Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ma poslusaj Andreu, vidis kako je on lepo menjao vfr za manji gpz pa gpz za mnji....sta god i sad ima peglicu sa  kojom se zavarava da je srecan a duboko u sebi se debelo kaje sto je prodao xt. :) Da ga je zadrzao i nekako ustekao 150-200 e da ulozi u njega imao bi pristojan motor. Ovako se pare izvukle i sad ni para ni motora. Motor prodaji samo ako ti dosadi ili imas da dodas za bolji.

Andreja

U pravu si, NE SLU©AJ ANDREJU :D

Ne staj mi na ¾ulj sa XT-om... Odo napolje dudaram glavom o zid.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

kad se samo sjetim koliko sam se vozao kad sam kineza imao,V masinica 250ccm,trosio kao upaljac,sve jeftino za njega,malo problema imao sa njim u startu,poslije kad sam sredio te sitnice....,tacno treba imati neki manji motor za ove dnevne potrebe...,kuca,posao,kafa,piva...tamo,vamo...
jin-jang

sremac

http://www.motobikeshop.rs/product/dihtung-ventil-dekle-yamaha-fzr600(94-95)yzf600(96-98)athena_s410485015030.aspx

jel ovo to ?
ja se iskreno ne bi zajebavvao s tom pastom znam za primere gde su napravili dosta stete , ili ako stavljas onda saèekaj da se bas dobro osu¹i
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

Citat: mali_zmaj poslato 20 Januar, 2016, 20:54
kad se samo sjetim koliko sam se vozao kad sam kineza imao,V masinica 250ccm,trosio kao upaljac,sve jeftino za njega,malo problema imao sa njim u startu,poslije kad sam sredio te sitnice....,tacno treba imati neki manji motor za ove dnevne potrebe...,kuca,posao,kafa,piva...tamo,vamo...

Bas tako, ja sam yamahu cvajku prodao a keewaya ostavio kao drugi motor i ne pada mi na pamet prodaja, 2,5l ne prelazi da ga stiskas kolko hoces, svecicu mu nisam nikad odvrnuo za 3god a kamoli nesto vise, cak je i njegov fabricki akumulator do skoro bio na FZRki a 2008god... ali to je ekonomican motor za do pijace a FZRka za uzivanje(takodje usput sluzi i za do pijace, ali ti kez od uveta do uveta dok stignes do pijace, jedva cekas da kupis sta si naumio, sednes, upalis, da zareze 4 redna cilindra sa potpuno otvorenim izduvom i nastavis da se kezis na putu do kuce) :D

Glava Dole

Citat: sremac poslato 20 Januar, 2016, 21:00
http://www.motobikeshop.rs/product/dihtung-ventil-dekle-yamaha-fzr600(94-95)yzf600(96-98)athena_s410485015030.aspx

jel ovo to ?
ja se iskreno ne bi zajebavvao s tom pastom znam za primere gde su napravili dosta stete , ili ako stavljas onda saèekaj da se bas dobro osu¹i

Aaaa jbte vidi stvarno jeste :D Sad si me bacio u debelu dilemu... krpiti ovo kad sam vec puko za pastu il skrpiti se za jos vise i kupiti to... videcemo sutra sta ce da prelomi

mali_zmaj

ja sam ima  cruisera...,sa sve bisagama...,ne znam sta da mu radis ne moze potrosit preko tri litre.....,jos kad sam skinuo one plasticne gume,stavio metzeler..,preporodio se...
jin-jang

Glava Dole

Dok sam ga aktivno vozio svaki dan sam planirao kupovinu nekih boljih guma, one njegove fabricke plasticne su do duse jos nepotrosene posle tolko zgazenih kilometara al zato kad padne kisa vozis ko po ledu a i po suvom sam zbog njih odleteo u jarak i to sa pickom pre par godina u sorcu i majici, mesec dana me strugali po ortopediji zbog toga a njemu nista, otklizao pri 70ak kmh u krivini(kad mi rekla da vozim ko baba jer sam bio pazljiv sa suvozacicom, dirnula mi muskost i jbg hahha ), uradio bukvalno pun salto preko kormana(bez nas, ona fala bogu ostala na meni pa se ja duplo sjebao a njoj par ogrebotina koje je opravdala roditeljima padom na odbojci koliko je bilo beznacajno), a motoru nista, ni plastike se nisu ogrebale, stako od fara upalo skroz unutra, ja ga namestio onako krvav i jos stoji mala ogrebotina na faru a ostalo sve u najboljem redu,a kostao me celih 180e jer sam ga sklopio od dva :D Uzeo jednog od prvog vlasnika, masina perfektna i redovno odrzavana al decko ucio devojku da vozi, ova ispravila prvu krivinu i slete s puta, polome se nacisto, ovaj imao operaciju ramena, ona isto izlomljena, nije mogao ni da mi ga upali kad sam otisao da ga pogledam, bio u gipsu a ventili rastelovani, kurblao sam ga pola sata najmanje da sastavi, preznojio se ceo... posle to sredio i uzmem nekog koji je prosoa 3 servisa i niko nije uspeo da ga sredi(2 automehanicara i jedan ovlasceni kivejov servis koji je trazio 350e za popravku po recima vlasnika, masina bila u gajbama, zupcanike od menjaca nasao na osovini kurble, ocigledno nisu znali da ga sastave vise, a mene kostalo 300din, nedelju dana zajebancije i litar novog ulja), tog uzeo za 200e i sve te periferne zajebancije napakovao na mog da ga dovedem u full stanje, onog osposobim, palio je na zub i radio ko singerica, oglasio sam ga jedno vece a sutradan je otisao za 320e(a tad su se kretali po 500-600-700e tako da je ovaj bio najjeftiniji a potpuno ispravan i ok na oko). I eto, imao sam par ponuda u SDu za tog speeda i na pamet mi nije palo da ga dam... jedini motor oko kog nista pipnuo nisam a slatko se navozao, i cuvam ga i dalje, malo su zardjali srafovi od stajanja itd al sve se to da lako srediti :)

Hohštapler

jebem ti... na pola pasusa sam skontao da je ista recenica i odustao... sta si ti imao iz pismenih?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Hahahha, da sam ovako pisao profesorki sa dva fakuleteta koja je u napomenu upisivala i kolege profesore po potrebi jos bih bio u srednjoj, veruj mi...
Ovde ne obracam paznju pa sve turim u jednu recenicu, lakse mi hahah :D Izvinjavam se, kad me neko upozori ispravljam se na neko vreme pa se opet vratim na staro jbg... Ne odvajam pasuse i recenice jedino, mislim da je ostalo na mestu :D

dzimika

Budala u sivom stilu koja radi polukruzno na 10m ispred mene preko pune
Danadnji dan treba da slavi jer sam imao putnike i nisam mogao da ga jurim

Grof

.... idioti od advokata kojima sve treba crtati.... ali kada treba da uzmu lovu tu su prvi  [ljutko]

Lazic


balcan girl

ja koja sam zaboravila da danas imam ispit :D :D :D upravo treba da uèim al me mrzi :D ionako je to poslovna diplomatija :D :D :D sto znaèi polaze se usmeno bar mogu da serem za trojicu uvek :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

pa ako se potrudim mogu i da prièam danimaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Ma ja sutra imam poslednju priliku da steknem uslov iz programiranja za ispit, kad nisam na vreme sad treba dva kolokvijuma da uradim za pola sata al boli me kurac, pipnuo nisam niti cu, moram da menjam dihtung to je prece :D Sad me probudio kurir, stigao bardal i odo da zasucem rukave

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2016, 14:22
ja koja sam zaboravila da danas imam ispit :D :D :D upravo treba da uèim al me mrzi :D ionako je to poslovna diplomatija :D :D :D sto znaèi polaze se usmeno bar mogu da serem za trojicu uvek :D :D :D :D
Poslovna diplomatija iziskuje odredjenu dozu ljigavosti.....treba ti sluz od jegulje....ili da pazaris neku od onih PLAY LUBE stvarcica.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11