Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Crko grijac ili vise,na autu, sutra ga vozim majstoru..,a ide i rega..,pa nasao neke gume za motor...,pa nikako se sastavit sa parama..
jin-jang

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 23 Januar, 2016, 21:14
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Januar, 2016, 20:34
...kontam da svako mora da nauèi na te¾i naèin...
:drka:
meni je isto tako curelo ulje i prestalo... ja mislio popravilo se kad ono nestalo i on zakovao :D
sto neko kaze dobro je dok curi, znaci da ima

Borko sine, si nam vaskrso? ©ta je to ovih dana s tobom? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


Bori¹a

neeeeeee nego nisam bio kuci ceo dan, polagao svasta nesto [djavo] a i banovan sam tako da...

goranvojska


bigbad86


100


bigbad86

Salju kazne za prolazak kroz rampu ako sam dobro ukapirao?

Grof


goranvojska


makinjo

Uhvatice me malo juce kada mi je tablica ispod repa :D [srednjiprst] [srednjiprst]
A i onako se ne vozam nasim takozvanim autoputevima :D

goranvojska

bilo ovde neko izbacio neku foru da se prelepe tablice sa folijom i kad se slika nema nista na slici samo belo.el zna neko ?

bigbad86

Kupi bre zvake detetu a slicicama prelepi jedan broj :)

Glava Dole

Nije me izbacilo iz takta nego izmamilo osmeh al da nastavim ovde kad sam vec poceo :D
Resen problem za 40din, a mislim i da znam zasto je ponovo probio, bas ovde gde je sad probilo je izmedju gume i srafa falila sajbna, nije je bilo od kad sam kupio motor jer da ispadne nije mogla od gume, ona se jeeedva i kljestima skida...
Dakle silikon nisam mazao ponovo posto nema od njega vajde ocigledno, sad drzi samo dihtung... odvio srafove, podmetnuo po ovu sajbnu zavio ponovo, tako da sad za milimetar i jace gura poklopac na dole... obrisao taj deo, provozao ga i sve i dalje suvo, nema ni kapi svezeg ulja... eto silikon nije trebalo ni da kupujem, da sam znao da odmah ovako uradim... sabile se malo gume vremenom, sabio dihtung, plus velika zima pa sve to bude ko plasticno i eto... nikad inace nije probio na vruce, uvek odmah nakon paljenja na hladno :D


Glava Dole

Citat: goranvojska poslato 25 Januar, 2016, 20:08
bilo ovde neko izbacio neku foru da se prelepe tablice sa folijom i kad se slika nema nista na slici samo belo.el zna neko ?
A to testirali mytbustersi i znam da je mit bio srusen tj da ta tvrdnja nije tacna... mozda i jeste da uperis bliz direktno al znam da se broj ipak video sta god da su radili... a isprobavali i sprejeve i folije itd...

Bori¹a

videh te oko 7 i nesto ides motorcicem ka kuci :D

makinjo

Auuu sta ti rekao :D
Motorcic :D

Hohštapler

reko da ti je mali!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

@Borisa, pa tad sam ga otprilike i zavrsio i isao u probnu voznju i do tempa u nabavku za veceru :D A sto me nekad ne zaustavis bem mu lebac da se najzad upoznamo i uzivo? :D
@Vi ostali.... dzabe lozite vatruuu :P :-*

Bori¹a

isao sam kolima kod neke tete... zurba jbg ne voli da ceka :D