Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: Slaninar poslato 05 Novembar, 2015, 14:31
Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2015, 11:48
dve trake u jednom smeru i dve u drugom
ja jesam isao brze kao i uvek ali razvukao sam ga jer ne postoji bocna ulica i nema odakle neko da mi se ukljuci ili skrene kad su do kraja iste obe trake prazne
i jbg on smotao direktno sa parkinga

Si bio u levoj, ili desnoj traci? Po onom na slici izgleda kao da je uspeo da te ne vidi skroz do leve trake, do sredine puta. On s parkinga desno skretao levo, preko pune da ide?

bem li ga u kojoj sam bio mislim da sam bio u desnoj, on krenuo sa parkinga, ja na sirenu i bezao u levu skroz do linije, on stao poprecno i zatvorio obe trake i to nije stao zbog mene vec sto je iz suprotnog smera isao autobus

OKi

@penzos  [clapp] [clapp] [clapp] [kralj] [klanjam_se]
Prica je zaista tuzna. Ali bravo za kvalitet teksta  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

cb650 projekat.....necu spavati nocas.....kao kad nabacas sve sto imas na gomilu.....cokoladu.ajvar, puter, hleb, snicle, majonez, senf, pavlaku,.....i ocekujes da sa dobrim sastojcima imas dobro jelo.....nece da moze, niti je moglo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2015, 20:41
bem li ga u kojoj sam bio mislim da sam bio u desnoj, on krenuo sa parkinga, ja na sirenu i bezao u levu skroz do linije, on stao poprecno i zatvorio obe trake i to nije stao zbog mene vec sto je iz suprotnog smera isao autobus

Meni neki dan tako auto smotao, ali sam i¹ao bajsom tako da max nekih 30 i kusur i usporio kad sam video da se mrda ne¹to na parkingu, za svaki sluèaj. Riba smotala sa desno parkinga, da skrene levo u gara¾u. Mobilni na uvetu. Ja zakoèio sa zano¹enjem zadnjeg toèka, stao paralelno s njom, uz prozor. Tad me je skontala i zakoèila. Pogleda. Gledam je i uz slow-clap "BRAVO, BRAVO..."  Æurka nastavlja da prièa mobilnim i vozi dalje. Da sam i¹ao 50 koliko je tu dozvoljeno - bio bih u vratima.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ja sam isao nekih 120... preko dva dugacka lezeca... leteci dupetom :D

Andreja

Pa jbg, niko te ne oèekuje da naleti¹ tom brzinom preko le¾eæih, moguæe da si i ti malo pogre¹io :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


mali_zmaj

pa nestade mi glet mase a nisam zavrsio sve...,bem ti zivot,sad posao od dve veceri,posto radim poslije posla,ode na tri veceri... bem ti sunce...
jin-jang

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2015, 23:37
Nije bio ironièan, veruj mi... ;D

Ako nije onda je sam kriv, jebiga. Kod tih le¾eæih vozaèi ne razmi¹ljaju da æe neko iæi br¾e, plus ¹to ne oèekuju, èak i ako vide, da neko ide 120. Nema ¹ta da se ljuti na vozaèa.

U NS ima dosta le¾eæih koji su napravljeni samo po sredini trake, tako da bajsom i motorom mo¾e¹ uz ivicu da proðe¹ bez usporavanja. Naravno, vozaèi to ne kontaju i raèunaju da æe¹ da uspori¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

makinjo

Ma bole ga paja sta je ovaj ocekivao ,majstor mu je presekao put u pokusaju da uradi polukruzno preko pune linije :)
Svakako je trebao biti oprezniji ali to je prica za bj :D

Slaninar

Citat: makinjo poslato 06 Novembar, 2015, 12:51
Ma bole ga paja sta je ovaj ocekivao ,majstor mu je presekao put u pokusaju da uradi polukruzno preko pune linije :)
Svakako je trebao biti oprezniji ali to je prica za bj :D

Kako to misli¹ bole ga paja - pa mi na dva toèka smo oni koje najvi¹e treba da brine to. ©ta drugog boli kurac hoæe me pregaziti, ako ja ne pazim?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

ma to uff iscenirao, garant.
Video koliko nas popadalo u poslednje vreme, pa da ne zaostaje :)

dzimika

Citat: Slaninar poslato 06 Novembar, 2015, 07:36
Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2015, 23:37
Nije bio ironièan, veruj mi... ;D

Ako nije onda je sam kriv, jebiga. Kod tih le¾eæih vozaèi ne razmi¹ljaju da æe neko iæi br¾e, plus ¹to ne oèekuju, èak i ako vide, da neko ide 120. Nema ¹ta da se ljuti na vozaèa.

U NS ima dosta le¾eæih koji su napravljeni samo po sredini trake, tako da bajsom i motorom mo¾e¹ uz ivicu da proðe¹ bez usporavanja. Naravno, vozaèi to ne kontaju i raèunaju da æe¹ da uspori¹.

Neka je isao 200, ovaj nije smeo da radi polukruzno i .

Istu situaciju sam imao kod studenjaka, samo sam isao 50 i jedva sam ostao na tockovima a nisam udario samo zato sto je u poslednjoj sekundi dodao malo gasa, a zaustavio sam se mozda 3, 4m od mesta gde bih udario u auto, izleteo mi je bukvalno na 10mp isred mene, isto sa stajalista, isto polukruzno preko pune

Slaninar

©ta ima Uff od toga ¹to nije smeo? Jebiga. Polazim od sebe - nikad ne èekam na zeleno, pogledam dobro, ako je èisto - idem. Da naiðe neko sa 200, nema ¹anse da æu ga videti. I biæu ja kriv, nema ¹ta. Samo slaba vajda od toga. Isto i za duplu punu na par mesta gde inaèe mora puno okolo - samo dobro pogledam. Samo je to "dobro" relativan pojam, kako za koga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

fora je da kad to vidis ne sviras vec usporis dovoljno da stanes ali ne stanes vec ga udaris sa 5kmh i padnes :D

eto para a ni tebi ni motoru nista  [rofl]

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Novembar, 2015, 13:28
fora je da kad to vidis ne sviras vec usporis dovoljno da stanes ali ne stanes vec ga udaris sa 5kmh i padnes :D

eto para a ni tebi ni motoru nista  [rofl]

Dobro je, samo neka ispadne tako do kraja. Jeb'o takve pare ako mene pita¹, samo da ne bude takvih situacija!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

makinjo

Citat: Slaninar poslato 06 Novembar, 2015, 12:55
Citat: makinjo poslato 06 Novembar, 2015, 12:51
Ma bole ga paja sta je ovaj ocekivao ,majstor mu je presekao put u pokusaju da uradi polukruzno preko pune linije :)
Svakako je trebao biti oprezniji ali to je prica za bj :D

Kako to misli¹ bole ga paja - pa mi na dva toèka smo oni koje najvi¹e treba da brine to. ©ta drugog boli kurac hoæe me pregaziti, ako ja ne pazim?
Mislio sam bole ga paja- nije on kriv :)

Slaninar

Citat: makinjo poslato 06 Novembar, 2015, 21:43
Mislio sam bole ga paja- nije on kriv :)

Bilo je relativno skoro u NS. Onaj lik ¹to je vozio preko sto, pa ubio kolima neke klince ¹to su kolima u¹li na crveno. Digla se frka, pa pritvor. Oni u¹li na debelo crveno. Sad, da li je kriv...

! No longer available

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen