Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Ti bre milose u svakoj temi u kojoj se o nekom kurcu prica ?  :)

dzimika

a kad bi mozda malo manje slusao borisu i pokusao da muvas uzivo a ne preko fb mozda bi i kresnuo nesto

Lazic


Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 05 Februar, 2016, 13:23
Ti bre milose u svakoj temi u kojoj se o nekom kurcu prica ?  :)

Pa sta ja da radim kad je na MMu to ama bas svaka tema :D

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 05 Februar, 2016, 14:37
Uvek bilo... ;D

i uvek Laziæ stavljao ovog smajlija  :P
kad god su neki kurci u prièi

bigbad86

Znaci obrezivanje je mozda zbog higijene i nedostatka vode na bliskom istoku? Ajde vracamo se u istoriju.
Pogledati prethodne dve situacije.
Situacija 3: -Brateeeee mnogo ti smrdi kurac, idi operi se.
                  -Brate sta ti je, vidis da je nestasica vode, nemamo da pijemo vodu ti bi da perem kurac. 
                  -Nista brate onda odseci to tu parce koze, mozda ce manje da smrdi.

Zastita od bolesti
Situacija 4:-Brateeeee fasovao sam neki triper, svrbi me a i pece dok pisam
                 -Brateeeee odseci to parce koze, mozda ce manje da te svrbi  a i vrv ce teze da se opet razbolis.

mrle


balcan girl

vas ko sisa ako je vama bolje vi ga seckajte, zenama definitivno nije bolje veæ gore, vi æete da jebete isto sa kozicom ili bez, ona nikad vise.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Vama je tri puta gore, gubi se zelja a ne mogucnost.

balcan girl

gubi se i mogucnost, jer se nekim seèenjem i kasnije usivanjem potpuno zatvori vaginalni otvor, sex je onda muèenje bez granica jbg.......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Dobro ja pricao za obrezivanje, ovo za zasivanje je totalni sadizam.

Hattrick

Ma to zatvaraju zbog higijene, manje prasine udje, pa s'time i manje mogucnosti infekcije. Pametne glavice, oduvek, ti tutubani.  :)

Glava Dole

To bre onda gejevi u dusi... sami sebi cepuju rupe... budale [rofl]

bigbad86

Pa zar im niko nije reko za Uffov Butt Plug? Verovatno pase i njima...

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Februar, 2016, 13:12
Ja ne mogu da se setim gde sam gledao tu emisiju, ali ima neka medicnska studija u africi gde su primetili da mu¹karci koji su obrezani imaju ne znam kolko posto manju ¹ansu da obole od AIDSa...

jeste , u pravu si , samo si pomesao ili zaboravio .. postoji pleme u africi koje ne da ima manju sansu da se zarazi hivom , nego NE MOGU da dobiju hiv... samo , nisi povezao dobro , nema to veze sa obrezivanjem , nego to pleme ima neko ne-specificno antitelo u serumu i zbog toga hiv ne prezivljava...godinama pokusavaju da sakapiraju o kom se antitelu radi ...

hiv se prenosi putem krvi , tako da ti isti Q dal si obrezan ili ne .. manja je sansa kod obrezanih jer im je ta sluzokoza od trenja sa gacama malo odebljala i stvrdnuta pa je manja verovatnoca da se napravi ranica , ali to je zanemarljivo malo .. bas bas

OKi

Citat: Darko poslato 05 Februar, 2016, 20:10
.. manja je sansa kod obrezanih jer im je ta sluzokoza od trenja sa gacama malo odebljala i stvrdnuta pa je manja verovatnoca da se napravi ranica , ali to je zanemarljivo malo .. bas bas
Zemo  ;) pa ti se ba¹ razume¹ u racku  [flashing] ;D ;D

Darko

jebes ga  , ko mi kriv kad sam se za to skolovao  ... jebo me pas

bobangsxr

Citas teme,
Sta vam je danas izmamilo osmeh... automatski menjac
Sta vas je danas izbacilo iz takta... obrezani k...c  [rofl] [rofl] [rofl]

mkt