Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

mislim da si u pravu, samo me jebu nagle promene

ЯЭВОЛУТИОН

ali moras zadzati pozitivan pogled na svet....imaju tu neki ciklusi od par godina, par desetina godina....onda ti skoro cudno kad se opet okrene....
ako nemozes da utices na to, ne nerviraj se
ako mozes da utices...ne nerviraj se....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


UFF

Citat: Darko poslato 29 Novembar, 2015, 13:57
Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2015, 00:53
prvo ga isamarao, pa ga onda nahranio zekom od 5kg :D

treba decicu da mi da za koji mesec da odplati monitor

rekoh ti ja onaj dan da ta zmija nije bas cista .. nesto se uvrtala , siktala na mene , izvodila neke plesove ... naduvana zmija definitivno bre

nije ta vec ona ispod nje

Citat: Mik poslato 29 Novembar, 2015, 15:07
Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2015, 11:09
nije tv, monitor je i naracno da ga nisam platio ni blizu toliko a evo cene za jedinu drugu 42" koju sam mogao naci kod nas na oglasima

http://www.itsvet.com/monitor_elo_4200l-pdaa1-31.i?id=2711


A zasto su monitori (toliko) skuplji od tv-a? Sta imaju sto tv nema?

(Mislim se da (mozda) kupim tv, a koristio bi ga i kao monitor za pc (To si mi vec objasnio da mi treba full HD))


pa trebalo bi da daju bolju sliku i da traju duze mada sam se ja sad vratio svoj stari na sony bravia 40" 1080p i nista mi ne fali :)

MIGE


mali_zmaj

da nisi gledao to smece ne bi te izbacilo iz takta!!!
jin-jang

TEEfqd

dokle ce drugari da ispravljaju minuse ljudima koji kace farmu veliki brat i ostalo smece koje opoganjuje forum

goranvojska

Citat: redshadow poslato 29 Novembar, 2015, 21:41
dokle ce drugari da ispravljaju minuse ljudima koji kace farmu veliki brat i ostalo smece koje opoganjuje forum
sve dok ti isti gledaju to i misle da je ok.

balcan girl

ja sam ovo videla kad mi drugarica poslala na fb umrla sam od smeha :D mene ovo ne izbacuje iz takta meni je ovo zalosno da je na tv neko ko ne zna da govori pre svega ima iq odprilike na nivou amebe i neko misli da ostatak nacije treba da uèi od takvih :D i onda mi je smesno zasto sam ja jos uvek u ovoj zemlji a onda pogledam druge zemlje i shvatim da je i kod njih isti sluèaj i onda mi sve bude kristalno jasno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

jos ovako izbusena i tatuvirana i znam cene za piæa u separateu :D :D :D a da i nosim farmerke :D i mislim pona¹aj je to :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

@bbb

pojanimi izraz "separete' ne razume to narecje....mozda je sleng u pitanju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Taènije sinoæ. Pauza > motel,,Stari Hrast, pored auto-puta BG-Ni¹  [flashing]


a na sliku mi odgovori moj sin , takoðe slikom  :P


A mo¾e i ovako:
tri pi¹anja >>




:drka: :drka:

ЯЭВОЛУТИОН

trazis im fiskalni racuna.... i moraju da naglase da li je mala ili velika nuzda u pitanju....i da navedu da li je u pianju koriscenje celog wc-a ili samo pisoara ili solje  ili samo lavaboa....ili je u pitanju usluga baba sere....

! No longer available
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Novembar, 2015, 18:26
trazis im fiskalni racuna.... i moraju da naglase da li je mala ili velika nuzda u pitanju....i da navedu da li je u pianju koriscenje celog wc-a ili samo pisoara ili solje  ili samo lavaboa....ili je u pitanju usluga baba sere....
Ipak mi je zadovoljstvo bilo ¹to sam rekao da æu pi¹anje da obavim napolju  [srednjiprst] , a to je uèinila veæina putnika iz autobusa (mu¹koga pola)  [flashing] [flashing]

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam u Naisu platio 50 dinara i zapisao ceo pod....za te pare niko nesme da me pita gde cu da pisam....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Ja sam u Austriji platio wc 2 eura! Iscedio sam sve iz bubrega ¹to sam imao, krivo mi ¹to mi se nije sralo, a oprao sam ruke do lakata, da sam mogao okupo bi se tamo! Jbo im ja mamu... 2 eura... za te pare u Srbiji dobije¹ pu¹enje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња