Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: MIGE poslato 16 Decembar, 2015, 22:21
:o [veryangry] [veryangry]
http://www.blic.rs/vesti/beograd/svi-beogradani-kod-privatnog-zubara/m6wv4pm
A ja moram dizvadim dva umnjaka kod njih dok jo¹ rade, jer su najjeftiniji... :(


Citat: Balsa Wrx poslato 16 Decembar, 2015, 17:48
Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..
A tvoja mama reèe, neæu da ga tu¾im zato ¹to mora da hrani decu... NE isplati se biti dobar...

Balsa Wrx

Citat: Andreja poslato 16 Decembar, 2015, 18:19
Citat: mkt poslato 16 Decembar, 2015, 16:21
otiso regler, akumulator, pinjon i zapekla klesta znaci kvari se ko i svaka lomina od 100 godina
slepovao me drugar kolima jbt kako sam krivudao iza njega hahahah posto se kanap za vucu iskrivio nekako nisam mogao da drzim pravac nikako
Nisam smeo da pustim korman da mu dam signal da stane ili da uspori jbt govno mi se smrzlo ahahahah


Dobio si plus :D

Citat: mkt poslato 16 Decembar, 2015, 16:36
jbga sad,  nisam znao da mora tako
ma to je sve ispalo tako zato sto nas je mrzelo da idemo po prikolicu [doh]

Si pogin'o? Nisi. Si slup'o motor? Nisi.
Znaèi ne mora tako :D
Dodu¹e Aljina ideja je odlièna, moram priznati da nisam ni razmi¹ljao o tome, ve¾i bajo za ¹tap pa ¹ta bude  [flashing]
Samo jbg, nikada nisam pio pivo u toku/pre takvih akcija  ;D

Vi¹e puta sam ¹lepao motore (varijanta auto-motor), uvek sam vezivao kanap za ¹tap (znaèi TO je ono kad ka¾u uz pomoæ ¹tapa i kanapa  [rofl] ) ali uvek sam imao potpuno poverenje u onoga ko me ¹lepa. Ili sam ja bio taj koji ¹lepa. Da napomenem, to nisam nijednom radio sa mojim motorom, samo jedan ZZR500 i GSXR750SF K1234567 (¹ta god da je Danilo Damnmoto vozio).

Ali kad se setim da su me vukli na GSXR-u jugiæem a ja ga ubacio u drugu i dr¾im pun gas ne bi li upalio... Da jeste, dobio bih Darvinovu nagradu na keca :D ©alu na stranu, kontam da bih odreagovao i pustio gas, nije bio u visokim obrajima... Hoæu reæi, bio sam svestan ¹ta mo¾e da se desi. Posle sam ja ðirao jugiæa, ne znam ko je sedeo na motoru, da l' Danilo ili neko drugi. Fala bogu ¹to nije upalio...

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Decembar, 2015, 17:48
Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..

Koj kurac?  [dunce]
ono sto sam imo udes pa su presudili u njegovu korist sve jer su lijepo podmazali taj proces sa kojom zelenom ili ljubicastom
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Shvatio sam ja na ¹ta misli¹, nisam zaboravio nego ne mogu da verujem... Ima¹ svedoke i sve, ispadne¹ kriv...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

niki64

Aj sto je gadan al sto se ¹i¹a na opasno
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Aaaaaaaaa, fak, na¹ao sam ne¹to slièno, vi¹estruko gore.

! No longer available

KENJA MI SE.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


Ivicat

Vlasnici pasa. Imas psa? Setas ga po parku? Ponesi kesu pa pokupi za svojim psom. Nadam se da ce uskoro krenuti sa kaznjavanjem...

mali_zmaj

ma kod nas stavili upozorenja,al do mojega..,obiðu jednom u sto godina ovi iz inspekcije,al zato su kafanama redovno...,u kontrolama..
jin-jang

eclipse4

#16690
Citat: Ivicat poslato 19 Decembar, 2015, 15:38
Vlasnici pasa. Imas psa? Setas ga po parku? Ponesi kesu pa pokupi za svojim psom. Nadam se da ce uskoro krenuti sa kaznjavanjem...

jos da nameste one automate sa kesama da uzmes kesu i pokupis im sranje......ja u austriji im redovno opeljesim kese...sluze za sve i svasta  [rofl]

Glava Dole

Za malo d'izginem malo pre, vozim opusteno i lik u kecu odluci da ipak skrene u sledecu ulicu i prikoci naglo, pasat iza njega bez ikakve signalizacije(stop, pozicija ma NISTA) na kocnicu da se ne zabije u njega i cimne desno na trotoar, ja na motoru nemam gde tj nmg da izbegnem jer mi desno pasat, u trazi kec a levo kolona vozila, sreca ziva da sam se vec kucao ranije pa ne reagujem panicno u tim situacijama tj pre udarim nego sto zabadam kocnicu i uspem da se zaustavim na 10cm iza keca bez proklizavanja... srce mi se popelo u mozak i pocelo da pulsira, da sam ga lupio ja bih direktno bio kriv sto se cajkana tice iako nisam... bem ti susnce a sve mokro i klizavo

Flavius Valerius Aurelius

Sneg. Konacno da padne. Taman sam se zaradovao k'o malo dete da cu malo da se izdivljam na ATV jer me mrzi da lopatam, kad k*rac. Ne radi cekrk. Ooooo da mu ga majke bas. Sad moram da cekam komsiju do ponedeljka da to pogleda...

Biker-Boy

Ljudi koji kad odu u bioskop kao da su otisli na piknik, non stop nesto zderu, zvacu, piju, suskaju, cirkaju...jbm ti coveka kad nemoze 2 sata da izdrzi a da ne zdere.... a i film je bio razocarenje, Star Wars, usrali ga za sve pare.
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Citat: Ivicat poslato 19 Decembar, 2015, 15:38
Vlasnici pasa. Imas psa? Setas ga po parku? Ponesi kesu pa pokupi za svojim psom. Nadam se da ce uskoro krenuti sa kaznjavanjem...

Jel na betonu ili na travi?

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 20:33
Za malo d'izginem malo pre, vozim opusteno i lik u kecu odluci da ipak skrene u sledecu ulicu i prikoci naglo, pasat iza njega bez ikakve signalizacije(stop, pozicija ma NISTA) na kocnicu da se ne zabije u njega i cimne desno na trotoar, ja na motoru nemam gde tj nmg da izbegnem jer mi desno pasat, u trazi kec a levo kolona vozila, sreca ziva da sam se vec kucao ranije pa ne reagujem panicno u tim situacijama tj pre udarim nego sto zabadam kocnicu i uspem da se zaustavim na 10cm iza keca bez proklizavanja... srce mi se popelo u mozak i pocelo da pulsira, da sam ga lupio ja bih direktno bio kriv sto se cajkana tice iako nisam... bem ti susnce a sve mokro i klizavo

Sto bi bio kriv ako mu ne radi nikakva signalizacija? Pogotovu ako udaris u branik pa ni ne ostetis mu stopaljke, ne moze da kaze da je crklo od udarca. Mada opet...

freepartyman

Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 20:28
Citat: Ivicat poslato 19 Decembar, 2015, 15:38
Vlasnici pasa. Imas psa? Setas ga po parku? Ponesi kesu pa pokupi za svojim psom. Nadam se da ce uskoro krenuti sa kaznjavanjem...

jos da nameste one automate sa kesama da uzmes kesu i pokupis im sranje......ja u austriji im redovno opeljesim kese...sluze za sve i svasta  [rofl]
To ima kod mene u parku
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: Ivicat poslato 19 Decembar, 2015, 15:38
Vlasnici pasa. Imas psa? Setas ga po parku? Ponesi kesu pa pokupi za svojim psom. Nadam se da ce uskoro krenuti sa kaznjavanjem...
Ne znam za ostatak Srbije, ali pod 1 na Zvezdari ima vi¹e lutalica nego vlasnièkih pasa, kako æe njih da ka¾njavaju ¹to seru gde im se æefne, pod 2 moj pas je sociopata, kenja na mestima gde ne mo¾e¹ da ugazi¹ u govno sve i da hoæe¹... :D Jednom za 5 godina je bio u tolikoj frci da se usrao na trotoaru, naravno da sam pokupio i bacio u kantu... Pod 3, to je prirodno ðubrivo, ekolo¹ki potpuno ne¹kodljivo, pod 4 nikad u ¾ivotu nisam stao u govno kad sam gledao gde idem... ;D Ali zato selo Vraèar i selo Stari grad i selo Doræol, ne mo¾e¹ od govana da proðe¹ trotoarom, e za to bi im jebao i oca i majku... [cheers]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Decembar, 2015, 17:48
Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..

Ne seæam se taèno detalja, ali: jesi imao polo¾eno i dozvolu u vreme udesa? Jesi vozio vi¹e od 20 na sat preko ogranièenja?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen