Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Eto biznisa . Prodajemo toceno u prodavnici- :)
Ili to vec postoji i zove se kafana :D

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 13 Januar, 2016, 21:13
Citat: Bori¹a poslato 13 Januar, 2016, 21:06
ovde kod mene u prodavnici doneses koju bilo flasu staklenu 0.5 i uzimas bilo koju staklenu 0,5
ee ovde kod nas kurcina  [srednjiprst]  mozes kupiti samo ono pivo od kojeg si doneo flasu...   >:(
Jelen je sranje i u staklenoj flasi, a kamoli u krmaci, limenke da ne pominjem, djubre.
Najbolje pivo je toceno pivo, e kad bi to imali u prodavnici, to bi bilo extra :D

Za¹to drami¹ toliko?
Kupi pivo u fla¹i od 2l i "natoèi" ga u èa¹u :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 13 Januar, 2016, 21:06
ovde kod mene u prodavnici doneses koju bilo flasu staklenu 0.5 i uzimas bilo koju staklenu 0,5
U Valjevu menjaju èak i fla¹e od 0.3 za 0.5, ja bio u ¹oku... ;D

mkt

ja se preselio kod novog groblja i jbt imam ovde dve jebene radnje koje rade do 22.30h i nece da daju pivo u staklu ako nemas flase a kaucija je 100 kinti jbt skuplje nego pivo
kaze debela proodavacica jbga sine vi studenti ovde nam stalno uzimate i nikad ne vracate, ja odlepio
jbt centar grada je keva za ziveti, jebes mi sve, pripije ti se pivo u 02h samo izadjes i kupis koje hoces i to je to
jebo me pas kad sam se preselio na Severac

Glava Dole

Ne izazivaj me karingtone da u ove kasne sate idem u tempo i uzmem neku egzotiku spesl za slikanje za MM, probudicu bre gazdaricinu decicu ako se razdere ovaj kratki otvoreni top u 2 nocu :D

dzimika

Citat: mkt poslato 14 Januar, 2016, 02:27
ja se preselio kod novog groblja i jbt imam ovde dve jebene radnje koje rade do 22.30h i nece da daju pivo u staklu ako nemas flase a kaucija je 100 kinti jbt skuplje nego pivo
kaze debela proodavacica jbga sine vi studenti ovde nam stalno uzimate i nikad ne vracate, ja odlepio
jbt centar grada je keva za ziveti, jebes mi sve, pripije ti se pivo u 02h samo izadjes i kupis koje hoces i to je to
jebo me pas kad sam se preselio na Severac

Problem je sto te svako duzi za flase od dobavljaca i ako im ne vratis naplacuju bezobrazno, pitaj u tempu recimo koliko je ambalaza preko 1000din ja mislim za glase samo.
Dok smo drzali radnju svakih par meseci smo morali da otkupljujemo flase da bi imali da uopste kupimo robu kod dobavljaca
A sad na kraju ambalaze pun kurac doduse otislo je nesto a sutra ce verovatno otici sve prazne gajbe

mali_zmaj

Jebeni muskarci koji su zene u braku!! I usput dozvoljavaju da ih sopstvene zene ucjenjuju i zavade sa citavom porodicom zato sto su samozive,asocijalne,sebicne...
Ali tako je kad nemas oca,i brata u porodici i kad te citav zivot ubjedjuju da su muskarci stoka i da se prema njima moras tako i ponasati..,i onda dodje budala sa pocetka teksta........,i ne mozes konja ubjedit da mora da bude musko u porodici,i da ako dozvoli ucjene da ce biti pasije govno na djonu svoje zene.....,i nece ga niko vise postovati i izgubit ce i porodicu i prijatelje i sve..,i kad ga napokon za pet,deset godina odjebe,nece imati kome da se vrati zato sto je radi idiotkinje odjebao sve oko sebe!!! [facepalm] [samoubistvo] [veryangry]
jin-jang

bigbad86


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 19:48
Jebeni muskarci koji su zene u braku!! I usput dozvoljavaju da ih sopstvene zene ucjenjuju i zavade sa citavom porodicom zato sto su samozive,asocijalne,sebicne...
Ali tako je kad nemas oca,i brata u porodici i kad te citav zivot ubjedjuju da su muskarci stoka i da se prema njima moras tako i ponasati..,i onda dodje budala sa pocetka teksta........,i ne mozes konja ubjedit da mora da bude musko u porodici,i da ako dozvoli ucjene da ce biti pasije govno na djonu svoje zene.....,i nece ga niko vise postovati i izgubit ce i porodicu i prijatelje i sve..,i kad ga napokon za pet,deset godina odjebe,nece imati kome da se vrati zato sto je radi idiotkinje odjebao sve oko sebe!!! [facepalm] [samoubistvo] [veryangry]

gore je kad su svesni sta ona radi i pustaju je da i dalje to radi tj igraju po njenom

mali_zmaj

E ljudi....,kako od dobrog,natprosjecno inteligentnog covjeka,nastade najobicnija nula i pizda..,danas sam tome svjedocio...,jos sebi doci ne mogu..,i jos usput kako je odjebao i povrijedio citavu porodicu,po cistom naredenju svoje nadobudne zenice..

Mislio sam da se takve stvari gledaju samo u spanskim serijama..,e u kurac,danas sam ziv svjedok!! Esmeralda je mala maca naspram ove moje budale i njegove zene!!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: dzimika poslato 14 Januar, 2016, 20:07
Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 19:48
Jebeni muskarci koji su zene u braku!! I usput dozvoljavaju da ih sopstvene zene ucjenjuju i zavade sa citavom porodicom zato sto su samozive,asocijalne,sebicne...
Ali tako je kad nemas oca,i brata u porodici i kad te citav zivot ubjedjuju da su muskarci stoka i da se prema njima moras tako i ponasati..,i onda dodje budala sa pocetka teksta........,i ne mozes konja ubjedit da mora da bude musko u porodici,i da ako dozvoli ucjene da ce biti pasije govno na djonu svoje zene.....,i nece ga niko vise postovati i izgubit ce i porodicu i prijatelje i sve..,i kad ga napokon za pet,deset godina odjebe,nece imati kome da se vrati zato sto je radi idiotkinje odjebao sve oko sebe!!! [facepalm] [samoubistvo] [veryangry]

gore je kad su svesni sta ona radi i pustaju je da i dalje to radi tj igraju po njenom
ee krava ga ucjenjuje razvodom.. i on se prima,kao radi djeteta....,pa nije Severina pa da ti uzme djete..,pametniji si sposobniji i zaradjujes pare,a ona mazi onu stvar kuci i slusa mamu kako joj kljuka mozak glupostima...DEBILIZAM!!  ma sto bi me neko ucjenjivao!!!!
jin-jang

bigbad86


Glava Dole

Nzm kako bese ide vic al nesto na foru pocrkaju neki bracni parovi, sveti petar im kaze da svi muskarci koji su glavni stanu na levu stranu a papucari na desnu... stanu svi sem jednog na desnu... ovaj se obraduje da iam bar jednog takvog, pita ga sto je stao levo a ovaj odg "zena mi tako rekla" :D
Plus i od mene, nit sam se zenio nit imam iskustva al vidim sta se desava kad zenama previse dopustis... ne valja kako god okrenes

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 20:15
Citat: dzimika poslato 14 Januar, 2016, 20:07
Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 19:48
Jebeni muskarci koji su zene u braku!! I usput dozvoljavaju da ih sopstvene zene ucjenjuju i zavade sa citavom porodicom zato sto su samozive,asocijalne,sebicne...
Ali tako je kad nemas oca,i brata u porodici i kad te citav zivot ubjedjuju da su muskarci stoka i da se prema njima moras tako i ponasati..,i onda dodje budala sa pocetka teksta........,i ne mozes konja ubjedit da mora da bude musko u porodici,i da ako dozvoli ucjene da ce biti pasije govno na djonu svoje zene.....,i nece ga niko vise postovati i izgubit ce i porodicu i prijatelje i sve..,i kad ga napokon za pet,deset godina odjebe,nece imati kome da se vrati zato sto je radi idiotkinje odjebao sve oko sebe!!! [facepalm] [samoubistvo] [veryangry]

gore je kad su svesni sta ona radi i pustaju je da i dalje to radi tj igraju po njenom
ee krava ga ucjenjuje razvodom.. i on se prima,kao radi djeteta....,pa nije Severina pa da ti uzme djete..,pametniji si sposobniji i zaradjujes pare,a ona mazi onu stvar kuci i slusa mamu kako joj kljuka mozak glupostima...DEBILIZAM!!  ma sto bi me neko ucjenjivao!!!!

Nesto slicno imam skoro svakodnevno a na zalost vezano je za posao i pored sve muke jos i moram i to da trpim
vise puta mi je doslo da odjebem oboje samo na zalost nemam rezervni posao

mali_zmaj

Milose nema tu puno mudrosti,kompromis,dam,das podjednako...,mislim ucjene,podbadanja,zajebavanja,trazenje da se odreknes porodice radi svojih frustracija...,to je nedopustivo...,musko u porodici znaci upravo to sto znaci,neka zena radi sta hoce,dok god se neke granice ne prelaze,kad izgubi kompas budes musko i to je to..,nema toga sto se ne moze rijesiti razgovorom..,nekad se mora reci ne moze,jer zenama hemija radi drugacije i ne mogu da shvate neke stvari..,e to se zove biti musko..

bigda86  nema ona zlatno nista....
jin-jang

Hohštapler

Nema te zbog koje bi braæu i porodicu odjebo.
Pièki ko salate, pun grad, a braæu imam samo dvojicu na ovom svetu.
Ma ¹leper dece da mi je izrodila....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 20:15
ee krava ga ucjenjuje razvodom.. i on se prima,kao radi djeteta....,pa nije Severina pa da ti uzme djete..,pametniji si sposobniji i zaradjujes pare,a ona mazi onu stvar kuci i slusa mamu kako joj kljuka mozak glupostima...DEBILIZAM!!  ma sto bi me neko ucjenjivao!!!!

Ne znam kako je u RS, ali ovde: dete pripada kevi. Ako je alkos i luda - opet pripada kevi. Treba da rodi¹ meèku da bude drugaèije. Ako zapne, najebao si. Prijatelj je do¾iveo i jo¹ ¾ivi noænu moru zbog lude ¾ene. Optu¾ila ga da zlostavlja nju i dete - njena reè protiv njegove. Ni jedna modrica, èak i njena familija neæe da svedoèi u njenu korist, znaju je. Opet ne vredi. Ne viða dete. Èeka na¹e "brze" sudove. Dotle æe mali slaviti punoletstvo.

Ja sam imao vi¹e sreæe, nego pameti... kao i obièno.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Daj bre ljudi, ja bas hteo da se zenim, ali vidim nista od toga, hvala sto ste me na vreme upozorili  ;D [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Slaninaru djete ide majci,ali ces ga vidjati vikend,ili svaki drugi itd...,ili vec kako sudija odredi....,mislim ,ako nista drugo decko dobro zaradjuje ima da mu nadjemo advokata u PM dobroga..,pa da se karamo po sudovima..,mislim na kraju krajeva,najbitnije je da on napokon isuce muda i stane u kraj budali dok jos moze...,jos malo pa ce biti kasno za sve..
jin-jang