Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Januar, 2016, 19:57
Citat: Ho¹tapler poslato 22 Januar, 2016, 19:20
Dobar je mali, neka ga... tek se zaleæe, sa 25 ima da bude pravi!
sa tim stavom tesko...izaci ce na glas kao los jebac....a nije iz Beograda pa da menja opstine ko UFF.
Aaaauuuuuu, ¹ta mu rek'ooooo!!!

Bori¹a

sad sam banovan pa ne smem da pisem... pssssst [rofl]

Glava Dole

#17222
Oterao motor i maske posebno da mi operu, nije bio onaj od proslog puta nego neki drugi, nikad kaze nije prao motor al ostavio mu ipak i ono... oprao ga lepo, nije masina vise masna, skinuo to sve al mi polomio parce sa bocne maske... krpljenja sad nema, radice kosta-metoda, tj vezice... i posle sam video da mi i ogrebao jednu, tacno tragovi betona a toga nije bilo sigurno(nije bilo nacina da se naprave takvi, letos je to farbano i nisu padale ni maske ni on a nije toga bilo pri proslom pranju)... al jbg sta sad... ja ga jos i castio, to nisam tad ni video a za ovo sto polomio... aj reko svakom moze da se desi...
I uz to se razboleo veceras... preznojavam se kolko zagrejao a drhtim kolko mi ladno, izgleda imam temperaturu a nemam ni toplomer... nisam imao temperaturu godinama, i zaboravio sam kako je to... slomljen, spava mi se, nije mi ni do cega... zagrlio grejalicu ko da smo upravo vencani... sranjeee... ima lepo da odem u tempo i kupim kilo radze i ubijem se ko stoka pa nek pocrkaju bacili... ne mogu oni da izdrze kolko mogu ja sigurno :)

makinjo

Jebote ti si Koletov 100% :D

Bori¹a

bas se pitam od cega si bolestan [doh]

goranvojska

Citat: Bori¹a poslato 23 Januar, 2016, 10:14
bas se pitam od cega si bolestan [doh]
pa ne ume da gleda u termometar i kalendar.kurci se na -10 ispod nule.ma sad treba one konjske injekcije.sto ne ides da jebes ko borisa i bog da te vidi.

Bori¹a

i borisa jebe na hladnoci ali nije bas toliko hladno... toplo oko srca [rofl]

aæimo

Reko bi èovek da æe¹ vremenom biti promuæurniji, al ti se ne da¹.

ЯЭВОЛУТИОН

od bambusa samo bambus-ratan.....nema dalje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 23 Januar, 2016, 12:04
Citat: Bori¹a poslato 23 Januar, 2016, 10:14
bas se pitam od cega si bolestan [doh]
pa ne ume da gleda u termometar i kalendar.kurci se na -10 ispod nule.ma sad treba one konjske injekcije.sto ne ides da jebes ko borisa i bog da te vidi.

otii¹o svet u kurac kad je Bori¹a postao "razumniji" na forumu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Jbs mene, ja se oporavim sam od sebe a yamaha nema imuni sistem, sve moram ja i sve kosta... propisala opet, 3 voznje ono drzalo i na cetvrtoj opet bara i to u leru dok se zagrevao [glavazid]
Prvo danas ovako slab krenem da zakrpim masku, izbusim rupe a ono... kineske vezice kvalitet u picku materinu, od 4 je na sve 4 ispao tj odlomio se onaj kurcic unutra koji treba da nalegne na zube... sreca pa zbog toga nisam montirao maske jer bih opet morao da ih skidam, reko da odem do apoteke da uzmem neki fervex i nesto za jedlo, upalim ga i tako ladan opet propisa na leru [glavazid] Ocigledno ga hladnoca jebe, vrv dihtnug bude ko od plastike, sa minusa naglo pocne da se greje i propisa...
Sad cu lepo da kupim sajbne i da podmetnem ispod guma na srafovima da moze da pritegne vise poklopac, vrv se i gume vremenom malo sabile sto rece revolucija pa ne drze dovoljno crvsto poklopac, sabio se i dihtung malo i jbg...
Nije veliki posao, ne moram da skidam ni poklopac onda, samo srafove odvijem, podmetnem sajbnu i zavijem, pa ako ni to ne uspe onda mora novi jbg...

Hohštapler

 [facepalm]

Skrati sebi muke i u¹tedi sebi novce.
Ostavi taj motor dok ne kupi¹ dihtung. Treba da ti crtam?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Nemam sta da izgubim ovako, jedino pola sata-sat posla, sajbne su 50-100din a dihtung preko 2000 :D

Hohštapler

...kontam da svako mora da nauèi na te¾i naèin...
:drka:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika


balcan girl

eeee da smo se nekad bar nauèili na tudjim gre¹kama gde bi nam kraj bioooo :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Januar, 2016, 20:23
[facepalm]

Skrati sebi muke i u¹tedi sebi novce.
Ostavi taj motor dok ne kupi¹ dihtung. Treba da ti crtam?
rekoh ja njemu al jebzga!!
jin-jang

makinjo

Nisi bio jedini ali dzaba :D

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Januar, 2016, 20:34
...kontam da svako mora da nauèi na te¾i naèin...
:drka:
meni je isto tako curelo ulje i prestalo... ja mislio popravilo se kad ono nestalo i on zakovao :D
sto neko kaze dobro je dok curi, znaci da ima