Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pa sta je problem da se otvori i utvrdi to? Ovako ako ja otvorim, aks ce da kaze da je vip, vip ce da kaze da je aks dok ih ja dobijem na sudu, za te pare mogu jos 3 telefona da kupim. Ovako otvorim, sve je ok, platim normalno i cao. Mislim zar je toliko tesko shvatiti da nas teraju da potpisemo da smo primili robu neostecenu bez da zapravo vidimo da je neostecena?

EDIT: Ja se vozio danas   [yahoo] [motor]

Gvozden

De otvorio, brate, razvaljena kutija od 1,3metra shirine 40cm...jos mi kaze kao sta je problem umotana je u strecc.....
NIje mi bio dan..ratujem sa rokovima ceo zivot.. i ko smrt sam siguran, 100% samo ne znas kad. Al ovo prevazilazi i moje koperfild majstorije...
Aj desi se svakom peh al sto se pravi prost pm..
NE znam sta je gore da ga vratim ili da ga preuzmem... ako ga vratim ok dobijem drugi i sjebem klijenta.... uzmem i sjbem sebe al kao ne pogazim dogovor...naravno bacim skoro ceo jedan posao, pa se posle pitam gde mi kesh za bajk...

zVuk

Citat: bigbad86 poslato 23 Decembar, 2015, 03:52
Pa sta je problem da se otvori i utvrdi to? Ovako ako ja otvorim, aks ce da kaze da je vip, vip ce da kaze da je aks dok ih ja dobijem na sudu, za te pare mogu jos 3 telefona da kupim. Ovako otvorim, sve je ok, platim normalno i cao. Mislim zar je toliko tesko shvatiti da nas teraju da potpisemo da smo primili robu neostecenu bez da zapravo vidimo da je neostecena?

EDIT: Ja se vozio danas   [yahoo] [motor]

zato sto oni garantuju za paket da je neostecen, a za robu u paketu prosto nemogu da garantuju jer i oni to prime zapakovano.......sta ako ti otvoris paket, i onda neces da platis, sta onda..??..onda kurir najebe jer je ostetio paket.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DaChaS

Pa realno jel bi se ti jebavao kao kurir da otvaras pred nekim da bi mu sutra dan bio svedok na sudu ?... Pa njegov posao je da doveze robu i preda ne da  izigrava svedoka ...zamisli kurira kog svi trebaju da cimaju da bude svedok za svaki polomljen paket ...on je njegov posao odradio nije njegovo ni da utvrdjuje da li je telefon ceo ni da gleda ugovor

btw rekoh ugovor verovatno mozes da nadjes da procitas online i posle lepo znas sta potpisujes

Gvozden

Tako je, al pazi. Ok su to momci, rade i oni ko konji, rokovi, radari pmatere...ima kretena, resimo  i to. Samo sto stvarno do sad je BEks vodio kad su u pitanju osteceni paketi, sad su poceli i ostali...
MEni jedino cerada stigne cela i po neka folija iz Difola jer valjda tad paze a cerade su upakovane u neke kartonske tube, dinamit ti treba da ih otvorish...
Ili casti kurira pa kad otvaras da je na tvojoj strani ( ako su te preveslali)...

bigbad86

#16745
Znam i ja da rade tezak posao ali iskustvo mi govori da uglavnom ne paze kad prevoze robu.  I oni nisu primili zapakovano, kutija telefona je samo uvijena u post expres kesu tako ako je bilo sta osteceno oni su realno krivi. Evo jedan zanimljiv klip koji se tice bas nasmotorista!

! No longer available
Ako vas bas mrzi da gledate ceo klip (a trebalo bi) Ona formulacija koja meni najvise smeta je na 6:00

dzimika

Jebena alfa i jebeni italijani i ko ik uopste dozvoli da prave kola, jedino u cemu su dobri je dizajn, ostalo je trebalo da prepuste nemcima da im naprave, ma i kinezi bi lepse resili stvari nego sto jebeni italijani umeju

Lazic

©to li ja nikad nisam vozio ni¹ta italijansko... ;D

bigbad86

Citat: dzimika poslato 23 Decembar, 2015, 13:13
Jebena alfa i jebeni italijani i ko ik uopste dozvoli da prave kola, jedino u cemu su dobri je dizajn, ostalo je trebalo da prepuste nemcima da im naprave, ma i kinezi bi lepse resili stvari nego sto jebeni italijani umeju

Ovo sto jes, jes. FIAT pravi ok, mada sam ja stalno vozio stare FIATE. Alfe jesu najlepse al svi kukaju, pogotovu na struju :)

Ivicat

Citat: dzimika poslato 23 Decembar, 2015, 13:13
Jebena alfa i jebeni italijani i ko ik uopste dozvoli da prave kola, jedino u cemu su dobri je dizajn, ostalo je trebalo da prepuste nemcima da im naprave, ma i kinezi bi lepse resili stvari nego sto jebeni italijani umeju

koja?

bigbad86


dzimika

147
tupavo resenje oduska na ulazu u rezervoar, napravili su u stvari da nema odusak tj da kroz isto crevo ide i vazduh i gorivo sto moze samo idiot da resi tako
na svim normalnim kolima imas posebno crevo koje odvodi vazduh iz rezervoara da se ne bi stvarali vazdusni cepovi

PECA BMW

opet ovi sto citiraju citirane postove sa gomilom slika ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo

Re¹enje iz poreskog za kuæu. Od 2013-e, sa 4000, 2014-e na 7000+1000, do 2015 na 15000. Mamicu im bezobraznu!

balcan girl

hahahah ja za stan sa 2000 na 8000 :D :D i za drugi sa 2000 na 10000 :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

I mi smo nezahvalni, a kako nam napreduje zemlja niko da primeti...

Biker-Boy

Prosto nas je sramota kako nam dobro ide  [rofl] [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2015, 01:01
Citat: Laziæ poslato 22 Decembar, 2015, 21:20
Sveo sam se na jednu osobu na koju mogu da se oslonim uvek...

da li ti je vec rodila decu ili ce tek?
Izvinjavam se sad videh, mislio sam na majku...