Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko


Hohštapler

Citat: bobangsxr poslato 05 Februar, 2016, 21:39
Citas teme,
Sta vam je danas izmamilo osmeh... automatski menjac
Sta vas je danas izbacilo iz takta... obrezani k...c  [rofl] [rofl] [rofl]
Bobo brate,  ¹ta god radio, one druge teme ne otvaraj ni za ¾ivu glavu!  Ima da se rasplaèe¹! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

danas otvorim forum i vidim 11 oglasa od strane clana Mirzaan....i to prodaje polovne gume ...svaka guma novi oglas....zadnji put sam kacio srafove pojedinacno....sad cu vezice ili osiguraca.....

da se razumemo ...nek prodaje sta hoce....ali 11 oglasa za gume...a sad ce uff da vidi..ponovo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

tolerancija i razumevanje, nismo bjb da uzimam svima po jednu crvenu za oglas

ako ne diram te teme ne valjam her on spamuje forum, ako ih obrisem opet ne valjam jer cenzurisem

ne mogu da se drkam sa glupostima, ako ti toliko smeta evo dacu ti da budes admin u oglasima ali nista ne smes da obrises, mozes samo da mu spajas teme, a to je uzaludan posao za koji nisi placen, siguran sam da oboje imamo pametnija posla u zivotu  [cheers]

Jecko

Dakle, decaci se ovde obrezuju jer se prorocanstvu Muhameda, on rodio bez kozice jel...
U Kuranu nema nicega o obrezivanju i nije obavezno po religiji koliko po tradiciji...

Vecina gluposti ( po nasim shvatanjima gluposti) koje se desavaju ovde jesu plod tradicije a ne religije....

Muslimanima nije dovoljeno da se mole prljavi....dakle neobrijani (jasno imaju brade ali su sve uredno pod crtu sredjene), prljavih nogu, ruku...bla bla...tako da je obrezivanje pozeljno kao jedan od higijenskih rituala kada se dete rodi.
Jako je bitno da nema tragova urina nigde kada se krene na molitvu.

Njima je obrezivanje nesto kao nama krstenje....grubo receno naravno.

Od svakog muslimana se ocekuje da prati primer proroka Mohameda, a po verovanju on se rodio bez kozice dakle decaci se obrezuju da budu kao on.
Neki se obrezuju jos kao bebe...neki kasnije...to zavisi od porodice itd. Obrezivanje se sada vrsi u bolnicama, i ne radi se na zivo...

Sa zenskog aspekta....ili bar mog zenskog aspekta daleko je "uredniji i lepsi" obrezan... ;D

Slaninar

Citat: Jecko poslato 07 Februar, 2016, 10:43
Sa zenskog aspekta....ili bar mog zenskog aspekta daleko je "uredniji i lepsi" obrezan... ;D

Znaèi kolega istinu zbori:   :P

Citat: johann poslato 05 Februar, 2016, 02:13
Glavic je stalno napolju i prilicno je otporan na iritacije od donjeg vesa. Sto znaci dugotrajan seks na radost riba.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Pa to ima logike, nama je glavic i dalje vise sluzokoza jel je tu zasticen, a njima je  stalno suv. Jeste ribama bolji ugodjaj ali takodje i obrezani muskarci slabije osecaju zenu ;) Obrezan i neobrezan se razlikuju samo u flacidnom stanju, u erekciji oba nemaju kozicu preko glavica. Bas me zanima ako hoce Jecko ili neka koja zna da napise, dal se "iznutra" oseca da je obrezan ili je samo lepsi i uredniji na izgled.

eclipse4

Ma sta je bre lepo,meni je moj najlepsi na svetu....
Pa dal ste nekad nekog culi da mu tudje dete lepse....

A nesto se i ne secam da neka nije htela da se jebe (samnom) jer nisam Mutlung Dvadatologu.
Vadi on glavu kad se podigne,ko ne veruje moz da vidi  ;D

OKi

Citat: bigbad86 poslato 07 Februar, 2016, 15:16
...dal se "iznutra" oseca da je obrezan ili ...
el te mnogo interesuje  [rofl] [rofl]

slave74

Pitaju devojku sta vise voli:
1. da je dugacak al tanak
2. da je debeo al kratak

a ona odgovara: nije vazno sto je dugacak, samo nek je debeo

Jecko, ako ga gledas spustenog mozda obrezan izgleda mocnije, ali kad je kod muskarca kako treba tj. dignut onda kozica nestaje.

ili kad su pitali bivseg nacelnika sup-a HN tad starijeg gospodina, sad vec pokojnog , sta bi dao za dobru p..ku, a on kaze; za dobru p..ku ne bi dao nista, al za dobar k..ac bi dao sve..

bigbad86


Hattrick

Ma ne obazirite se mnogo, to ona kaze da joj se ne bi ljutio decko  :)

Jecko

Hahhaa ja sam samo rekla da izgleda "urednije"....nista dalje :D

To mocnije, bolje i sta ste jos pominjali....to ste vi sami pomenuli :D

I da odgovorim na pitanje....ne, ne bih rekla da se bas oseca razlika...  Mada je to porpilino zeznuto odrediti...jedino ako neko spava sa likom pre i posle...

bobangsxr

Ma kakav bre osecaj.... ja sam operisao polni organ  ;D imao sam nekih problema i morao sam da sklonim tu kozicu i ja nisam primetio nikakve razlike u sexu pre i posle.... manite se corava posla....
Zima je i sad se pise ono... osecaj... muda... sarma  :wtf:

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 07 Februar, 2016, 15:16
Pa to ima logike, nama je glavic i dalje vise sluzokoza jel je tu zasticen, a njima je  stalno suv. Jeste ribama bolji ugodjaj ali takodje i obrezani muskarci slabije osecaju zenu ;) Obrezan i neobrezan se razlikuju samo u flacidnom stanju, u erekciji oba nemaju kozicu preko glavica. Bas me zanima ako hoce Jecko ili neka koja zna da napise, dal se "iznutra" oseca da je obrezan ili je samo lepsi i uredniji na izgled.

Da li je bolji oseæaj sa devojkom koja je dole obrijana ili koja nije? Po mom iskustvu bolji je oseæaj sa devojkom koja nema dlakave grudi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

Citat: Jecko poslato 07 Februar, 2016, 10:43

Sa zenskog aspekta....ili bar mog zenskog aspekta daleko je "uredniji i lepsi" obrezan... ;D
i bas zamisli igrom slucaja radis u muslimanskoj zemlji pa ti odjednom osakaceni kurac lepsi, los ti aspekt, pristrasan.

koza nije nokat ili kosa da se sece, to je sakacenje organa, a jos devijantnije je to sakacenje po rodjenju.

Slaninar

Citat: redshadow poslato 07 Februar, 2016, 17:38
Citat: Jecko poslato 07 Februar, 2016, 10:43

Sa zenskog aspekta....ili bar mog zenskog aspekta daleko je "uredniji i lepsi" obrezan... ;D
i bas zamisli igrom slucaja radis u muslimanskoj zemlji pa ti odjednom osakaceni kurac lepsi, los ti aspekt, pristrasan.

koza nije nokat ili kosa da se sece, to je sakacenje organa, a jos devijantnije je to sakacenje po rodjenju.

Ni¹ta mi ne prièaj - mene samo ta ko¾ica izvlaèi da ne bude, umesto "bih" - "pih!" Konkurencija. Tu milimetri presuðuju. I to da nam oduzmu?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Ja razumem da ste vi osetljivi na tu temu...ali ja nisam rekla da je neobrezan ili obrezan bolji....samo da izgleda urednije....cak sam i navodnike stavila....  ;D ;D
Da sam rekla pu bljak neobrezani, ni na sta ne lici, nicemu ne sluzi...pa da razumem....

Sto se mene tice svejedno mi je iskreno... Tip kad je uredan, nema problema sa higijenom i ovako ni onako... isto mu dodje i sa zenama zar ne...

Da imam dete ne bi ga obrezivala svakako, da imam psa ne bih mu sekla usi nikako...itd i sl....

ЯЭВОЛУТИОН

kako kazu arapi

zena za razmnozavanje
decak za zadovoljstvo
lubenica za ekstazu

bilo na dicoveriju....shag a melon....jedan od zadataka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Jecko poslato 07 Februar, 2016, 15:54
Hahhaa ja sam samo rekla da izgleda "urednije"....nista dalje :D

To mocnije, bolje i sta ste jos pominjali....to ste vi sami pomenuli :D

I da odgovorim na pitanje....ne, ne bih rekla da se bas oseca razlika...  Mada je to porpilino zeznuto odrediti...jedino ako neko spava sa likom pre i posle...
,a sta ako ga ovaj neobrezani podmazao sa tovatnu mast?ili sa gusciju?a-ha