Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Pa Szzgo sa obzirom da zivis sa muslimanima slabo im poznajes kulturu i vjeru,bez uvrede..,ako su muslimani trebali bi da su obrezani,barem ovi nasi ovdje jesu!!
Jevreji se takodje obrezuju.

Glupi ameri su poceli obrezivati djecu jos u porodilistu bez pristanka majke,tj. roditelja,ne znam dali su prestali sa tom praksom. Pod opravdanjem higijene,bla,bla.. Kad bi mi obrezao djete bez pitanja,prisjelo bi mu!!!
jin-jang

K0le

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2016, 21:53
u sustini mnogo lako :D :D za nepoverovati kako lakoooo :D :D :D :D :D

Pa se ti zajebavaj s jagodinkom  :o [panic] [panic] [panic]
[rofl]

Hohštapler

Ne znam, ja se veæ godinama trudim, sva¹ta sam radio, ni jedna ga jo¹ nije o¹tetila... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

bolje i nemoj da ga neka osteti pitace te devojka sto si ga seckao :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2016, 22:07
bolje i nemoj da ga neka osteti pitace te devojka sto si ga seckao :D :P


Bez brige, poslednjih 6 godina taj posao je samo njen... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

zato ti i jesi srce moje malo  [srce] [srce] :-* :-* ljubi devojèe od mene :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Kao jaaaako mali (3-4 godine), zatekao sam se sam u sobi, go, makaze bile blizu mene... Hmm, vidi, ne¹to visi dole, ajde da...

Sreæom nije ostalo trajnih o¹teæenja  [yahoo]  [ludak]  [facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

 :o :o :o [pop] [pop] [pop]

brate, ti nikad nisi bio normalan... ja mislio da te to strefilo kasnije u ¾ivotu  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: dzimika poslato 04 Februar, 2016, 21:08
tupavi sbb koji je poceo da mi naplacuje kablovsku a pojacalo je na kuci i uzimaju struju od mene za to pojacalo, bivsa koleginia zvala finansije a oni rekli pa ne koristi se vise to pojacalo i ja reko pa kad se ne koristi daj da raskacim struju sto i uradim juce i cela ulica nema kablovsku
jebeni idioti

ko ih jebe
sad se ne javljaj kad te zovu i ne otvaraj vrata kad dodju, nisi tu naredne 2 nedelje

bigbad86

Meni samo nije jasno kom IDIOTU je to negde u proslosti palo na pamet.
Nesto u fazonu: E brate, ajde mi malo da posecemo kurac da se razikuje nasa religija od njihove?
ILI: Brate mrzi me da perem kurac unutra, daj da secnem ovo parce koze da se ne cimam....

Darko


bigbad86


Darko


Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2016, 00:39
Meni samo nije jasno kom IDIOTU je to negde u proslosti palo na pamet.
Nesto u fazonu: E brate, ajde mi malo da posecemo kurac da se razikuje nasa religija od njihove?
ILI: Brate mrzi me da perem kurac unutra, daj da secnem ovo parce koze da se ne cimam....
Ni ja nemogu da zamislim kakav je to moron bio kojem je sakacenje kite palo na pamet, zasto je uopste i razmisljao na tu stranu, sto recimo tog kobnog popodneva nije otisao kod svoje cure i kresnuo je, posle seo i popio pivo i uzivao u blagodetima zivota... ali ne...  [doh] [samoubistvo] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Mozda neko religijski potkovaniji moze da nam kaze. Mozda mu sunce u pustinji udarilo u glavu, ko zna. Stvarno moras da imas sjeban mentalni sklop da uzmes sebi tuki da seces sa nozem.

Jovan D

Nisam religijski potkovan ali mogu pokusati :) . Pojedine religije smatraju da je veliki greh samozadovoljavati se na primer, pa se tako jos uvek u nekim zabacenim i primitivnim delovima sveta devojcicama seku klitorisi a iz slicnih razloga se ( po nekim citiranim autorima ) i decacima obrezuju kite tj. navodno to su neki relikti takvih shvatanja.

UFF

i to ce da ih spreci da drkaju?
koliko?
mesec dana dok ne zaraste? :D

Darko