Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

c.c.c.c.c. zar bi ja tako nesto :D :D :D ja sam bre dusa od èovekaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Dusa dok ne popizdi :p

penzos

Davila bi ona njega, ali on ima glavu ali nema vrat  [rofl]  [rofl]  [rofl]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hattrick

Citat: mkt poslato 12 Januar, 2016, 02:37
e daj da se slikam sa pitonom jbt tj ako je izvodjlivo sa svim pitonima od jednom na gomili jer samo tako volim

Samo bez ljubljenja pitona, i ostalih vratolomija.  :)

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/ne-ljubite-pitona-ova-devojka-je-na-tezi-nacin-saznala-zasto/shhqjmm

mali_zmaj

jin-jang

balcan girl

penzos ne prljam ja ruke govnima :D :D :D ja bi to iz daljine nesto :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Æuti sve ti blentavo, vidi¹ kakva je situacija, ima da nas ture na ladovinu u Æupriju metar dana, a tamo nema pivo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

Citat: Hattrick poslato 12 Januar, 2016, 18:52
Citat: mkt poslato 12 Januar, 2016, 02:37
e daj da se slikam sa pitonom jbt tj ako je izvodjlivo sa svim pitonima od jednom na gomili jer samo tako volim

Samo bez ljubljenja pitona, i ostalih vratolomija.  :)

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/ne-ljubite-pitona-ova-devojka-je-na-tezi-nacin-saznala-zasto/shhqjmm
au jbt

freepartyman

 Ja razumem da radikal¹tina ne mo¾e tek tako da nestane iz èoveka i da bi nas najradije sve u paketu poslao na Goli otok ili neko slièno lepo mesto, ali na¾alost ne ide tako. Bar ne u civilizovanom svetu kojeg su premijeru svakodnevno puna usta.
! No longer available

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: mkt poslato 13 Januar, 2016, 01:12
Citat: Hattrick poslato 12 Januar, 2016, 18:52
Citat: mkt poslato 12 Januar, 2016, 02:37
e daj da se slikam sa pitonom jbt tj ako je izvodjlivo sa svim pitonima od jednom na gomili jer samo tako volim

Samo bez ljubljenja pitona, i ostalih vratolomija.  :)

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/ne-ljubite-pitona-ova-devojka-je-na-tezi-nacin-saznala-zasto/shhqjmm
au jbt

to ces i ti da radis u petak :D
i da se slikas jos za forum  [rofl]

perlx

Ima li neko 50mm 1.4 ili 1.8 za Nikona, da se ovo lepo zabele¾i ;D

mkt

sve moze hahacim skupim mooda tj. dovoljno piva u sebe

UFF

trenutno su ispraznjene zalihe ali cu dopunim do petka, valjda ce ti bude dovoljno...

http://s16.postimg.org/7w95wmg39/20160113_014034.jpg

mkt



mkt

a jes kurac sad
treba nosim full opremu ondak

balcan girl

vidim ovde mnogo vole palmu a :D daju mi ljudi minuse :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

boli tebe cosak...pljujes po palmi a imate more u jagodini...dobro ne bas u jagodini ali tu odmah pored...u grckoj....i akva park i zooloski vrt i svasta nesto...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: balcan girl poslato 13 Januar, 2016, 06:08
vidim ovde mnogo vole palmu a :D daju mi ljudi minuse :D
Ni¹ta mi nije jasno... skinuo sam ti jedan :-*

balcan girl

aha more vazi :D a u zoo vrt ako odes samo æes da plaèes jbg kad vidis dva odrasla vuka u metar sa metar kavez, a u aqua park isto ne mozes da plivas mozes eto da stojis u vodi u kojoj svi pisaju jer nema gde da plivas :D bude tu par hiljada ljudi a nema mesta za toliko ljudi inaèe :D u muzej vostanih figura mozes samo da se odusevis lutkom vuka bojovica ostalo ne znas sta je dok ne proèitas ispod ko je u pitanju :D :D :D a inaèe i kad debeli bude crko taj ko dodje na vlast samo æe da plaèe kad bude video da je grad u dugovima nekih brat bratu jedno 120 miliona eura :D grad je trebao da proglasi bankrot jos pre dve godineeeee :D :D :D inaèe sav profit koji aqua park zaradi ili bilo ko ovde ne ide u budzet veæ u banku jer debeli kreten je samo uzimao kredite a nista nije vraæao tako da banke uzimaju zaradu na ime kredita a inaèe lik koji je pravio fontanu i vodopad je lik koji je napravio i prvu u centru grada pa je tako pristao da radi posao a kad su mu dali pare on je odustao jer to su pare od prve fontane :D ovo sad jos nije isplaæeno :D mnogo bi volela da vas doselim ovde da vidite kako se ovde stvarno zivi a ne da gledate epp program na tv i da mislite da je ovde divnooo :D :D :D ne znam samo da li je moguce da ljudi veruju onome sto prièaju gomila lazova i lopava na tv :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!