Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pa reko da napisem vama da se smirite, da mozete da zaspite veceras. Mislim posto vas sve ovo mnogo potreslo :P

SSZGO

Citat: redshadow poslato 02 Februar, 2016, 15:03
Citat: SSZGO poslato 02 Februar, 2016, 14:53
da znas sta ce ljudima bolji telefon ne bi nosio taj krsh jelda :)

za posao brate... nasta ces da licis ako izvadis neko govance pred klijentom...


nije nuzno da imas najnovije ako si uspesan.
a i da nisi, opet nije nuzno, sem ako posao kojim se bavis ne zahteva neki minimum tehnickih specifikacija fona koji moras da koristis u poslu.
meni konkretno da si trener ne bih imao zamerke da koristis pistaljku umesto najnovijeg ajfona da ti pisti


pusti mene da brinem o imidzu
to je mnogo bitnije nego znanje
ako ja odem na sastanak sa nekim i trazim da mi plati , recimo, 70 dolara na sat tri puta nedeljno, ne mogu da izvadim jeftin telefon ili da dodjem u tojoti yaris...
mislim, mogu, ali, sanse za uspesan dil ce biti manje...
kao sto na razgovor za posao ako odes u sorcu i majici ili u odelu od 5000e neces ostaviti isti utisak...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 03 Februar, 2016, 00:37
pusti mene da brinem o imidzu
to je mnogo bitnije nego znanje
ako ja odem na sastanak sa nekim i trazim da mi plati , recimo, 70 dolara na sat tri puta nedeljno, ne mogu da izvadim jeftin telefon ili da dodjem u tojoti yaris...
mislim, mogu, ali, sanse za uspesan dil ce biti manje...
kao sto na razgovor za posao ako odes u sorcu i majici ili u odelu od 5000e neces ostaviti isti utisak...


+1
Prièao sam sa èovekom koji je u dobroj i (sada) velikoj firmi radio prijem ljudi i otvoreno i direktno mi ka¾e: la¾i, reklamiraj se, hvali se, sve ¹to æe¹ moæi brzo da nauèi¹ reci da zna¹, puno bolje prolazi na razgovoru. Taj prvi utisak.

Ima i stara anegdota kad su stranci poèeli pregovor sa ¹oferom, jer je imao 10 puta skuplji sat od direktora.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Pas opet zatvor, glumim veterinara, spricom lekove u usta i  prst u dupe i vadi  [ljutko]

Glava Dole

Cuti i ljubi ga u guzu za mene... rado bih se menjao s tobom, sta bih ja dao da sam imao priliku da izigravam veterinara i pomognem mom...

TEEfqd

#17385
Citat: Slaninar poslato 03 Februar, 2016, 10:50
Citat: SSZGO poslato 03 Februar, 2016, 00:37
pusti mene da brinem o imidzu
to je mnogo bitnije nego znanje
ako ja odem na sastanak sa nekim i trazim da mi plati , recimo, 70 dolara na sat tri puta nedeljno, ne mogu da izvadim jeftin telefon ili da dodjem u tojoti yaris...
mislim, mogu, ali, sanse za uspesan dil ce biti manje...
kao sto na razgovor za posao ako odes u sorcu i majici ili u odelu od 5000e neces ostaviti isti utisak...


+1
Pričao sam sa čovekom koji je u dobroj i (sada) velikoj firmi radio prijem ljudi i otvoreno i direktno mi kaže: laži, reklamiraj se, hvali se, sve što ćeš moći brzo da naučiš reci da znaš, puno bolje prolazi na razgovoru. Taj prvi utisak.

Ima i stara anegdota kad su stranci počeli pregovor sa šoferom, jer je imao 10 puta skuplji sat od direktora.  :)


jel su to oni ljudi sto ih nazivamo ljigama u svakodnevnom razgovoru?
takvi ljudi nemaju prodju kod mene, ja cenim prave vrednosti a ne imidz.
mozes da imas srece da si rodjen prebogat, dzaba ti ako si dzukac. to odelo od 5k eura moze svako da obuce
a veruj mi da se vidi ko ume da ga nosi

MIGE

Citat: bigbad86 poslato 02 Februar, 2016, 18:09
Uzet Lenovo A5000, zadovoljni smo. I Tesla 6 je sranje, interfejs je los i zvuk je KATASTROFA. Jedino sto je prelep dizajn.
imam ja lenovo a5000..exra je fon,baterija oko 70 sati traje...samo nemoj da radi update na lolipop...NIKAKO

Slaninar

Citat: redshadow poslato 03 Februar, 2016, 16:23
jel su to oni ljudi sto ih nazivamo ljigama u svakodnevnom razgovoru?
takvi ljudi nemaju prodju kod mene, ja cenim prave vrednosti a ne imidz.
mozes da imas srece da si rodjen prebogat, dzaba ti ako si dzukac. to odelo od 5k eura moze svako da obuce
a veruj mi da se vidi ko ume da ga nosi

Za sebe verujem da nisam ljiga. I znam da ljudi drugaèije reaguju kad se pojavim u odelu, a drugaèije kad sam u farkama i majici na kojoj pi¹e "sorry, can't talk, must have sex". A ja jedan isti, sa istim znanjem, sposobnostima i voljom za rad u oba sluèaja. Ljudi i psihologija su èudo. Ima ko se ¹koluje za to. Kako treba da dr¾i¹ ruke, kakve boje ko¹ulju da obuèe¹, ¹ta da ka¾e¹... To radi kod svih. I kod onih koji "znaju za jadac", opet na podsvesnom nivou utièe, barem malo... a sigurno ne smeta. Ne prièam o tome da nekog levati¹, nego da se predstavi¹ u dobrom svetlu, koliko vredi¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

sremac

ima istine u tome, kad ugovara¹ posao sa majstorom, mora da vozi golfa i ima nokiju :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

OKi


Bori¹a


Andreja

Dosta si ti odu¹evljavao... Èuj odu¹evljavao, odu¹evljava¹ i dalje :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

red je da i ja dobijem naslednika ovde... [rofl]

Hattrick


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Najgluplja stvar koju sam malopre uradio. Stao sam na vagu !!!!

92 kg !!

Od sutra stroga kazna !!!

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] moja vaga je u cosku druge sobee :D :D :D i nemam nikakve namere da je vadim odatle :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

ne izgledas mi tebra ko da imas 92 jbt

UFF

Citat: SSZGO poslato 03 Februar, 2016, 00:37
pusti mene da brinem o imidzu
to je mnogo bitnije nego znanje
ako ja odem na sastanak sa nekim i trazim da mi plati , recimo, 70 dolara na sat tri puta nedeljno, ne mogu da izvadim jeftin telefon ili da dodjem u tojoti yaris...
mislim, mogu, ali, sanse za uspesan dil ce biti manje...
kao sto na razgovor za posao ako odes u sorcu i majici ili u odelu od 5000e neces ostaviti isti utisak...

[rofl]  reci mi molim te da li si to u Dubaiu naucio ili si znao od ranije?
ako si znao od ranije sto si u moju bivsu firmu dosao na razgovor sa vlasnikom i direktorom iste u kratkom srcu i majici bez rukava?
cak sam te i pitao sto si se tako obukao kad je poslovni sastanak u pitanju a ti rece pa angazovace me zbog mog znanja a ne zbog izgleda

sta bi sad?

mkt