Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: eclipse4 poslato 07 Februar, 2016, 18:33
,a sta ako ga ovaj neobrezani podmazao sa tovatnu mast?ili sa gusciju?a-ha
Onda, daleko bilo, ode u drugu klasu !  :P

ЯЭВОЛУТИОН

Pastetus menja veru........bice mu cetvrta zena
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

njoj je sve jedno dal je obrezan ili neobrezan samo da ga primi  [rofl]

mazzi

Vecina verskih obicaja ima medicinskih objasnjenja kao sto je neko vec rekao. Kod nekih ljudi je obrezivanje neophodan zahvat. E sad ... u to vreme nije bilo bas redovnih kontrola pa da doktor odluci dal treba ili ne nego prosta logika ako moze da smeta ... ukloni je :)

A koga vise zanima zasto smeta nek potrazi sta je fimoza i parafimoza.

I naravno da je morala da postoji neka religiska prica za tada neobrazovani narod ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam cuo da muslije obrezuju kitu da im govna ne zalaze ispod kozure.....znate decaci se ne zapiraju bas cesto i detaljno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Jel mislis na kozija ili ova nasa obicna? :P

ЯЭВОЛУТИОН

STA GOD....kazu zato drze uvek flasu vode u klonji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


Jecko

Za onaj kaktus za pranje je istina.....ali muslimani ne piju i ne jedu nista u wcu....to je haram ....

p.s. pre nego me neko otera u pm ;D.... ne ne pripovedam islam...ja sam ateista prva ali znam dosta o kulturi, tradiciji i religiji ovog sveta jer se trudim da naucim jer na kraju dana ipak zivim ovde...

balcan girl

je li pastetus a sta ces da radis ako te deèko zaprosi???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 16:15
je li pastetus a sta ces da radis ako te deèko zaprosi???

kod njih nema odgovor "NE" :)

stilgar

Citat: Jecko poslato 08 Februar, 2016, 16:01
Za onaj kaktus za pranje je istina.....ali muslimani ne piju i ne jedu nista u wcu....to je haram ....

p.s. pre nego me neko otera u pm ;D.... ne ne pripovedam islam...ja sam ateista prva ali znam dosta o kulturi, tradiciji i religiji ovog sveta jer se trudim da naucim jer na kraju dana ipak zivim ovde...

a i sramota da odes na vencanje sa muslijom, a da ne znas kuran napamet :)
jel ima tamo neki evropljani, holandjani, nemci, spanci njih da proucavas malo kakva je estetika, mani se muslimana :) il se sprijatelji sa nekom udatom muslimankom pa je pitaj kako joj je u braku (mada je ona tu rodjena pa zna sta da ocekuje) da ti da da probas nikab il burku sta je vec moderno tu :)
evo ti malo stiva samo pazi da te ne uhapse :)
https://zlj13051967.wordpress.com/2015/10/04/afganistanpakistan-iran-s-arabija-indijaturskatamo-je-zivot-za-zene-pravi-pakao/

Jecko

Da me zaprosi nece...tako da ne brinem ;) A i nisam ja za udaju....jos manje da ostajem da zivim ovde...

Elem....ne mogu da se porede muslimanske zemlje sa religijom.
Nema to veze sa tim....

Neke stvari koje se radu u Kuvajtu, Pakistanu, Iranu...nemaju veze sa onim sto se radi u UAE, Kataru i sl...
Muslimanske zemlje se razlikuju mnogo po obicajima i vecina obicaja potice iz tradicije a ne religije....

Svacega ima...ali to sto ti pominjes je stereotip...kao i onaj da balkanci tuku zene :D

freepartyman

Najvece kamenovanje zena je u somaliji, a tu je vecina stanovnistva hriscanske vere. Kamenovanje je problem afrike i bliskog istoka a ne islamske religije.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

ma ja ne pitam za to :D ja pitam da li npr. ako treba da se udas za muslimana moras da menjas veru :D o obièajima tamo i polazaju zena ne pitam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: Jecko poslato 08 Februar, 2016, 16:36
Svacega ima...ali to sto ti pominjes je stereotip...kao i onaj da balkanci tuku zene :D
pa ovde su muslimani vladali 500 godina mora da je nesto zaostalo u narodu :) al zato moze da je boli glava kad god se duri i ne dobija batine za to :)

Flavius Valerius Aurelius

Da popizdim.
Crko GPU na laptop....sad dok stigne laptop do njih...dok oprave....dok mi vrate...ima da se otelim

mali_zmaj

Sad æu ja vama kazati ¹to je meni moja pokojna baba,nepismena ,govorila,a ja bio mali pionir i nisam shvatao za¹to,pa za ime boga brastvo i jedinstvo je!!  Jo¹ sam pritom odrastao u Puli. Ona je meni kazivala vako: sine nemoj nikad o¾enit ¹okicu ili muslimanku!! Mislim baba je progurala i prvi i drugi svjetski,sakrivala se i od austro ugara,i od usta¹a,a i bogami i od èetnika,a vjerovatno i od partizana..,rodila sedmoro u ¹tali,sahranila jedno ili dvoje.. sva¹ta ne¹to..,ðed bio nezgodan.. iz nekog razloga,koji se kasnije pokazao ispravan imala je pravo..,eh Ðuja baba moja...,nikad je neæu zaboravit,nek poèiva u miru,zaslu¾ila je..
jin-jang

Slaninar

Brate moj napaæeni - o¾eni¹ lepo mad¾aricu i ceo kom¹iluk te voli!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen