Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojssa

Nadji advokatsku kancelariju koja se bavi iskljuèivo tim stvarima, da¹ im punomoæje oni tebi po ugovoru kasnije uzmu 15-20% i preuzimaju na sebe posao. A pre toga prikupi izve¹taje specijalista, idi na fizikalne, kukaj kako te boli ima¹ vrtoglavice, povraæao si itd. dobiæe¹ vi¹e para kasnije. Ima¹ u Ljermontovoj u onom tr¾nom centru levo od supa agenciju Restitucija pa se raspitaj, seksretarica je ribetina do j. Oni ti uzimaju 15% od naplate.

http://www.restitucija.co.rs

mrle

Ja sam trenutno po preporuci sa foruma kod Autobiroa, Dejan Paripoviæ. Oni su kao najbolji za naplatu tih ¹teta.

Bojssa


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

pa nije bas moglo ovako da kraja marta....bar ne na ovoj geografskoj sirini...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Hattrick poslato 19 Novembar, 2015, 01:12
Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2015, 10:09
I to ¹to ka¾e¹... ;D :-*

A i nisi nesto posebno propustio  ;D
Pazi mo¾e¹ da pita¹ Uffa potvrdiæe, mo¾e¹ dima¹ i 17.000cc po gradu od mene br¾e ne mo¾e... ;D Jebote poèeo sam ovih dana da rimujem iz èista mira, brinem se da sam konaèno skroz odlepio... ;D

UFF

 [ludak]

stane samo povremeno, digne flip up, baci peglu (ili motor kao kad smo hteli da slomimo kameru kod usca) i nastavi dalje pun gas  [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

kolko ja vidim u subotu 12* i malo lepe jesenje kisice, sta je to za tebe, voznjica milina ;D

Andreja

Ma nek' padaju govna sutra, idem veèeras u NS, bole me dole :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nesic1

evo ga jos jedan sto poruci nesto pa to ne preuzme, pa placam duplu postarinu posle:

Vladica Nedeljkovic
Bore Milutinovica 30
34000 Kragujevac 0616859996

dzimika


Ivicat

Citat: nesic1 poslato 20 Novembar, 2015, 18:45
evo ga jos jedan sto poruci nesto pa to ne preuzme, pa placam duplu postarinu posle:

Vladica Nedeljkovic
Bore Milutinovica 30
34000 Kragujevac 0616859996

Taj je iz Belosevca (selo pored Kg-a). Nisu bas na dobrom glasu.

mali_zmaj

jin-jang

mkt

Citat: dzimika poslato 20 Novembar, 2015, 18:48
nema vise najlepse plaze

! No longer available

! No longer available
reci kakav smor
letos sa devojkom blejimo na plazi i iz cista mira pocne sitno kamenje da se odronjava sa vrha
nije mi bilo sve jedno i bas smo komentarisali da pukne zemljotres kako bi se sve sljustilo dole
jezivo a stvarno je bila TOP plaza

Lazic


bigbad86

Ako im je toliko bitna verujem da mogu do sledece sezone sve da pociste? Koja je to plaza uopste, ne kapiram sa video klipova.
EDIT: Ukapirao

Lazic


bigbad86

Ja cenim da mogu utovarivacem da kopaju i bacaju direktno u more, more ce da se pobrine da se to rasporedi,  tj odnece ga...

mali_zmaj

jin-jang