Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

ti si bese plakao i onomad kada si nasao polu zivog goluba..?

aæimo

Brate, ako na forumu vatas cice na emocije, grdno si se zajebao.

CBRR1

Citat: aæimo poslato 09 Januar, 2016, 00:29
Brate, ako na forumu vatas cice na emocije, grdno si se zajebao.


You have already posted a thanks to this post at 20 Jul, 2012, 08:29

balcan girl

ovde nema cica za njega :D bilo je dodus,e u tim je godinama koje ruza voli ali nam se ruza udalaaa :D nasla je piletinu koju je ozenilaaa :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aæimo

Jel to one godine kad smo se po¹ibali pa me dobio na tehniku, ebala te tehnika?

UFF

Citat: Milos96 poslato 09 Januar, 2016, 00:17
Moj nije dobijao batine, i drago mi je zbog toga, jer da jeste sad bi mi bilo jos teze i svega bi se prisecao, bolje da se prisecam lepih trenutaka gledajuci stare slike nego batinanja... znao je samo da sedne i legne na direktivu i to je naucio iskljucivo pomocu nagrada, nikako pomocu batina... otkad je bio mali usadio sam mu onako odsecno, jakim glasom i uvek istim akcentom "Braaavo Boni", i kad god je to cuo kasnije bio je srecan i mahao repom... kad je bio mali ja mu kazem odsecno SEDI, spustim guzu rukom, kazem BRAVO BONI, dam mu stapic il keksic(onaj pseci iz pet shopa) i on srecan... isto tako i za LEZI BONI, a sapu je vremenom naucio sam da daje nekako, jbmliga kako :D Vrata od radionice je recimo otvarao sam iz jednog skoka, tacno je znao kako da skoci na kvaku(nisam slikao, sad sam u cacku, al tacno se vidi kako je samo oko kvake ogrebano i ima tragova sapa), dok ovamo gde je sredjeno mozes da ga molis on nece da udje, tacno je znao gde ima pristup i gde sme da ulece ko projektil a gde ne sme pa sve i ga zoves(iako nikad nije bio biven niti ucen sto se toga tice). Za nasu paznju je ziveo, nemate pojma kolko mi nedostaje da me onako iz skoka bladnjavim sapama celog umaze kad skoci na mene sav srecan... kad pobegne u sred noci pa rasturi kantu, sve iz nje kesu po kesu prenese u garazu a keva vristi i budi me u pola noci da to skupljam... tad mi dolazilo da ga zadavim(al ipak nije nikad dobio nikakve batine) a sad bi sve dao da to ponovo dozivim... ma 5x dnevno bih je skupljao ako treba... do duse tad je bio mali, kako je omatoreo tako se i smiro, al do zadnjeg dana je ipak bio razdragan, veseo, skako, trcao, mazio se itd ko ni jedan pas... ko ni jedan pas... mene ko da je cekao da dodjem da se pozdravimo i onda otisao... ja sam ga prvi nasao u fotelji mrtvog i tad mi doslo da se obesim ako mi verujete... to mi je prvi pas i ni jedan nikad nece moci da ga zameni kakav god bio jbg... al zivot ide dalje... trudim se da mislim sto manje o tome, da budem veseo, nekad mi i uspe al cesce ne... trudim se da cuvam to u sebi i suze pustam krisom al jbg ne uspeva mi bas uvek da to sakrijem :'(

nisam procitao ceo post ali moram da ti napisem


picko :D

placipicko  [rofl]

CBRR1

ne moze decko da odg jos nije dosao sebi, pa kad dodje odgovorice...

Glava Dole

Jesam picka... placipicka... jer mi nedostaje prvi pas koji je tek otisao(nadam se na bolje mesto)... pa? Je l' to problem?

UFF

jeste
kako mozes da volis psa a ne zmije ? a? AAAA?


cbr-u r1-nu to nije jasno :D

CBRR1

Nece ti skoro odgovoriti otisao opet da se isplace...

Glava Dole

Zmije su jedine zivotinje od kojih se jezim i imam fobiju otkad znam za sebe... volim sve zivotinje, kad vidim pauka namotam toalet papir na ruku, otvorim spoljna vrata, nabedim ga da se popne na papir i balansiram sa njim dok ga ne izbacim napolje al mi zao da ga ubijem, o drugim zivotinjama da i ne govorim... al da vidim zmiju roknuo bi je bez razmisljanja samo ako uopste skupim hrabrosti... nisam hteo da kenjam kad gledam ta tvoja strasila al ne razumem takve ljubimce... pogledaj mog bivesg bonija, moju slatku musku lepticu koji ti ocima srce poklanja i te tvoje karakondzule sa kojima samo treba da razmisljas kad ce da te ujedu i osakate... izem ti ja takve ljubimce

Glava Dole

Citat: CBRR1 poslato 09 Januar, 2016, 01:28
Nece ti skoro odgovoriti otisao opet da se isplace...

Jbmte u ironiju bas...

aæimo

E, nije u redu da se izaziva osoba u takvom emotivnom stanju.


Glava Dole

Citat: aæimo poslato 09 Januar, 2016, 01:31
E, nije u redu da se izaziva osoba u takvom emotivnom stanju.



Ko mi makar i verbalno pipne tufnicu ujescu ga bez razmisljanja... skoro pa ko zoki za marinine sise :D

CBRR1


UFF

Citat: Milos96 poslato 09 Januar, 2016, 01:30
Zmije su jedine zivotinje od kojih se jezim i imam fobiju otkad znam za sebe... volim sve zivotinje... al da vidim zmiju roknuo bi je bez razmisljanja samo ako uopste skupim hrabrosti... nisam hteo da kenjam kad gledam ta tvoja strasila al ne razumem takve ljubimce... pogledaj mog bivesg bonija, moju slatku musku lepticu koji ti ocima srce poklanja i te tvoje karakondzule sa kojima samo treba da razmisljas kad ce da te ujedu i osakate... izem ti ja takve ljubimce

[rofl]  [clapp]  [kralj]

rece lik koji vozi motor?

pa imas auto bre, lep, udoban, BEZBEDAN, topao, SUV sto sedas na motor pa rizikujes zivot??? vozis te karakondzule sto prave buku i sranje po saobracaju

aj sto neki seljaci ne razumeju terariste, ne razumeju ni engleski pa kako da slusaju bilo sta drugo osim cece, ali kolege iz istog sporta e jbg  :( onda mi nije jasno sta u tom sportu uopste traze ako ne nesto drugacije, lepse i uzbudljivije

CBRR1

ali pazi ima jedna stvar, on kada vozi motor vozi toliko sporo da ne bi ubio kojim slucajem koju musicu...jadneeee musiceeeee..odoh da placem..

aæimo

Citat: Milos96 poslato 09 Januar, 2016, 01:35
Citat: aæimo poslato 09 Januar, 2016, 01:31
E, nije u redu da se izaziva osoba u takvom emotivnom stanju.



Ko mi makar i verbalno pipne tufnicu ujescu ga bez razmisljanja... skoro pa ko zoki za marinine sise :D

Lo¹mi brate, evo neæu vi¹e majke mi.

Glava Dole

Citat: UFF poslato 09 Januar, 2016, 01:36
Citat: Milos96 poslato 09 Januar, 2016, 01:30
Zmije su jedine zivotinje od kojih se jezim i imam fobiju otkad znam za sebe... volim sve zivotinje... al da vidim zmiju roknuo bi je bez razmisljanja samo ako uopste skupim hrabrosti... nisam hteo da kenjam kad gledam ta tvoja strasila al ne razumem takve ljubimce... pogledaj mog bivesg bonija, moju slatku musku lepticu koji ti ocima srce poklanja i te tvoje karakondzule sa kojima samo treba da razmisljas kad ce da te ujedu i osakate... izem ti ja takve ljubimce

[rofl]  [clapp]  [kralj]

rece lik koji vozi motor?

pa imas auto bre, lep, udoban, BEZBEDAN, topao, SUV sto sedas na motor pa rizikujes zivot??? vozis te karakondzule sto prave buku i sranje po saobracaju

aj sto neki seljaci ne razumeju terariste, ne razumeju ni engleski pa kako da slusaju bilo sta drugo osim cece, ali kolege iz istog sporta e jbg  :( onda mi nije jasno sta u tom sportu uopste traze ako ne nesto drugacije, lepse i uzbudljivije

Je l' ja to motorom prepadam nekog drugogo? Kako vozim da vozim, rizikujem svoj zivot a ne nikog drugog, kad imam nekog pozadi u desnoj ruci se otkaci feder i gas nece na ostro pa da ga jebes(otkad sam overio s pickom al na greskama se uci)...
A otkad su to bajkeri samo oni koji vole te jbne zmije? Il je to samo zato sto kralj foruma voli zmije pa svi moramo da se pokorimo tome?

UFF