Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 22:03
nije metlica vec brisac tj nosac :D

i nisam ga odneo sa sobom da ne bi bila kradja, vratio sam ga na svoje mesto


manje vise

Uni¹tenje & o¹teæenje tuðe stvari. Krivièno delo kao kuæa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

zato sam smireno i promisljeno obuzdao emocije dok nisu parkirali a ja stao da ne mogu da vide tablicu
sjebo tudju imovinu, sacekao da neko izadje da upotrebim karbon na rukavicama, niko ne izlazi, ok to je to, lesson learned you may proceed

http://www.enkivillage.com/s/upload/images/2015/07/975f000e2bb1b8d75b29e94a72d024e5.jpg

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2015, 02:08
Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...

Sta sad, ne ides preko ?

Grof

.....jebena administracija i Beogradski JKP beogradska groblja..... potvrda koju treba da mi izdaju neæe a treba im brdo neva¾nih papira kao i potvrda koju JKP Lisje iz NS ne izdaje...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2015, 02:08
Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...
Bolje sutra....Laki sine...to ti kao picka za dzabe....nema bato......sve se placa....Bolje sutra ce btiti malo sutra....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Hattrick poslato 17 Novembar, 2015, 02:17
Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2015, 02:08
Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...

Sta sad, ne ides preko ?
Ne znam, pusti me u kurac... :(


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Novembar, 2015, 09:47
Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2015, 02:08
Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...
Bolje sutra....Laki sine...to ti kao picka za dzabe....nema bato......sve se placa....Bolje sutra ce btiti malo sutra....
Znam, pusti me u kurac... :(

UFF


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

pittatore


Hattrick


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2015, 02:08
Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...
A gde je tebi uopste motor? , kad si ti to pa imao motor? :)

Glava Dole

jbna sajla gasa, propade mi gas na sred puta... podigo ler na oko 3000 obrtaja i tako lagano dosao kuci ko da vozim apenca, probao da je zakrpim(vec je bila krpljena al sa nekom debelom dobrom cauricom a ja ovde nemam nista, skratio sam buzir, osteceni vrh, skinuo maticu sa reglera, stavio na vrh sajle i ubio boga i njoj, sve lepo podmazao, gas je bio bar duplo meksi(bilo korozije na sajli koliko volis) i izdrzalo 500m i ispao mi ovaj vrh... narucio sam drugu odmah al sad sam 2 dana bez motora a samo sto je stigao ovde... fala bogu da bar nije popustila kad sam dolazio ovde, putovao bih 3 dana najmanje :D





Lazic

Citat: Gavrolini poslato 17 Novembar, 2015, 17:44
Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2015, 02:08
Ispao magarac po 1000-ti put u ¾ivotu... Ne prodajem motor... Bolje sutra, malo sutra...
A gde je tebi uopste motor? , kad si ti to pa imao motor? :)
I to ¹to ka¾e¹... ;D :-*

mali_zmaj

 http://www.nezavisne.com/novosti/banjaluka/Ubijen-medvjed-u-Banjaluci-FOTO/337227

pa jebem li im mamu nedojebanu,majmuni jedni..,ma kakvi majmuni da ne vrijedjam majmune..  ma stoka,vrijedjam i stoku..

seljacine nad seljacinama..,petnaest dana se medo muva u okolici banja luke,i da oni nisu mogli da posude,nabave pusku za uspavljivanje zivotinja i da ga uspavaju i prebace u prirodu,a ne,lakse je ubiti medu... jao koja je to bagra neopjevana,pa sve ih treba tuci dok ne pomru..
jin-jang

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

DaChaS

Pokupi me lik u ZR kao pesaka na sred pesackog sa autom ....da bi izasao i rekao kako me nije video  ja u crvenoj jakni 1.90 m 110 kg pa sta ti gledas da mi je znati ...srecom nije bilo preloma velika cvoruga na glavi isao na urgentni snimanje... pandur mi posle kaze u bolnici da je vozio a vec mu je oduzeta dozvola.....jel zna neko koja je procedura uopste imao sam ranije udes neki manji znam da sam trebao da cekam zapisnik policije i jel sada ja posebno trebam njega da tuzim za telesne povrede

Hattrick