Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Jebena guzva u Sofiji, 5km sam prelazio 45min

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Danas zamalo da zatvorim sezonu kao free i caruga...Lik izlazi iz pumpe na ibarskoj magistrali , ja isao oko 110... Stane , pogleda me , ja kontam to je to , video me.. Ne smanjijem , a on krece ... Skripa kocnica , jeza , gotovo - udarac i stanem na milimetar bukvalno... Dignem vizir i pitam ga "jesi normalan" a on ubacuje u prvu , krece i dobacuje mi "pa sta koji moj vozis ko baba" ....

Ne verujem sta mi lik kaze ... I odlazi , ljut .. Ja sam kriv

UFF


Darko

Strasno jebo tee , strasno... Na ovoj ,knez petrol, odmah posle orlovace... Dupla puna , ogranicenje 60 ili 80 , ja se veacao iz Lazarevca.... Nije mi jasno


SACO

Citat: mareskin poslato 13 Novembar, 2015, 23:27
Citat: dzimika poslato 13 Novembar, 2015, 21:11
Jebena guzva u Sofiji, 5km sam prelazio 45min

Bio. Do¾iveo.

Do¾iveo i ja pre nekih mesec dana na putu za Plovdiv. U povratku sam poslu¹ao savet i odmah na ulasku u Sofiju oti¹ao   levo obilaznicom,mnogo se br¾e prolazi.

UFF


Glava Dole

Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2015, 23:32
Danas zamalo da zatvorim sezonu kao free i caruga...Lik izlazi iz pumpe na ibarskoj magistrali , ja isao oko 110... Stane , pogleda me , ja kontam to je to , video me.. Ne smanjijem , a on krece ... Skripa kocnica , jeza , gotovo - udarac i stanem na milimetar bukvalno... Dignem vizir i pitam ga "jesi normalan" a on ubacuje u prvu , krece i dobacuje mi "pa sta koji moj vozis ko baba" ....

Ne verujem sta mi lik kaze ... I odlazi , ljut .. Ja sam kriv

Bas tako sam se ja skucao u uciteljicu dok je gledala u mene i racunao sam da me ceka jer sam bio jedini zbog koga stoji... al jok gas i pravo pred mene i stane u mojoj traci(valjda se ugasio nmp) jos me posle ubedjuje da sam i ja kriv, nije mi bilo upaljeno svetlo(a jeste, prikidac na on, sijalica jos radila sa polomljenim farom kad sam dao kontakt), dogovorimo se sporazumno, cekao sam je mesec dana, terao onako izlomljen motor da ga vidi njen komsija majstor koji mi je preporucio da uzmem maske od brke(poliesterske a imao sam originalne, motor farbao malo pre toga bio ko casa, jeste malo bila krpljena i ta prednja ali sigurno ne moze da se poredi sa pravljenom), aj reko ljudi smo i na kraju mi ostane duzna 50e, prvo prica kako je ona zvala i nasla coveka koji pravi masku za samo 70e(dakle brka posto sam ga i ja zvao), kad sam je pitao a koji majstor ce uopste da prlja pistolj bez 30e(to sto ja znam da farbam ne znaci da sam u obavezi da popravljam njeno sranje), gde je to sto sam ja bez motora, sto moram da se cimam, popravljam itd, gde su ostali delovi, nosaci, blatobran(a ja sam samo hteo da pokrijem stetu i nista vise), pitam je da li zna koliko kosta samo polovan far(fabijanovic trazio 100e recimo samo za njega i jos toliko za masku mada sam to posle sam okrpio i nasao far jeftinije sa nekog stranca al to nije njen problem), posle prica kako hoce da joj seku struju, kako i ona ima stetu na autu pa mora da popravlja, 'ispljuvao' sam je verbalno, posvadjali se i na tome je i ostalo... od tad sam pazljiviji i kad vidim da neko gleda u mene... Ovako umem da preteram, vozim manijacki provlacim se i sve al kad vidim nekog ko viri iz sporedne ulicice ili hoce da skrene itd i ako gleda u mene bezim sto dalje i usporavam sto vise, ako nista drugo bar imam vremena da odreagujem pa je to moj savet za sve vozace dvotockasa... sto bi reko moj instruktor "znas koja je budala sa tvoje strane(tj JA) ali ne znas ko je sa one". Zlatno pravilo :)

Hattrick

Ove moje po Parizu opet mlate muslije pa prsti samo. Bomba u Mcdonaldsu, bomba u  Quick-u, kalasnjikovom u masu na koncertu, rucnom granatom pa kalasnjikovom u restoranu. Sve sinhronizovano u isto vreme. Uallah uakbar. Tako im i treba. Jebao im multi-kulti mater u guzicu.  [djavo]

Hattrick

Citat: Darko poslato 13 Novembar, 2015, 23:32
"pa sta koji moj vozis ko baba" ....

Od svega ovo te najvise ubilo u pojam  [rofl] [rofl] [rofl]

bigbad86

Ja kazem lepo, palite duga svetla po danu, bolje ste uocljivi a i ljudi mozda imaju utisak da idete brze pa vas i cekaju.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 14 Novembar, 2015, 11:45
Ja kazem lepo, palite duga svetla po danu, bolje ste uocljivi a i ljudi mozda imaju utisak da idete brze pa vas i cekaju.
upaljena duga,fluo prsluk, bliceri, rotacija, sirena.....nikakve veze nema, jer preduslov je da zale da vide i zele da cuju....oni jednostavno voze svoju voznju a ako se neko skuca zbog nih oni imaju sjajan izgovor...NISAM TE VIDO....ne video nego vido....niakavog uticaja nema crveno svetlo, pravo prvenstva , znak stop...nista od toga njema ne znaci nista....jer ne zele da opterecuju svoje mozgove sa minornim stvarima....
statistika kaze da zene ucestvuju , proporcionalno, mnogo manje u udesima, sto dovodi do zakljucka da su savesniji vozaci.....ali 8 od 10 sranja koja su se meni desila u saobracaju su izazvale zene, posredno ili neposredno.....isece kokoska lika i on se zakuca u mene....ona otisla i nije ucestvovala u nesreci....a nas dvojca jesmo....2;0 za muski rod....
prosle godine stojim na semaforu i kokoska iz mene vidim da ne koci kako treba....poskoci ktm i pone se deno na trotoar, a ona nastavi kroz raskrsnicu i tip koji je imao zeleno prikoci da je ne udari, ona prodje a decko iza se zakuca u njega.....4:0 za muski rod.....ni moje svedocenjesta se dogodilo nije imalo uticaja....decko iza po recima saobracajca je trebao da drzi odstojanje....ja mu objasnjavam da su stajali na metar udaljenosti i dok je on stisnuo kocnicu vec se naslonio na auto ispred....pa ne mozes stajati na semaforu na 10 metara rastojanja....ne jebe kerina i pise zapisnik....to je bilo te nedelje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

mene danas isekli, samo sto se nisam zakucao, ode lik nije ni pogledao a zna sta je uradio, ima je i stop i jos sam mu dolazio sa desne strane, ni usporio nije, boleo ga kurac, stignem paralelno vozaca i rekoh si lud a on odmahne rukom kao ma ko te jebe bre pali tamo sta me smaras, vozio sam za njim lagano na rastojanju dok nije parkirao, ja stao pored, sisao, prisao kolima da slomim metlicu brisaca (pametnije to nego da se bijem) a ono kurac, grafitni, ko ga jebe uhvatih ceo nosac i iscupah ga iz haube kompletno, nisam ni znao da se tako lako cupa (izgleda da sam bio bas bas besan) nisam ga slomio, iscupao bas sve sa metlicom zajedno, bacih ga nazad na soferku i odoh dalje

prijalo je :D

mareskin

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2015, 20:24
mene danas isekli, samo sto se nisam zakucao, ode lik nije ni pogledao a zna sta je uradio, ima je i stop i jos sam mu dolazio sa desne strane, ni usporio nije, boleo ga kurac, stignem paralelno vozaca i rekoh si lud a on odmahne rukom kao ma ko te jebe bre pali tamo sta me smaras, vozio sam za njim lagano na rastojanju dok nije parkirao, ja stao pored, sisao, prisao kolima da slomim metlicu brisaca (pametnije to nego da se bijem) a ono kurac, grafitni, ko ga jebe uhvatih ceo nosac i iscupah ga iz haube kompletno, nisam ni znao da se tako lako cupa (izgleda da sam bio bas bas besan) nisam ga slomio, iscupao bas sve sa metlicom zajedno, bacih ga nazad na soferku i odoh dalje

prijalo je :D

Terapija?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


penzos

 SVI POLUDELI, KOLEKTIVNO!!! Mene takoðe danas ono  [facepalm] Proðem ceo grad, zavr¹im ovo-ono, sve pa¾ljivo (kao Darko, da se ne izrazim drugaèije  ;D) kad lik ladnjaka bez ¾migavca, svetala, ièega, stajao na putu u desnoj i krene u krajnju levu traku, onako potpisujuæi! Be¾im levo, ali i on! Stao sam mu uz levi bok, ne znam koji se vi¹e usro! Poka¾em mu rukom da uspori, a on me iznapu¹ava! Siðem, odvalim mu volej i dega¾iram retrovizor u sred raskrsnice! A ¹koda neka jbm li ga. Upali se opet zeleno i on be¾! I dolazim kuæi, sreæan, ceo, opu¹teno, penjem bajk u ulaz i pukne ploèica pod nogom, omaknem se i ja i honda tres! Sreæom sam je zadr¾ao, samo malo ogrebao vizir koji je i onako  [povracanje] i pipnuo deklu! Sutra odo kod neke ciganèice da mi prebaje!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

BOKYBOY

Citat: penzos poslato 15 Novembar, 2015, 21:23
SVI POLUDELI, KOLEKTIVNO!!! Mene takoðe danas ono  [facepalm] Proðem ceo grad, zavr¹im ovo-ono, sve pa¾ljivo (kao Darko, da se ne izrazim drugaèije  ;D) kad lik ladnjaka bez ¾migavca, svetala, ièega, stajao na putu u desnoj i krene u krajnju levu traku, onako potpisujuæi! Be¾im levo, ali i on! Stao sam mu uz levi bok, ne znam koji se vi¹e usro! Poka¾em mu rukom da uspori, a on me iznapu¹ava! Siðem, odvalim mu volej i dega¾iram retrovizor u sred raskrsnice! A ¹koda neka jbm li ga. Upali se opet zeleno i on be¾! I dolazim kuæi, sreæan, ceo, opu¹teno, penjem bajk u ulaz i pukne ploèica pod nogom, omaknem se i ja i honda tres! Sreæom sam je zadr¾ao, samo malo ogrebao vizir koji je i onako  [povracanje] i pipnuo deklu! Sutra odo kod neke ciganèice da mi prebaje!

[clapp] [rofl]

UFF

eto jel vam sad malo jasnije sto sam iscupao ceo brisac sve sa metlicom?