Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mil@n

 Koja je ovo d¾ukela,ccccc!
Ne prilièi ni ulièaru....

balcan girl

a sto se vojnik odmah izmakao pa ga ovaj zove da se vrati uz njega to je tek interesantno :D jebes mi sve mislim da je trebala da ga pukne u muda pa da on klekne :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Decembar, 2015, 11:12
a sto se vojnik odmah izmakao pa ga ovaj zove da se vrati uz njega to je tek interesantno :D jebes mi sve mislim da je trebala da ga pukne u muda pa da on klekne :D :D
a mozda on voli da dobije preko muda i klekne....sta cemo onda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane



..naðoh na autu, uredno parkiran na parkingu ispred svoje zgrade..



http://i.imgur.com/HcDfuJ9.jpg



za¹to?

blage veze nemam..



Lazic

@Uragan:
©ta te briga, i onako æe meni da stigne... :o ;D









Citat: Boban_m poslato 06 Decembar, 2015, 22:39
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2015, 16:20
Citat: Boban_m poslato 05 Decembar, 2015, 05:23
Podjem jutros na posao, kisa pada a auto mrtav. Izgleda zveknuo anlaser [ljutko]
Po¹to li je anlaser i majstor u amerikama...?
Na kraju nije bio anlaser nego akumulator i izgleda IBS senzor. Vratio akumulator u prodavnicu gdje sam ga kupio posle godinu i po (3 godine u garanciji), oni mi iskesirali pare, ja otisao u drugu radnju i kupio najjaci koji sam mogao da spakujem. Inace zamjena anlasera da ti dodju na noge je 350$.
Kad stavi¹ na papir da je auto 2006-to be¹e, kapiram da bi kod nas samo anlaser bio vi¹e od 350$, mada ovde bi ga prvi elektrièar remontovao za ... :D Po¹to je akumulator...?

UFF

 [rofl]  a lazic nista ne placa tako da... nikom nista

Hurricane

..  ;D

nije problem platiæu ja njemu a on dalje kako hoæe  ;), samo da znam za¹to?

da nije zato ¹to je neregistrovan auto mo¾da, zna li neko?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: hurricane poslato 07 Decembar, 2015, 12:15


..naðoh na autu, uredno parkiran na parkingu ispred svoje zgrade..



http://i.imgur.com/HcDfuJ9.jpg



za¹to?

blage veze nemam..



taj clan 14 stav 1 i 2 se odnosi na sve.....tako da su uopsteno napisali obavestenje a kad ti stigne racun onda ce da preciziraju za sta je pisana...dzukele...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Citat: hurricane poslato 07 Decembar, 2015, 12:37
..  ;D

nije problem platiæu ja njemu a on dalje kako hoæe  ;), samo da znam za¹to?

da nije zato ¹to je neregistrovan auto mo¾da, zna li neko?
Da, ako je auto bez tablica ne sme da stoji na javnom parkingu  [ludak] Skoro su po Ni¹u kaèili svima obave¹tenje da uklone takva vozila, trebali su prvo to da ti okaèe na auto.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane

..ima tablice i vozim ga povremeno, ali istekla registracija

sla¾em se da je neko trebao da mi ka¾e da to tako ne mo¾e..

jebem im sve, pa zar nemaju pametnija posla nego da idu po parkinzima i gledaju nalepnice po autima kad je kome istekla registracija..

Lazic

To je verovatno, ali ranije su samo na kola bez tablica ili sa starim tablicama to stavljali... Jeb'o im pas mater... Treba da slika¹ nalepnicu, pa da je foto¹opnemo, pa od¹tampamo, pa onda kod njih da im se najebe¹ majke, jer ne mogu da provere nikako dal' si u meðuvremenu registrovao...

Andreja

Mene neko prijavio iz kom¹iluka, Peglica mi stajala ispred dvori¹ta (TRI metra od ulice i bilo kakvog drugog prostora gde se prolazi)... Nisam imao tablice jbg. Bem ti javnu povr¹inu u sred Prèina...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Nisu komunisti valjali, hteli smo kapitalizam - eto ga. Samo ne mo¾e kao u ©vedskoj, nego USA model - da sirotinja najebe, kao u svim banana republikama.

Dobili ljudi po¹teno na izborima. Dok se ne opametimo (nikad), tako æe nam biti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 07 Decembar, 2015, 16:06
Nisu komunisti valjali, hteli smo kapitalizam - eto ga. Samo ne mo¾e kao u ©vedskoj, nego USA model - da sirotinja najebe, kao u svim banana republikama.

Dobili ljudi po¹teno na izborima. Dok se ne opametimo (nikad), tako æe nam biti.

Nesto kontam da se vrate komunisti ali ista ona nekadasnja garnitura nista bolje ne bi bilo , cini mi se nastavili bi de su ovi stali ... ko ono kad kukali na seselja ali njegovu taksu niko da ukine ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 07 Decembar, 2015, 16:14
Citat: Slaninar poslato 07 Decembar, 2015, 16:06
Nisu komunisti valjali, hteli smo kapitalizam - eto ga. Samo ne mo¾e kao u ©vedskoj, nego USA model - da sirotinja najebe, kao u svim banana republikama.

Dobili ljudi po¹teno na izborima. Dok se ne opametimo (nikad), tako æe nam biti.

Nesto kontam da se vrate komunisti ali ista ona nekadasnja garnitura nista bolje ne bi bilo , cini mi se nastavili bi de su ovi stali ... ko ono kad kukali na seselja ali njegovu taksu niko da ukine ..

Ako misli¹ na prave komuniste, do osamdesetih, one koji su i radili to ¹to prièaju... da, èak i tad bi te¹ko ¹ta krenulo na bolje, jer smo skroz oti¹li po kurcu.

Eventualno da se opet sastavi Juga, pa da strance odjebe¹, zajedno sa dugovima & kreditima. Ima¹ sve ¹to ti treba da pre¾ivi¹. S tim ¹to bi nas onda verovatno vojno sjebali. A Rusija bi nam po starom obièaju dala kurèinu od podr¹ke, sem na reèima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

...samo da nas Rusi nikad ne brane, za to molim Boga. Oni koje su Rusi branili su shvatili jako brzo da je Nemaèka okupacija bila ¹erbet.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Budala koja je pocela da se raspravlja samnom zato sto necu da menjam suzuki za njegov kadet gsi kljuc za kljuc. Ja mu lepo kazem da nisam zainteresovan i da za mene taj auto nema nikakvu vrednost on se gospodin naljuti i izmedju ostalog kaze eto i on bi voleo da je moj suzuki crven ali nije pa mi nije to naveo kao manu. Budala!