Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

e jbg

newgo aj pocni da kacis direktne linkove do spotimg ne vidim ti nijednu fotku, izlaze samo kao fuckedup kockice

Lazic

sad sam video, jeb'o ih ja... nekad se vide normalno...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 24 Decembar, 2015, 01:33
Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2015, 01:01
Citat: Laziæ poslato 22 Decembar, 2015, 21:20
Sveo sam se na jednu osobu na koju mogu da se oslonim uvek...

da li ti je vec rodila decu ili ce tek?
Izvinjavam se sad videh, mislio sam na majku...

sto je dokaz da neke ljude samo mama moz da voli.....a neke ni mama :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: PECA BMW poslato 23 Decembar, 2015, 23:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Decembar, 2015, 23:40
Meni 42000 sta kukate

ma ti si gazda lako je tebi   [rofl] [rofl]

i to je sa popustom zato sto zivim u kuci....pizda mu materina pickousta......porez ko vilu na dedinju da imam.....manji porez na cukarici...zarkovo precizno....mamu li im plavo crvenu...i plavo zutu...i plavu i ostale...plavo neke kombinacije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


bigbad86

Pa kolka ti je to kuca ako je 42 000 mnogo to bre...

OKi

Zovu me danas iz servisa, koji pripada prodavnici gde sam kupio akumulator za motor!


         Elem kupio sam ga u maju mesecu ove godine , vozio se do septembra. [motor]
Od tada do pre par dana nisam palio motor , kada sam shvatio da je akumulator prazan  [doh] i odneo ga u pomenuti servis.

         Lik iz servisa mi kaze da ce probati sve sto je u njegovoj moci da mi zameni proizvod za novi. Kaze serviser da nisam smeo da dozvolim da mu suvise padne napon  [srednjiprst] i pitanje je da li ce da mi uvaze garanciju!  [wtf]
        Pa to jedva da je sastavio pola godine    [panic]


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Auu brate sad si me prepao a i ja uzeo vartu... kolka garancija tvom? Ovom mom 25 meseci i to bez obaveznih servisa... da radi toliko pa makar 3 puta dobijao novi puna kapa, samo ne znam koliko cesto uvazavaju garanciju uopste tj da nisu one fore tipa "odbijeno, muva se pokakila na njega"

bigbad86

Ljudi bez uvrede ali pise sve to na garanciji, u vasoj je obavezi da pratite napon ukumulatora tj ne smete da mu napon padne ispod odredjene tacke. E sad to sto se oni uvek vade na neku drugu stvar i izvacare nas to je drugo. To je jedan od glavnih razloga sto Varta daje samo 24 meseca na garanciju a ne 40 kao na akumulatore za kola. Zato sto se motori ne voze po 6 meseci...
Ja sam na proslom motoru uzeo obicnu kiselinsku Vatru, trajao mi je 2 godine, tako sam ga i prodao. Cenim da je taj akumulator i sad na njemu, ako vlasnik pazi na njega.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 24 Decembar, 2015, 13:38
Pa kolka ti je to kuca ako je 42 000 mnogo to bre...
Po njima to je 0,5% od vrednosti,a procenili je na 160000 evra ali mi dali popust od 50%
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Citat: bigbad86 poslato 24 Decembar, 2015, 21:50
...pise sve to na garanciji, u vasoj je obavezi da pratite napon ukumulatora tj ne smete da mu napon padne ispod odredjene tacke. .
Ako ovo stvarno pise onda treba kupujemo merace napona i sl . Ebem ti ja takvu garanciju za dva meseca ne vozenja (on crko), a pri tom nemam potrosace na motoru!

Slaninar

Citat: OKi poslato 25 Decembar, 2015, 08:32
Citat: bigbad86 poslato 24 Decembar, 2015, 21:50
...pise sve to na garanciji, u vasoj je obavezi da pratite napon ukumulatora tj ne smete da mu napon padne ispod odredjene tacke. .
Ako ovo stvarno pise onda treba kupujemo merace napona i sl . Ebem ti ja takvu garanciju za dva meseca ne vozenja (on crko), a pri tom nemam potrosace na motoru!

Zeznuta stvar su te garancije. Ima dosta ljudi sa sjebanim reglerima i slièno, pa gledaju od toga da se za¹tite. Kod nas su dosta strogi po tom pitanju. Takoðe, ako ostavi¹ svetla upaljena, na primer, akumulator se mo¾e isprazniti previ¹e i onda si ga zaklao - nikad vi¹e ne radi kako treba.

Sa druge strane, kolega je nosio, ne seæam se koja je marka bila u pitanju, ali drkali su ga za napon na regleru - ba¹ su stavili bezobrazno uzak raspon prihvatljivih napona punjenja. I na to su ga odbili - kao do njegovog auta je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: OKi poslato 24 Decembar, 2015, 19:59
Zovu me danas iz servisa, koji pripada prodavnici gde sam kupio akumulator za motor!


         Elem kupio sam ga u maju mesecu ove godine , vozio se do septembra. [motor]
Od tada do pre par dana nisam palio motor , kada sam shvatio da je akumulator prazan  [doh] i odneo ga u pomenuti servis.

         Lik iz servisa mi kaze da ce probati sve sto je u njegovoj moci da mi zameni proizvod za novi. Kaze serviser da nisam smeo da dozvolim da mu suvise padne napon  [srednjiprst] i pitanje je da li ce da mi uvaze garanciju!  [wtf]
        Pa to jedva da je sastavio pola godine    [panic]


aj ¹to savr¹eno ispravan akumulator uni¹tim hol ¹rafovima, aj ¹to na mol pumpi naðem suvu vartu po ceni iz 2009-te, cca 1700din u novembru 2012-te, aj ¹to je od tada nisam ni jednom izvadio iz motora, aj ¹to sam joj tek pre par meseci dolio vode, al ¹to pali k'o mina, jebote!!! ;D Na proleæe gurnem motor dupali i to je to... ;D

bigbad86

Citat: OKi poslato 25 Decembar, 2015, 08:32
Citat: bigbad86 poslato 24 Decembar, 2015, 21:50
...pise sve to na garanciji, u vasoj je obavezi da pratite napon ukumulatora tj ne smete da mu napon padne ispod odredjene tacke. .
Ako ovo stvarno pise onda treba kupujemo merace napona i sl . Ebem ti ja takvu garanciju za dva meseca ne vozenja (on crko), a pri tom nemam potrosace na motoru!

Bar ovde u kragujevcu u akumulator servisu, provera accu je 50 dinara, to nije skupo raditi ni jednom nedeljno. Al dobro. A ovo sto Slaninar kaze je tacno, stavili su bezobrazno uzak raspon, uglavnom izmedju 13.8-14.4.  Jednom coveku je na Golfu bio 13.73V i na kontu toga ga odbili. Meni je napon punjenja konstantno oko 14.8V a sa upaljenim grejacima rucica na MAX roka do 15V i to tako treba fabricki. Tek kada vozim sa ugasenim farovima je u rasponu "normalnog"

OKi

@bigbad86 Kolega zvucis mi kao da radis bas u tom servisu i da ti je sve to normalno.

Kostić

pre neki dan, kom¹a i ja krenemo zajedno i negde na nbgdu, kolona, 20 auta, semafor, svi stoje, kapiram ima mesta da se proðe, 2 na sat, ko mrav da izbijemo na èelo, apsolutno bezbedno i ja proðem kom¹e nema, okrenem se a on stoji i poku¹ava da proðe izmeðu dva kombija. mesta za tenk al avaj. mladi juèe roðeni dasa sa kilo kurca i po grama svesti smoto levo kombi i gleda u ogledalo i mic po mic na kom¹u. momci iz desnog kombija ono, gledaju pa aj polako prolazi¹, pozdravljaju, ne smeta im. a gopro sve bele¾i. sad, realno da sretnemo kombi sa kilo kurca negde gde niko ne vidi pa po jedan ekser u svaku gumu. ili ¹naper u èelo, al ne vredi robije. ili mo¾da ipak vredi. ako izaðe u kuriru, mo¾da se jajare malo i onormale...

Balsa Wrx

Citat: Slaninar poslato 20 Decembar, 2015, 09:20
Citat: Balsa Wrx poslato 16 Decembar, 2015, 17:48
Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..

Ne seæam se taèno detalja, ali: jesi imao polo¾eno i dozvolu u vreme udesa? Jesi vozio vi¹e od 20 na sat preko ogranièenja?
Vozio sam vise od 20 preko,dozvolu nisu ni gledali tako da za to nema nista a i proso sam sa podjeljenom krivicom znaci nikom nista,jbg ne moze da me zasere neko kad nisam kriv 100% jesam brze vozio ali je bio u mojoj traci i on je zapoceo udes..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

gledali su 100%... u srbiji ako si pijan ili nemas dozvolu niti osiguranje priznaje i kriv si uvek

Slaninar

Citat: Balsa Wrx poslato 26 Decembar, 2015, 10:47
Citat: Slaninar poslato 20 Decembar, 2015, 09:20
Citat: Balsa Wrx poslato 16 Decembar, 2015, 17:48
Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..

Ne seæam se taèno detalja, ali: jesi imao polo¾eno i dozvolu u vreme udesa? Jesi vozio vi¹e od 20 na sat preko ogranièenja?
Vozio sam vise od 20 preko,dozvolu nisu ni gledali tako da za to nema nista a i proso sam sa podjeljenom krivicom znaci nikom nista,jbg ne moze da me zasere neko kad nisam kriv 100% jesam brze vozio ali je bio u mojoj traci i on je zapoceo udes..

Osiguranje je posebna prièa, oni te sjebu na svaku sitnicu.

Podatak da li si u vreme udesa imao polo¾eno se lako utvrdi - da sam na mestu tog drugog, ja bih kopao. I tada bi kod nas bio kriv koliko znam.

Ogranièenje, opet, srpski zakon: ve¹taèenjem se utvrdi koliko si brzo i¹ao. Onda se utvrdi da li bi mogao izbeæi udes da si po¹tovao ogranièenje. Od toga zavisi da li je podeljena krivica, ili je sve kriv onaj drugi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen