Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

i posle pitaju sto uff drzi zmije?

pa trening baaato :D

a i bolje zmija nego zena  [rofl]

bar nece da uzme kucu kad bude otisla

dzimika

#17081
Ovo moze da dobije  [rofl]

! No longer available

Ps: jebem ti ovo govno sto nece da izadje link ka yt

eclipse4

Citat: UFF poslato 18 Januar, 2016, 22:21
i posle pitaju sto uff drzi zmije?

pa trening baaato :D

a i bolje zmija nego zena  [rofl]

bar nece da uzme kucu kad bude otisla

Zato nemoj nikad da se zenis i da imas decu...bolje ovako kad vec znas kako ce biti

;D

Lazic

Citat: goranvojska poslato 18 Januar, 2016, 21:59
Citat: dzimika poslato 18 Januar, 2016, 17:47
Nju ne racunam u rod, za nju sam svestan da ce te zajebati u nekom trenutku
hahahaha.kad se najmanje nadas i najvise budes siguran.
Malo sam ih imao u ¾ivotu, ali do sad svaka, svrake im(meni) popile mozak... ;D


Citat: doktor poslato 18 Januar, 2016, 14:06
Bas tako...svojevremeno sam vozio Pajero sa nekim mega rol-barovima i delovali su psiholoski itekako. Niko nije pokusavao da te ne vidi.  :D
I na motoru i kolima, ksenoni su jako delotvorni, pizda im materina æorava i retardirana, ko sve vozi, to je stra¹no... Al' kad poènem da ablendujem, stanu k'o ukopani... Pizda im materina æorava... ;D

mareskin

Citat: goranvojska poslato 18 Januar, 2016, 21:59
Citat: dzimika poslato 18 Januar, 2016, 17:47
Nju ne racunam u rod, za nju sam svestan da ce te zajebati u nekom trenutku
hahahaha.kad se najmanje nadas i najvise budes siguran.

Zato na vreme zakopati æup pun zlata. Za crne dane.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

nanjuse pare i zlato ko svinja tartufe....samo sve na matorce pa poklonom papiroloski na tebe....i to samo ono sto ne moze da odnese...ostalo u sef ....u banci....sef se vodi na matorce, a unutra svi papiri da ti je poklonjeno...moze ga duva
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

kurac bajo i vi brzo nanjusite pare :D nemoj da krenem da prièam kako se  likovi kad saznaju da mi je æale u austriji pona¹aju :D soraja, stanija,mimi oro i ostale su male bebe za njih :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Januar, 2016, 12:22
nanjuse pare i zlato ko svinja tartufe....samo sve na matorce pa poklonom papiroloski na tebe....i to samo ono sto ne moze da odnese...ostalo u sef ....u banci....sef se vodi na matorce, a unutra svi papiri da ti je poklonjeno...moze ga duva

Zna li neko ¹ta sve ne mo¾e da bude podeljeno prilikom razvoda?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 19 Januar, 2016, 12:45
kurac bajo i vi brzo nanjusite pare :D nemoj da krenem da prièam kako se  likovi kad saznaju da mi je æale u austriji pona¹aju :D soraja, stanija,mimi oro i ostale su male bebe za njih :D :D :D :D

Kad sam ja ne¹to tra¾io?  :-*
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

viper

Citat: balcan girl poslato 19 Januar, 2016, 12:45
kurac bajo i vi brzo nanjusite pare :D nemoj da krenem da prièam kako se  likovi kad saznaju da mi je æale u austriji pona¹aju :D soraja, stanija,mimi oro i ostale su male bebe za njih :D :D :D :D
A æale ti u Austriji 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

Citat: mareskin poslato 19 Januar, 2016, 13:56
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Januar, 2016, 12:22
nanjuse pare i zlato ko svinja tartufe....samo sve na matorce pa poklonom papiroloski na tebe....i to samo ono sto ne moze da odnese...ostalo u sef ....u banci....sef se vodi na matorce, a unutra svi papiri da ti je poklonjeno...moze ga duva

Zna li neko ¹ta sve ne mo¾e da bude podeljeno prilikom razvoda?
koliko mi se cini imovina uneta u brak, nasledstvo i poklon

clutch&brake

Ono sto ste stekli tokom braka i ono sto nemas dokaz da si uneo u brak
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 19 Januar, 2016, 12:45
kurac bajo i vi brzo nanjusite pare :D nemoj da krenem da prièam kako se  likovi kad saznaju da mi je æale u austriji pona¹aju :D soraja, stanija,mimi oro i ostale su male bebe za njih :D :D :D :D
Tvoj osnovni problem je dugacak jezik i to sto ne umes da ga koristis na pravi nacin....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]  irena ti lose ispusila?  :o


ijaaaooo irena sta ti reeeeko

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 19 Januar, 2016, 15:15
Citat: mareskin poslato 19 Januar, 2016, 13:56
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Januar, 2016, 12:22
nanjuse pare i zlato ko svinja tartufe....samo sve na matorce pa poklonom papiroloski na tebe....i to samo ono sto ne moze da odnese...ostalo u sef ....u banci....sef se vodi na matorce, a unutra svi papiri da ti je poklonjeno...moze ga duva

Zna li neko ¹ta sve ne mo¾e da bude podeljeno prilikom razvoda?
koliko mi se cini imovina uneta u brak, nasledstvo i poklon
Citat: njanja poslato 19 Januar, 2016, 15:31
Ono sto ste stekli tokom braka i ono sto nemas dokaz da si uneo u brak

Znaèi dedovina, sve kuæe, livade, ¹ume, voænjaci i ostalo ne mogu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

ako ti ja npr poklonim livadu neku mislim da ni to ne moze...

balcan girl

æelavi freza majstoru ti ne znas da li ja znam ili ne znam da baratam jezikom :D :D :D :D :D :D elem, sva imovina steèena pre sklapanja braka ostaje lièno tvoja, sve sto je steèeno u braku se deli na pola ili na manje ako imas dobrog advokata, pokloni tipa nasledstva od roditelja se takodje ne dele osim u sluèaju da su za vreme trajanja braka renovirana ili je u njih nesto ulagano al to mora druga polovina da dokaze na sudu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 19 Januar, 2016, 16:47
æelavi freza majstoru ti ne znas da li ja znam ili ne znam da baratam jezikom :D :D :D :D :D :D elem, sva imovina steèena pre sklapanja braka ostaje lièno tvoja, sve sto je steèeno u braku se deli na pola ili na manje ako imas dobrog advokata, pokloni tipa nasledstva od roditelja se takodje ne dele osim u sluèaju da su za vreme trajanja braka renovirana ili je u njih nesto ulagano al to mora druga polovina da dokaze na sudu :D :D :D :D

©to znaèi ako moj prijatelj renovira moju kuæu, a ja renoviram njegovu to nije ni moje ni ¾enino ulaganje? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

sto znaèi da ako ste u braku svako ulaganje u tvoju kucu ako ona pomaze novèano ili radom smatra se zajednièkim ulaganjem i moras ili da je isplatis novèano za to ili da joj das polovinu :D :D :D :D doduse sve to ne mora da bude takoooo :D zavisi od advokata i sudujeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 19 Januar, 2016, 17:06
sto znaèi da ako ste u braku svako ulaganje u tvoju kucu ako ona pomaze novèano ili radom smatra se zajednièkim ulaganjem i moras ili da je isplatis novèano za to ili da joj das polovinu :D :D :D :D doduse sve to ne mora da bude takoooo :D zavisi od advokata i sudujeee :D :D :D

To sam hteo da èujem. Dogovoriæemo se ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu