine nemoj nikad o¾enit ¹okicu ili muslimanku!! Mislim baba je progurala i prvi i drugi svjetski,sakrivala se i od austro ugara,i od usta¹a,a i bogami i od èetnika,a vjerovatno i od partizana..,rodila sedmoro u ¹tali,sahranila jedno ili dvoje.. sva¹ta ne¹to..,ðed bio nezgodan.. iz nekog razloga,koji se kasnije pokazao ispravan imala je pravo..,eh Ðuja baba moja...,nikad je neæu zaboravit,nek poèiva u miru,zaslu¾ila je..
Za to ima jedna kratka, moja baba meni govorila:"Sinko, uzmi ðubre sa svog ðubri¹ta! Zna¹ kakvo je." ;D

Jecko

Ja taj problem nemam....ljudi su ljudi....svako bira sta mu odgovara....
Dok god mene neko ne smara da menjam misljenje, naciju, religiju, sebe.....nikakav problem.

@balcan Zena ne mora da prihvati islam ako se udaje za muslimana ali je pozeljno
Muskarac mora da promeni veru ako se zeni sa muslimankom...

Malo je zaguljenije za muskarce koji su Katari, Emirati.....njihove brakove, ako su sa strankinjama moraju da budu odobreni od strane emira licno...
Da ne bude zabune, nema to toliko veze sa verom koliko sa cinjenicom da oni smatraju da je stopa razvoda porasla preko 50% bas zbog tih brakova, i zele da bogastvi ostane u drzavi, tako da Emirati dobijaju nepovratne sume novca ako ozene zenu koja je Emirati....
'
Opet da ne bude da svi oni podrzavaju te monstrouzne stvari koje se rade "u ime islama i Alaha", muskarcima koji su Emirati zakonom nije dozvoljeno da vencavaju devojke koje su iz Iraka, Irana i tih zemalja u kojima je terorizam na visokom nivou.... Takodje ako ste ikad bili u nekim od ovih zemalja ne postoje sanse da dobijete nikaku vizu za UAE.

E sad Saudi je nesto zajebano....njima ne mogu da zabrane ulaz\izlaz....tamo im je Meka...tamo idu na Haj (ono njihovo hodocasce)....iako postoje veliki problemi koliko se terorizam i da li se finansira iz Saudija.....

p.s. Saeed isto ovoliko zna o Srbiji....zna poneke reci....ne, nisu psovke... :D

pps....Izvinjavam se za off topic :D ( ako pUffa ne mrzi moze da prebaci u onu moju temu) ;D

MIGE

pa ti bas mnogo znas o drugoj veri...

Andreja

Savr¹en vikend, SAVR©EN. Sinoæ, pred kraj dana sam ga usrao u potpunosti. Nema nikakvih posledica ali da je samo jedna stvar bila malo drugaèija, ne bih pisao ovo... Neko bi otvorio novu temu u hronici... PAJSER!

Za nauk: NIKADA vi¹e ne uzimaj tuð motor i ne vozi nikoga pozadi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Pricaj detaljno sta i kako, mozda ces pomoci da se nekome drugom ne desi slicno.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Citat: Hattrick poslato 08 Februar, 2016, 20:18
Pricaj detaljno sta i kako, mozda ces pomoci da se nekome drugom ne desi slicno.

Toliko me je sramota brate, razoèarao sam se u sebe kao motociklistu. Skenjao sam se toliko da mi je do¹lo da plaèem juèe.
Juèe u Zrenjaninu, jurcam sa ortakovim XTom, maloletna suvozaèica pozadi. Tek kupila motor, RS125, prièam joj o opremi, ¹ta, kako, kako bih joj saèuvao glavu, obja¹njavam joj neke stvari oko problematiènog motora, ubeðujem da proda... I onda uradim ne¹to najgore moguæe. Gledajuæi sa dobre strane, nauèila je dobro, ¹to je najbitnije - besplatno, koliko je zajebana stvar kad se opusti¹...

Neka sporedna ulièica, ja vozim ne¹to preko stotke, nailazim na raskrsnicu, u kontra smeru automobil stoji, pogledam desno, automobil prilazi velikom brzinom, oko pedesetak. Nema ¹anse ni da usporim, zrenjaninski asfalt je kao staklo. U milisekundi mi kroz glavu prolazi samo njoj ni¹ta da se ne desi, ja nek' i zaginem, ko me jebe kad sam imbecil. Uh... Ajmo dalje, sledeæa misao u toj milisekundi... Naæi izlaz. Koèim - ginemo, pu¹tam gas - ginemo... Gledam samo pravo, ne pu¹tam gas, provlaèim se 20cm od auta sa leve strane i nekih 30-40 od nadolazeæeg auta sa desne strane koji ide pedesetak. Desetina sekunde je bila odluèujuæa...

Ne mogu da verujem da sam napravio takav propust, na stranu to ¹to sam jurcao (imbecilno do kraja al bilo nam lepo, jebi ga... Opet ponavljam, sramota me), prevideo sam znak za ustupanje prvenstva, mislio sam da sam u glavnijoj ulièici... Jebem ti sranje, od kad vozim motor, nisam napravio ni¹ta ni blizu glupo...

Sve to me ne bi pogodilo ni najmanje da sam bio sam na motoru. Ne smem da zamislim ¹ta bi bilo da je samo jedna okolnost bila drugaèija, da sam i¹ao 1km/h sporije... Jebem ti...

Pro¹li, izvri¹tasmo oboje od adrenalina, nezamislivo dobro sam se osetio u tom trenutku... Tj. oboje. Posle pet minuta poèinje da me sti¾u jako lo¹a oseæanja, posrao sam se na sve ¹to jesam kao motociklista... Mala je u fazonu, opusti se, do jaja je sve... U sekundi sam se svrstao meðu napaljene klince na R-ovima koji voze glupe klinkice ne znajuæi koliko ne znaju... Razoèaran sam krajnje.

Koliko me sramota... Mala je divna, trudi se da se ne smorim, hoæe da se vozimo opet... Mladost, ludost...

Inaèe, redovno sam peglao po otvorenom putu sa suvozaèima, nisam pravio ispade, nikada NIKOGA nisam ugrozio, smatrao sam sebe za donekle ozbiljnog vozaèa, sve je to palo u vodu u jednom momentu...

HVALA, kome god, HVALA puno, nauèio sam neke stvari, nadam se da æe ovaj tekst jo¹ nekome otvoriti oèi.

Mnogo me je pogodilo i poremetilo ovo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 08 Februar, 2016, 18:29
Brate moj napaæeni - o¾eni¹ lepo mad¾aricu i ceo kom¹iluk te voli!  :)

E vidi¹ o Er¾ici nisam razmi¹ljao!!  Kobaje,kuleni,eke¹ feke¹ gula¹...
jin-jang

mkt

jbga BRATE zlo ne spava
dobro ste prosli, kaapiram da te ovo malo cacnulo al saspi pivce, pljugu, udahni duboko i sve ok
sad si naucio na laksi nacin

Jovan D

Pametan uci na tudjim greskama a budala na svojim. Lepo sto si podelio ovo sa nama, da nas bude manje budala.

Hohštapler

...to je to. Bitno, najbitnije, da si sam shvatio gde si pogre¹io.
+
Nikad, ali nikad, ni za ¹ta, kad nekog vozim ne dajem gas po gradu, pogotovo ne na malim ulièicama. Kad je bulevar, ¹iroko, pregledno, jo¹ i ajde, u suprotnom, ler u drugoj.
Pogotovo Grbavica.
Kad god sam nekog vozao - ti ba¹ sporo vozi¹ - ne, samo neæu ni zbog najmanje gluposti da imam nekog na du¹i. To je razlika izmeðu "nije jurio, vozio je normalno a budala nam istrèala i sad imam polomljenu ruku" i "kreten je garant jurcao i sad je ubio i sebe i nekog"...

ps.
Gde u Zrend¾i? Koga ti zna¹ iz ZRa?

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Hvala MKT, Jovan D, mnogo mi je lak¹e kad znam da je na kraju ispalo i ne¹to dobro od ovoga.

Hoh¹tapleru, razumemo se skroz. Nisam se kurèio, jbg, bilo nam je lepo, u¾eleo se motora, pa jo¹ moj omiljeni, znam ga u du¹u...

Mnogo sam nauèio. ©to te ne ubije, to te ojaèa, u ovom sluèaju èini mudrijim.

PS. Mario, dugokosi metalhed, vozi XT600 i RS125, belu, ima neke Kadete GSi, vi¹e komada. Preko njega upoznao dosta ljudi pa se vrlo rado naðem u Zrenjaninu i nerado vratim :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Veliki plus jer si vrlo svestan svega.
Desava se to i kod mnogo iskusnijih vozaca, trenutak nepaznje, povuce adrenalin, pogotovo po gradu, i ode sve u kurac.
Imam jednog prijatelja, klinac u to vreme bio, imao 21 godinu, vozio neke motore RS-ove, picke materine, i kupi Kawu sesticu.
Padao sa nje par puta, uvek tako da nadje dobar izgovor kako nije on kriv.
Ja ga savetovao par puta da smiri malo hormone, on ne slusa nista, ne jebe zivu silu.
I tako gleda on stariju ekipu, videla zaba kako se konji potkivaju, i crko puk'o hoce hajabusu da kupi i bog. Ja znajuci mu karakter, ga malo odvracao, on ne hoce busu i kraj. Kupi je on.
Posle samo 8-9 dana ode sa njom na posao, radio u nekoj prodavnici auto delova, i na kraju smene izadju koleginice da zdime poslednju cigaretu svi zajedno pa kud koji. Baja seo na motor, pa da pokaze kako je mnogo opasan vozac po gradu, sve rossi izbija iz njega, pun gas prvom, u momentu da presalta u drugu, auto iz suprotnog pravca naglo skrene ispred njega da udje u parking, nije se covek nadao da ovaj stize kao metak.
Udari ga ovaj u zadnji deo auta, preleti auto, i udari glavom, kacigom, u drugi auto koji je nailazio iz suprotnog pravca, i kacigom mu otkine odbojnik.
Sta da ti pricam, korito, ostecenje kicme, 4 rebara, kljucna kost, neki unutrasnji organi, sjebao se skroz. Trajala rehabilitacija 2 godine.
Kad sam mu otisao u posetu prva rec koja mu je bila kada me je video je: "sad znam zasto si me odvracao od tog motora". Opet nije skapirao poentu, nisam ga ja odvracao od tog motora kao motora, nego od kombinacije: mnogo mladog neiskusnog vozaca, tvrdoglavnosti, "ja znam sve-ja sam rossi" pristupa, neizivljenosti, i presnaznog motora po gradu.
Trajala Hayabusa avantura nedelju dana.
Dobro se i izvukao, moglo je i u njegovom slucaju mnogo gore da bude. Sad se malo malo smirio, shvatio je neke stvari. Pamet u glavu ljudi, ne zajebavajte se zivotom, samo jedan imamo.








Andreja

Dobro je pro¹ao. Sve se sla¾em, sve si u pravu. Dobro je ¹to mi se ovo desilo, poèeo sam ba¹ da preterujem u poslednje vreme, ovo me je ba¹ spustilo. I sam kenjam mlaðima kako treba da uzmu ne¹to lak¹e i slabije kao prvi motor, uglavnom im na jedno uvo uðe, na drugo izaðe. Sve oni znaju bolje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

jbg desava se :D super si prosao :D lupilo te sad u glavu pa ces da se smiris :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

koliko musko od skoro 40 godina moze da bude retardirano da napise jel pavas bve??  [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [povracanje] [povracanje] [samoubistvo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Ili preuranjeni klimaks ili kasni pubertet? Ali Irena, gde li ih nalazi¹!?

A ¹to se tièe Andreja-samo dva puta me sjebao drugi! Sve ostalo sam sam bio kriv (a bilo dosta puta). I kada misli¹ da sve zna¹, e ba¹ tada mora¹ da uspori¹! Sa sreæom!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2016, 00:31
koliko musko od skoro 40 godina moze da bude retardirano da napise jel pavas bve??  [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [povracanje] [povracanje] [samoubistvo]

Zna¹ li od kad je peder?  ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

Upravo prosuh pivo po tastaturi i evo nece da radi vise, pisti mi nesto non stop
Sad samo tablet dok ne uzmem novu

bigbad86

Andreja pajseru. Vozis 100 na sat, mator motor, u naseljenom mestu, maloletni suvozac, 8 Februar(ladan asvalt).