Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Budi sretna sto mozes da odes odavde, mnogi to jedva cekaju
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

kao recimo ja...ja sam sretan sto ti ides u austriju...jos kad ne bi bila stipsa pa da doneses nesto iz austije....eeeeejjjj...mozda bi ti se obradovali kad dodjes :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma i ja bi da odlazim tamo da zivim i radim nesto normalno :D daleko od toga da je èuvanje dece nenormalno, mada mu mama jeste malo fijuu, al je zajebano èuvati tudje dete u austriji koje pritom ne govori srpski a ti ne govoris nemaèki :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ti si æelavi sretan i kad ja sedim kuci i nisam u fazonu da dodjem u bg :D :D :D aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mislim da cu mozdaaaa uspeti da se ukalkulisem da banem tamo zadnji vikend na neku zezu pre nego sto zapalim da se bar provedem pre nego sto odem u arbajt :D jer to tamo nemaaaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Bas me zanima kako li ga onda smiris  [zvizdi] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

èudna su im deca tamo pravo da ti kazem, uopste nisu kao nasa deca :D nasa su hiperaktivna i stvano moras da ga smirujes ovo ili igra igrice ili gleda crtani i ne mrda majku muuuu....a kad nesto krene ja ga samo pogledam :D to je dovoljno da sedne na dupe :D a ti njanjo bi mogao da krenes sa mnom :D :D :D taman da mi plata bude veæa posto znas ko je mama tom detetu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

njanju bi zabrinulo da zna ko je tata :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma neki nebitan lik :D bivsi brat iz susedne nam lijepe nase :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 20:37
ma neki nebitan lik :D bivsi brat iz susedne nam lijepe nase :D :D :D :D :D

vidi...to je prokleto blizu Nanjinom licnom opisu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma jooook, njanja je beogradzanin :D :D :D vodio me u kafanu :D :D :D elem, odmah da se najavim zvukuuuu ocu opet u onu pivnicuuuu na ono lepo craft pivooooo :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

nebitan
bivsi brat
iz lepe nase

NJANJA

Mozda si lose informisana...ali ovo sve se gadja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 20:47
ma jooook, njanja je beogradzanin :D :D :D vodio me u kafanu :D :D :D elem, odmah da se najavim zvukuuuu ocu opet u onu pivnicuuuu na ono lepo craft pivooooo :D :D :D :D :D


[cheers] [cheers]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

aæimo

Balcan, tako nenormalna, kontam da si tamo skroz normalna.

balcan girl

Jok :) tamo sam jos gora :) cim sam prvi put izasla imala sam tucu :) zamalo da me deportuju :) jbg ne volim kad mi ulaze u licni prostor :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Au ¹ta ti rekao 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

makinjo

Viper i ti ces najebati hahaha :D

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2016, 10:47
a posle kukas nejebica.....:)

jebac joj pridje da je muva a ona ga prebije  [facepalm]

neces se tako qrca naprimati  [nono]  mozda pesnice  [rofl]

bigbad86


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)