Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

izvadih zub napokon
cela glava mi je utrnula, jedina dobra stvar je sto nije moralo hirurski da se vadi

Lazic


mkt

brine me samo sto anestezija ne popusta ama bas a vadio ga u pola 1 danas

mali_zmaj

samo polako,kad otpusti spremi nesto za bolove!!!
jin-jang

bigbad86

Citat: OKi poslato 25 Decembar, 2015, 21:14
@bigbad86 Kolega zvucis mi kao da radis bas u tom servisu i da ti je sve to normalno.
Ne brate ja sam molercina, znas valjda. Imam naknadno ugradjen merac napona tako da bukvalno pre svakog paljenja znam koji je napon, znam kolko padne dok verglam, i znam kako puni u voznji. A nov akumulator sam kupio letos pa su mi uslovi garancije jos uvek svezi u glavi. Naravno od prodavaca sam sakrio da mi motor puni i do 15V (a i tvoj) mada ako bude problema, testiracemo sa ugasenim farovima i cao zdravo.

ЯЭВОЛУТИОН

vecina akumulatora koji se ovde prodaju su poslednja klasa.....ne treca...poslednja....vazi i za bosch i za vartu...pola njih odmah po formiranju nemaju zadatu voltazu.....u radnji kazu da treba da odstji na punjacu par sati.....realno bi trbao nakom 20 minuta sam bez punjaca da se podigne iznad 13 volti...sto se skoro nikada ne desava....AGM ili klasican u svakom slucaju ce trajati sezonu i posusutace u toku zime....cesto im se prekidaju veze izmedju celija od silaska niz trotoar.....ili iz cista mira....pravila nema..
Prodavci u nemackoj uracunavaju garanciu u cenu a kod nas su oborili cene akumulatora prodavci medjusobno te nemaju lufta....ko insistira uglavnom mu priznaju garanciju...
-u zakonu o zastiti proizvodjaca ne postoji naznaka da treba da nosis svakih 6 meseci nesto na kontrolu, jer bi to onda mogli da uvedu i proizvodjaci bele tehnike.
-cak i automobili na zapadu vise ne potpadaju pod obavzne servise u ovlacenom servisu u prvih godinu dana...ako hoces produzenu garanciju onda da...ali do godinu dana ili predjenih 100000 kilometara nemas obavezu odlaska u ovlasceni servis...na tome insistiraju najvise leasing kuce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ako je ispravan, kad sipa¹ kiselinu u suv akumulator ne mora da se puni, u upustvu oba suva koja sam imao u ¾ivotu pisalo je da posle 20 minuta mo¾e normalno da se vergla, osim ako nisu stajali du¾e od 5 godina, u tom sluèaju se preporuèivalo da se prvo dopune...

bigbad86

JA sam bio tu dok su ga otpakovali, samo su sipali kiselinu, cekao nekih 20 min, narokao je mislim 12.7V a Amperaza je bila kolko je naznaceno na pakovanju. Zaboravio sam koji sam uzeo. Mislim da je TOPLA koja se pravi u Kini

Kostić

hehe, od sutra poskupljuje gorivo i rastu akcize na alkohol i gorivo. di¾u muriju i prete pijanima, prodaju petarde sa pdv-om, al ne sme se bacaju.
e pa ovako, ja sad odo po duvan i bure benzina, dok nije poskupelo. idem motorom pijan ko letva. petarde æu kupim na tezgu bez pdv-a, al neæu da ih bacam, idu mi na nerve.
ustvari, ova srbija je opasno poèela da mi ide na nerve.

bigbad86

Nemo se nerviras kad nista povodom toga ne moz da uradis. Ova drzava u kurcu odavno :) uradi se cime trebas da ti bude lepo i rokaj dalje :)

Kostić

vreme je da poènem da se drogiram, pa da mi se ispere razum. : )

petar357

Citat: kosta66 poslato 31 Decembar, 2015, 19:49

ustvari, ova srbija je opasno poèela da mi ide na nerve.

Jadni su ljudi kojima otadzbina ide na nerve.

BOKYBOY

Citat: petar357 poslato 31 Decembar, 2015, 20:42
Citat: kosta66 poslato 31 Decembar, 2015, 19:49
ustvari, ova srbija je opasno poèela da mi ide na nerve.
Jadni su ljudi kojima otadzbina ide na nerve.

...jos jadnija je drzava koja se tako ponasa prema svojima...

petar357


Vlasti se menjaju, manje ili vise su (ne)uspesne i to je jedno,  a Srbija je nesto sasvim drugo.

Kostić

ene ti plus. inaèe, jadan je moj pradeda koji je oti¹ao na konju u boj, a vratio se u opancima polubos.

Andreja

Uuu, evo ga jo¹ jedan tastatura patriota. Kole nije mislio na Srbiju kao na tlo nego na vlast i na ljude (stoku) koji su tu vlast izabrali.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Retardirane komsije divljaci. Razumem slavlje, nova godina, petarde,vatromet ali kakvi su ovo topovski udari!? Prozori mi se tresu, ne mozemo bebu da smirimo, dobice fras od plakanja i straha. Nek se pozdrave komsije sa spavanjem u 2016. Ima da motor zakucavam u blokadu i danju i nocu. Jebacu im mamu divljacku.

beli-nsr

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2015, 22:08
Retardirane komsije divljaci. Razumem slavlje, nova godina, petarde,vatromet ali kakvi su ovo topovski udari!? Prozori mi se tresu, ne mozemo bebu da smirimo, dobice fras od plakanja i straha. Nek se pozdrave komsije sa spavanjem u 2016. Ima da motor zakucavam u blokadu i danju i nocu. Jebacu im mamu divljacku.

Kreteni...skines samo top :D ili...

! No longer available

Gavrolini

Nema potrebe nista da skidam samo vise necu biti fin.

Hohštapler

Vec vidim gde cemo prvo manijacko okupljanje, po¹alje¹ bebu i ¾enu kod njenih a mi dodjemo da pravimo rostilj... bez da se trudimo da budemo tihi... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.