Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: Darko poslato 30 Novembar, 2015, 20:57
Nova tura kortikosteroida...
Faca govori sve
Ne zelite da znate koja je to kolicna boli 5 min posle injekcije :(







Ma da ... Kad vec imam upalu tetiva na laktu ( epicondilytis ) , zasto usput , eto cisto onako , ne bih pokidao i kvadriceps , pa da mi kompletno desna strana bude ubogaljena







:'( :'( :'(

Lazic

A da poène¹ malo da ve¾ba¹ pre nego ¹to se sav raspadne¹... :o :P ;D

monsterbnt

Ja ti dade telefon coveka koji ce to da ti sredi....
Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 15 Decembar, 2015, 01:02
Citat: Darko poslato 30 Novembar, 2015, 20:57
Ma da ... Kad vec imam upalu tetiva na laktu ( epicondilytis ) , zasto usput , eto cisto onako , ne bih pokidao i kvadriceps , pa da mi kompletno desna strana bude ubogaljena



:'( :'( :'(
...a brateee...  [ludak] pa lepo sam ti rekao da ga ne drzis u nogavici kada ides na trcanje...eto ti sad... [rofl]

Lazic

A zato ja imam modrice na potkolenicama... ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole


bigbad86

Usla mi neka macka psihopata u dvoriste. I moj Max retriver i komsijin Kendo dzukelica laju na nju ali je ne diraju, samo se vrzmaju oko nje. Ona luda ih kulira, jos se i ona vrzma oko njih. Ja u principu ne volim macke al reko greota mi ako dodje komsijin Jazavicar pa je ubije. Uzmem je, uzmem malo Maksovih granula i stavim je u komsinicino dvoriste koje ima macke i stavim joj granule da malo jede. Ona pojela mozda jednu, i dok se ja popeo nazad u kucu ona eto je trci u dvoriste i pravo na kucice. Tu primetila neko govno sto je Kendo malopre israo i prisla onako socno da ga jede. Ja ne verujem ocima. Govno se pusi na minusu a ona mandza samo tako. Jebem ti macku i kad sam pokusao da je naranim...

https://www.facebook.com/bigbad86/videos/10206541892358512/?theater

Andreja

Citat: bigbad86 poslato 15 Decembar, 2015, 18:41
Govno se pusi na minusu a ona mandza samo tako.


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Plaèem, idi u kurac  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Imam i taj snimak al ne znam kako na brzaka sa fona da izbacim bez da izbacujem na fejs :P Al neka, upotrebi mastu :P

makinjo

Brate sto se mene tice ne moras uopste da pastujes taj snimak :)

Lazic


UFF


TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 15 Decembar, 2015, 14:37
Zato ja nikad ne trcim :D
al se zato depiliras matori mora da ima nekog balansa :D

Glava Dole

jbg, nadji mi lepu, dobru, pametnu i zgodnu devojcicu koja voli dlakave majmune i ja necu vise :D

dzimika

To sto je moderno biti peder ne znaci da to devojke vole

Inace shvatio sam skoro da su pederi vece drkadzije nego mi drkadzije, uvek ali uvek ima nesto da im smeta

Glava Dole


mkt

slepovanje trafike kolima do servisa sa sve zapeklim prednjim klestima
bem ti sunac kad se sad nisam omlatio nikad necu

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 16 Decembar, 2015, 02:16
jbg, nadji mi lepu, dobru, pametnu i zgodnu devojcicu koja voli dlakave majmune i ja necu vise :D
lepa, dobra, pametna i zgodna....ja jos nisam video ni jednu u zivotu a kamoli da voli dlakave majmune....ako nemaju para...onda su mede :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11