Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

S obzirom da nemam para ja sam znaci svinja [rofl] Mada s obzirom da vozim skup motor mozda ipak vucem malo i na medu [rofl]

UFF


Glava Dole

Smesne i zanimljive slike za neupucene :D

UFF


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: mkt poslato 16 Decembar, 2015, 14:10
slepovanje trafike kolima do servisa sa sve zapeklim prednjim klestima
bem ti sunac kad se sad nisam omlatio nikad necu
E neka si ti nama trafikanac... ;D

mkt

otiso regler, akumulator, pinjon i zapekla klesta znaci kvari se ko i svaka lomina od 100 godina
slepovao me drugar kolima jbt kako sam krivudao iza njega hahahah posto se kanap za vucu iskrivio nekako nisam mogao da drzim pravac nikako
Nisam smeo da pustim korman da mu dam signal da stane ili da uspori jbt govno mi se smrzlo ahahahah

El Jefe

Ниси ваљда везао канап за мотоцикл.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mkt


ЯЭВОЛУТИОН

moze i tako da se slepuje ali moras da napravis predvez...prvo se veze poseban konopac oko stapova a iznad trougla i onda se za taj konopac veze konopac za vucu ali tako da moze da kliza preko njega....slepovao ja svojevremeno motorom motor od Panceva do Beograda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

jbga sad,  nisam znao da mora tako
ma to je sve ispalo tako zato sto nas je mrzelo da idemo po prikolicu [doh]

misa-pei

Pa ti pitaj starije i iskusnije :P

Rokabili i ja smo ¹lepovali sve kombinacije: motor-motor, auto-motor, motor-auto. Nikad nismo imali nikakvih problema. Ali smo pre svakog ¹lepovanja otvorili po pivo, dva (dok je on pio), produmali situaciju i smislili kako da se uve¾emo.

Sve u svemu, u takve poduhvate se ne upu¹taj ako nisi popio bar jedno pivo :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

Citat: misa-pei poslato 16 Decembar, 2015, 16:42
Sve u svemu, u takve poduhvate se ne upu¹taj ako nisi popio bar jedno pivo :D :D :D

stara ¹kola

mkt


Hohštapler

Citat: misa-pei poslato 16 Decembar, 2015, 16:42
Pa ti pitaj starije i iskusnije :P

Rokabili i ja smo ¹lepovali sve kombinacije: motor-motor, auto-motor, motor-auto. Nikad nismo imali nikakvih problema. Ali smo pre svakog ¹lepovanja otvorili po pivo, dva (dok je on pio), produmali situaciju i smislili kako da se uve¾emo.

Sve u svemu, u takve poduhvate se ne upu¹taj ako nisi popio bar jedno pivo :D :D :D

[klanjam_se] [rofl] [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx

Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Citat: mkt poslato 16 Decembar, 2015, 16:21
otiso regler, akumulator, pinjon i zapekla klesta znaci kvari se ko i svaka lomina od 100 godina
slepovao me drugar kolima jbt kako sam krivudao iza njega hahahah posto se kanap za vucu iskrivio nekako nisam mogao da drzim pravac nikako
Nisam smeo da pustim korman da mu dam signal da stane ili da uspori jbt govno mi se smrzlo ahahahah


Dobio si plus :D

Citat: mkt poslato 16 Decembar, 2015, 16:36
jbga sad,  nisam znao da mora tako
ma to je sve ispalo tako zato sto nas je mrzelo da idemo po prikolicu [doh]

Si pogin'o? Nisi. Si slup'o motor? Nisi.
Znaèi ne mora tako :D
Dodu¹e Aljina ideja je odlièna, moram priznati da nisam ni razmi¹ljao o tome, ve¾i bajo za ¹tap pa ¹ta bude  [flashing]
Samo jbg, nikada nisam pio pivo u toku/pre takvih akcija  ;D

Vi¹e puta sam ¹lepao motore (varijanta auto-motor), uvek sam vezivao kanap za ¹tap (znaèi TO je ono kad ka¾u uz pomoæ ¹tapa i kanapa  [rofl] ) ali uvek sam imao potpuno poverenje u onoga ko me ¹lepa. Ili sam ja bio taj koji ¹lepa. Da napomenem, to nisam nijednom radio sa mojim motorom, samo jedan ZZR500 i GSXR750SF K1234567 (¹ta god da je Danilo Damnmoto vozio).

Ali kad se setim da su me vukli na GSXR-u jugiæem a ja ga ubacio u drugu i dr¾im pun gas ne bi li upalio... Da jeste, dobio bih Darvinovu nagradu na keca :D ©alu na stranu, kontam da bih odreagovao i pustio gas, nije bio u visokim obrajima... Hoæu reæi, bio sam svestan ¹ta mo¾e da se desi. Posle sam ja ðirao jugiæa, ne znam ko je sedeo na motoru, da l' Danilo ili neko drugi. Fala bogu ¹to nije upalio...

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Decembar, 2015, 17:48
Piiic jebem ti pravdu u ovoj Cg,ispalo je da sam ja 100% kriv za udes sto mi se desio 15maja i sve sto je ovaj lik uradio su zataskali i da se okrecao na sred ceste i da je to razlog udesa...Pi jebem ti nase sudije gadi mi se koliko nepravedno moze da se osudi nesto u sto sam siguran bio da je njegova krivica..Ali se nece na ovom zavrsit imam 12 12 svjedoka jebem im mater..

Koj kurac?  [dunce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Ajde vi sto imate iskustva u slepanju motora, sto ne moze sajla da se drzi u levoj ruci a desnom da se vozi? Tako mozes da pustis sajlu ako je neka frka. Nisam nikad probao al sam nesto tripovao da to tako moze. Auto za motor sajlom nikad ne bih vezao osim ako je neko totalno pro u slepanju ko vozi auto.

OKi

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Decembar, 2015, 16:31
moze i tako da se slepuje ali moras da napravis predvez...prvo se veze poseban konopac oko stapova a iznad trougla i onda se za taj konopac veze konopac za vucu ali tako da moze da kliza preko njega....slepovao ja svojevremeno motorom motor od Panceva do Beograda....
Ako neko nadje video ili sliku, nek metne  [flashing]