Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Darko

( pogledaj mi potpis ispod avatara )

hi hi hi h ih i

mkt

Hahahahhaa care
Stvarno sam odlepio
Prvi put na africi pa na hornetu pa na drugom hornetu i sad opet na trafici jebo me

banevuk

Citat: BOKYBOY poslato 13 Decembar, 2015, 15:17
Citat: mkt poslato 13 Decembar, 2015, 15:14
dal je realno da mi na svakoj hondi koju kupim rikne regler u p. materinu

...nije brate do tebe...do Honde je... ;)
[nono] [nono] [nono]

bigbad86

Ja do grcke i nazad, pun gas, napolju 38 stepeni, regler sa dugim svetlima puni 14.8 malo do pred stizanje punio i skoro 15V i nista, radi ko sat :)

Lazic

Citat: mkt poslato 13 Decembar, 2015, 15:14
dal je realno da mi na svakoj hondi koju kupim rikne regler u p. materinu
najmanje problema sam imao sa KTM-om do sada a jebavao sam mu kevu realno
©ta je to regler...? :P Mo¾da to nema na kantasakiju pa zato ne crkava... :D I to jo¹ kod mene, eeej... :D

Glava Dole

Citat: mkt poslato 13 Decembar, 2015, 15:14
dal je realno da mi na svakoj hondi koju kupim rikne regler u p. materinu
najmanje problema sam imao sa KTM-om do sada a jebavao sam mu kevu realno

Oces onaj neunistivi? [rofl]

Biker-Boy

ja sam fifti fifti, od 4 Honde na 2 su mi crkvali regleri, na ovoj zadnjoj srecom nemam fabricki, vec je stavljen neki zamenski, nadam se da necu imati problema
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


dzimika

jebeni sbb, puca mi veza sa serverom u USA uvece a preko dana radi perfektno
zovem ih malo pre i nema sanse da se dobije veza naravno
a jebem bas i konkurenciju koja nece da ulozi malo i razvuce mrezu jer nemam izbor nekog drugog provajdera

UFF

greska je do drzave
mreza treba da je drzavna i uradjena po standardima i optikom
onda drzava inajmljuje infratrukturu provajderima a oni ti pruzaju uslugu
a ne ovako da kopa i razvlaci sta ko i kako hoce i to po nekoliko puita istu stvar

Hurricane

...eto a ja u zadnjih par dana ba¹ slu¹am ljude ¹to nemaju sbb u kraju kako kukaju za istim...

svi imaju i svoje prednosti i mane, sranje je stvarno to ¹to se nema izbora, pa ko ¹ta voli neka izvoli..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2015, 09:59
greska je do drzave
mreza treba da je drzavna i uradjena po standardima i optikom
onda drzava inajmljuje infratrukturu provajderima a oni ti pruzaju uslugu
a ne ovako da kopa i razvlaci sta ko i kako hoce i to po nekoliko puita istu stvar
Ova drzava nije u stanju da u elitnom delu grada obezbedi kvalitet razvoda osnovnih stvari , vode, struje i kanalizacije a ti ocekujes da razvuce internet....
Ja se pet dana preganjao sa vodovodom da li voda curi pre ili posle vodomera...na kraju otkopao i popravio o svom trosku ...na njihovom delu mreze.....zavrsio sve u petak aoni9 bi poslali ekipu mozda u ponedeljak....tri dana sa slabim pritiskom, jedan dan bez vode....a oni bi zleleli jos tri dana da nemam vodu....ne dam im bagerom da pridju u moje dvoriste...zamisli....a oni imaju slobodnu ekipu tek za par dana...pa ti cekaj..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2015, 09:59
greska je do drzave
mreza treba da je drzavna i uradjena po standardima i optikom
onda drzava inajmljuje infratrukturu provajderima a oni ti pruzaju uslugu
a ne ovako da kopa i razvlaci sta ko i kako hoce i to po nekoliko puita istu stvar

koliko sam ja razumeo telekom je odavno razvukao optiku po centru grada i umesto da iskoriste nju i naplate za iznajmljivanje dozvolili su provajderima da razvlace novu mrezu i raskopaju ceo grad

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Decembar, 2015, 10:56
Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2015, 09:59
greska je do drzave
mreza treba da je drzavna i uradjena po standardima i optikom
onda drzava inajmljuje infratrukturu provajderima a oni ti pruzaju uslugu
a ne ovako da kopa i razvlaci sta ko i kako hoce i to po nekoliko puita istu stvar
Ova drzava nije u stanju da u elitnom delu grada obezbedi kvalitet razvoda osnovnih stvari , vode, struje i kanalizacije a ti ocekujes da razvuce internet....
Ja se pet dana preganjao sa vodovodom da li voda curi pre ili posle vodomera...na kraju otkopao i popravio o svom trosku ...na njihovom delu mreze.....zavrsio sve u petak aoni9 bi poslali ekipu mozda u ponedeljak....tri dana sa slabim pritiskom, jedan dan bez vode....a oni bi zleleli jos tri dana da nemam vodu....ne dam im bagerom da pridju u moje dvoriste...zamisli....a oni imaju slobodnu ekipu tek za par dana...pa ti cekaj..
:o [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

ziva istina, na dedinju imaju problem sa kanalizacijom,  svetsko cudo, jedino tamo govna ide gore

ЯЭВОЛУТИОН

tomo su govna uvek gore i odatle ne poticu ali dolaze tu i skuplju se....ne kao normlna tela da se skupljaju na hladnoci vec se koncentrisu...i zato problem sa kanalizacijom..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mareskin

Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2015, 13:05
ziva istina, na dedinju imaju problem sa kanalizacijom,  svetsko cudo, jedino tamo govna ide gore

To je zato ¹to ne plaæaju kiriju ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu