Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 04 Januar, 2016, 02:43
Citat: bigbad86 poslato 03 Januar, 2016, 21:50
Ja nikad nisam montirao lance.Nikad ih nismo ni nosili u kolima. Nemaju bre pojma ljudi da voze po snegu, pogotovu oni sto misle da se gasom izvadis iz svake situacije. Vise od polovine ne zna da zaljulja auto na kvacilo kad izlazi iz gliba.

aj sad, pa treba imati lance. ne mo¾e ba¹ svuda da se proðe. ja sam pre nekoliko godina pre¹ao zlatibor sa letnjim gumama, al me ko¹tao ceo jedan dan, dva rezervoara goriva, kvaèilo i jo¹ pokoje¹ta. da sam imo lance u¹tedeo bi lepo, al se nebi dobro proveo. moj matori je sedamdesetih peo ¹leper ispred kampa, al sa komplet opremom. a ovi dana¹nji instant vozaèi sa savremenim automobilima koji maltene rade sami, sa dana¹njim 'zimskim' gumama, koje se poglave po gradu sovo jade od snega, e pa jebiga. sve je to svileno roðeno i uvek je drugi kriv. sa druge strane, kad vreme poludi po glavi po zabitima srbije, bez a¹ova i opreme, te¹ko æese proðe. i d¾ak soli u gepek, iako so ne radi kad zagudi i zaveje.


Da ti je bio motor tad na zlatiboru ti bi ga tu protero 260km/h,priznaj kosto krvavi ti zubi  ;D

neskez

Samo da mi je znati ko izmisli ovo belo govno!!!   [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Tri sata sam trcao po gradu trazeci dzukelu koja je pobegla iz dvorista, da bih na kraju morao da PLATIM postenom nalazacu  [veryangry] [veryangry]


balcan girl

inaèe bolje od soli kad zaglavis je pesak za maèke :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi


Andreja

Moja bakuta, sa kojom ¾ivim, ne poslu¹av¹i me po milioniti put da upali svetlo kada zvera noæu po kuæi je noæas pala i slomila kuk... E sad kreæe drkanjeeee...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

19 C danas, smrzoh se kao p. Ne znam kako bih se navikao na snijeg ponovo.

Bori¹a

jebeni hp laptop, podigao sistem i nece da se upali wifi lampica... drivere ne mogu da nadjem jer za internet daje 20 komada a nemam net da bih skinuo... jebo ih onaj ko ih smisli

Lazic

auto mo¹a... ;D

@Boban:
baciæu fatvu na Floridu, pa¹æe vam sneg... :P ;D :-*

balcan girl

bobane dabogda se smrzo na plus 19 tamo u amerikama jel znas? :D :D ja se bre ovde mrznem na minus 11 :D a ti kukas na plus :D :P
p.s. al to samo do boziæa (èitati sa jagodinskim akcentom) posle ide u plus i kod nas :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

rakija je najbolja, odmrzava trenutno i sneg i krv ;D

balcan girl

izvini kosta ja ne pijem rakiju :D u stvari ne pijem nista osim piva :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

zato ti je hladno na - 11. pivo se mrzne, rakija jok. plus nema bojler, zdrava, prirodna, uvek nasmeje. pa ti vidi : )

PECA BMW

" u Jagodini je progla¹ena vanredna situacija i u toku je zasedanje ©taba "  Pazi kad moraju da zasedaju da bi ocistili sneg  [rofl]

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/vanredne-mere-jagodina-paralisana-snegom/rhbbjts
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane


Lazic


Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2016, 12:18
Od èega?

Aj u pivo da je od ¾ene :D
Tako i ja kad moja krene da  [blahblah],pravim se gluv ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

.. [rofl]
Vidi¹ to mi nije palo na pamet, a vrlo je moguæe..

..ili to ili "loud pipes, saves lives...

Flavius Valerius Aurelius

Primetio sam tek jutros da jedan od mojih psa prespavao napolju, iako je bilo oko -6/-7. Ukapiram da ne moze da hoda, upalim kombi i odmah kod veterinara. Ocaravajuce vesti.  Kaze mi da moze da oseti ne jednu, vec 2 izrasline u donjem abdomenu. Aj za svaki slucan, x ray. Opet jos jedan pas i opet tumor? Koje sam ti ja to srece sa psima, 'bem li ga.
Nemoguce operisati.
Za one koji nemaju psa tj. ljubimca je neshvatljivo kakav je osecaj kad pas mora da se uspava. Pretpostavljam da su ljudi na principu "aj ne seri, kuce k'o kuce". Za mene je to clan porodice, nije ljubimac.
3 ujutru, jos ne mogu da udremam.
Moracu sutra do steljane na 200 komada, nemam pojma kako drugacje da istresem bes koju osecam...


eclipse4

Na zalost to se desava u civilizovanim zemljama gde kucne ljubmci hrane raznoraznim mlevenim otpadima u granulama....tako da nista nije neuobicajeno da u njima bude i sameljenih glodara,veverica,nojeva pa i samih pasa.....

I seoska dzukela zivi 8-10 god na granulama,ona koja uredno jede pasulj,kacamak,tursiju,supu,koske....zivi minimum 20 godina....

Zao ,i je tvog kuceta nemoj ovo pogresno da shvatig,govorim generalno...

monsterbnt

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 07 Januar, 2016, 11:58
Za one koji nemaju psa tj. ljubimca je neshvatljivo kakav je osecaj kad pas mora da se uspava. Pretpostavljam da su ljudi na principu "aj ne seri, kuce k'o kuce". Za mene je to clan porodice, nije ljubimac.

Pas se malo razboli i ja ne spavam danima.... Znam kako ti je i voleo bi da je veterinar masno pogresio :(
Smrt SVIMA!!!!