Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Au ode ovo u sank filozofiju. Restrikcije...protok..



Ostoja

Gotovo je, odosmo u budizam i sliène pizdarije....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Januar, 2016, 08:06
Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 07:10
hostapleru brate ako ispustis kasiku jel mogu ja da dobijem tvoju devojku u testamentu? :D :D :D :D :D
proèitah joj sad, evo kikoæe se.. to je valjda odobravanje. .. pozdravlja te ;) <3



ah, ona je srce moje slatkooo :D :D :D :D :D nisam je videla odavnooo :D :D :D zamoliæu te hostapler da je dovedes jednom opet da se druzimoooooo :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: Milos96 poslato 29 Januar, 2016, 07:54
Lezbejka si? Nisam znao, mada mi se svidja... njih gotivim za razliku od pedera :D


jos si ti mali da bi znao sta sam ja :D :D :D :D :D mada upoznaces me na nekom druzenju manijaka i tek onda ti nece nista biti jasnoooo :D :D :D :D jedva èekam :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Najebo si malisan :D :D

balcan girl

makinjo ne plasi dete :D jos je ranooo :D :D :D ima vremenaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 00:19
makinjo ne plasi dete :D jos je ranooo :D :D :D ima vremenaaa :D :D :D :D

Otkad nema Ru¾e nema ko da dovede ovu omladinu u red :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

nikoooo :D :D ili ce da nauèe sami ili ih nece bitiii :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a ruza mota sarme i pece vanilice.....strasno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jes vala :D :D ruza domacica sad :D :D :D :D i zimnicu stavljaaa :D :D :D ali eto upecala piletinu koju je htela da zadrzi :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Ru¾a.... bila je tako cool dok se nije zaposlila (udala)...
jin-jang

MIGE

vozaci...zene glupace,menadzeri sa firminim automobilima i vozaci iz unutrasnjosti za koje ne postoje saobracajni znaci u Beogradu...kao da su polagali na marsu

OKi


dzimika

da znas vala, u poslednjih par nedelja sam imao vise opasnih situacija nego za 2,5 godine unazad

inace sinoc gledam budalu, izlazi iz garaze kod aerodroma i odma mota levo, ide suprotnim pravcem, opet mota levo u suprotan pravac i tek posle 20m skonta, sto je najgore bg table su, niko zivi ne gleda znakove

MIGE

Citat: OKi poslato 30 Januar, 2016, 17:13
Citat: MIGE poslato 30 Januar, 2016, 16:50
...i vozaci iz unutrasnjosti ...
:P Si ti iz SPOLJA©NOSTI ???  [flashing]

ma jok prijatelju...kad odem u neko drugo mesto,grad,ponasam se u saobracaju kako se i drugi tamo ponasaju...veoma jednostavno i prosto

OKi

Citat: MIGE poslato 30 Januar, 2016, 17:21
Citat: OKi poslato 30 Januar, 2016, 17:13
Citat: MIGE poslato 30 Januar, 2016, 16:50
...i vozaci iz unutrasnjosti ...
:P Si ti iz SPOLJA©NOSTI ???  [flashing]

ma jok prijatelju...kad odem u neko drugo mesto,grad,ponasam se u saobracaju kako se i drugi tamo ponasaju...veoma jednostavno i prosto
Mislim da je odgovor mnogo jednostavniji >> budala ima¹ i u unutra¹njosti i u spolja¹nosti. A pravila - znakovi su isti svugde (naravno sad sam Kolumbo). Pi¹em jer nisam iz spolja¹nosti  ;D

OKi


balcan girl

brojim sitno jos tri nedelje i arbajt u austrijiiiii :( jaoooo ne ide mi seeee, kod nas æe taman da stigne proleæeeee a tamo ladnooooooooooooooooo.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

evo hoces da se menjamo? ja cu da idem tamo a ti ovde cuvaj decu :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!