Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore

 Juce dobio pismo od suda gde stoji tuzba ,radi se o udesu od pre 3 i kusur godine kada me je lik skinuo sa motora, slucaj u medjuvremenu zastareo, a sad trazi isplatu od Dunav osiguranja i mene za stetu na njegovim kolima.
Inace ga je Dunav odjebao za isplatu...moracu opet advokata da angazujem.

UFF

Citat: Slaninar poslato 04 Novembar, 2015, 07:48
Koliko si brzo i¹ao?

Je li to puna linija, pa si ti preticao, a on smotao za polukru¾no  - obojica kontajuæi da æe ostali da po¹tuju propise?

Dobro je ¹to si èitav, al' sranje zbog motora. Ima¹ super slajdere ako je jedino felna sjebana.

dve trake u jednom smeru i dve u drugom
ja jesam isao brze kao i uvek ali razvukao sam ga jer ne postoji bocna ulica i nema odakle neko da mi se ukljuci ili skrene kad su do kraja iste obe trake prazne
i jbg on smotao direktno sa parkinga

Darko

Sve ok , al ne kapiram zasto se tuzis vec sa tim osiguranjem gde je lik priznao krivicu . Sta je tu problem , sta koci ?!?

UFF

kako sta?
pa osiguranje jednostavno nece da plati
kazu nije mogla ta steta tako da nastane kao da oni znaju
iako je i krivac priznao i policija izasla potvrdila i slikala
e sad posle pun q rocista i godina i sudski vestak je izvrsio procenu i potvrdio da je steta nastala usled tog udesa i u tim okolnostima pa cu nadam se konacno sve da im naplatim i to sa kamatom

Darko

a jesi pumpao nesto ili ,ono, sve regularno ?

Lazic

Citat: pittatore poslato 04 Novembar, 2015, 11:21
Juce dobio pismo od suda gde stoji tuzba ,radi se o udesu od pre 3 i kusur godine kada me je lik skinuo sa motora, slucaj u medjuvremenu zastareo, a sad trazi isplatu od Dunav osiguranja i mene za stetu na njegovim kolima.
Inace ga je Dunav odjebao za isplatu...moracu opet advokata da angazujem.
A ko je bio kriv...?

UFF

Citat: Darko poslato 04 Novembar, 2015, 12:05
a jesi pumpao nesto ili ,ono, sve regularno ?

kakvo pitanje jbt pa ja uvek sve radim regularno  [andjeo]

pittatore

Ja sam bio okrivljeni ali nisu doneli odluku,tj. nikom nista.

Lazic

Kakva zemlja... Nije mi samo jasno koji æu ja kurac vi¹e ovde...?

penzos

Jebeni akumulator! Aj poèeo da zeza, ja ga skidao, unosio, dopunjavao, mazio, pazio! Danas frka, montiram ga u ¾urbi, kad ono kenj, kenj, kenj. Gurao ga veæ par puta zadnjih par nedelja  [veryangry] Mr¹ u kurac! Najebo sa autom po gradu, ipak zavr¹io sve. Idem da pokupim nov aku, 3150 din, i 25 meseci garancije!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

obrati paznju na mala slova....Svakih 6 meseci MORAS DA VOZIS MOTORCIKL NA KONTROLU U OVLASCENI SERVIS.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Pa koja je poenta kupovanja skupog akumulatora sa garancijom ako moram na periodichne preglede? Kupim jeftin, dok ide ide, skinem, bacim pa kupim novi...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

penzos

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Novembar, 2015, 15:14
obrati paznju na mala slova....Svakih 6 meseci MORAS DA VOZIS MOTORCIKL NA KONTROLU U OVLASCENI SERVIS.
Hvala na savetu! Ako, servis mi je 200m od kuæe kada poðem u grad, a kuvaju i kafu  ;)
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

“Ne pi¹em o poslu jer radeæi u urgentoj slu¾bi svega ima osim lepih stvari, taènije ima ponekad, ali sve manje i reðe. Dnevna smena, prvi teren - onesve¹æena devojèica od 14 godina u Osnovnoj ¹koli na èasu fizièkog. Rotacija, vo¾nja na crveno, obila¾enje auta... sti¾emo za 4,5 minuta na lice mesta.
Utrèavamo sa svom opremom, vidimo bledu mr¹avicu koja stidljivo sedi na stolici i gricka makovnjaèu. Bude nam drago, bio je u pitanju kolaps, dobro da nije ne¹to gore. Proverimo sve vitalne parametre, bolje je. Pitamo je za doruèak, ka¾e da nije doruèkovala, obja¹njavamo da mora, naroèito kada ima prvi èas fizièko ... i onda kreæe prièa, koja ubija i dovodi do pitanja: kada smo stigli do ponora?!
Devojèici majka ima multiple sklerozu, bila je uèiteljica, sada je polupokretna, na stalnim terapijama i ne mo¾e da radi. Ima sestru od 12 godina. Otac ih je ostavio kada se majka razbolela i one su prepu¹tene same sebi. Usred zime u ¹koli su bez jakne i u letnjoj garderobi. Deca iz razreda skupljaju novac da im kupe doruèak, garderobu, ali one nikad ne kukaju, nikad ne ka¾u da im je hladno, da su ¾edne, gladne. Sretne su ¹to imaju majku i smatraju da treba da trpe i ¾ive tako.
Pozivamo njenu mlaðu sestru da bude uz nju po¹to se upla¹ila, da ima nekog pored, sebi bliskog. Ulazi devojèica od 12 godina na vrata, spu¹ta se na kolena i poène da je ljubi i grli sva uplakana, ponavljajuæi "Biæe ti bolje, ne pla¹i se".
Plaèu obe, okreæem glavu na stranu, jer shvatam da mi idu suze, plaèem, gledam da me ne vide, sramota je zarad posla koji radim, priberem se, osmehnem. Pitamo sestru da li je jela, a ona ka¾e: 'Neka, dobro je meni, nema veze, mogu ja da ne jedem, pomozite sestri'. Ugrizem se za usnu da mi ne krenu suze opet.

Socijalna slu¾ba, sve ustanove, nisu na¹le za shodno da ovoj porodici pomognu. Pitam se za ¹ta su ova deca kriva: za bolest majke, za nesavesnog oca ili za dr¾avu koja je neureðena toliko da za ovakve porodice niko ne haje?!

Da li mo¾emo ovako raditi sa decom, kao da ih imamo za bacanje, kakva æe ta deca biti kad porastu?

Vozimo sestru do bolnice da bude neki dan na pedijatriji, mlaða je ispraæa u suzama, a meni ostaje teret u grudima. Nema dalje, ovo je zlo. Koliko ovakvih porodica ima u Srbiji, koliko bolesnih majki i oèeva, koliko gladne dece, a koliko tajkuna, politièara koji u¾ivaju u blagostanju ba¹ uzimajuæi od ovakvih porodica?!”  
Maja Paunoviæ, slu¾ba hitne medicinske pomoæi Kragujevac
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2015, 11:48
dve trake u jednom smeru i dve u drugom
ja jesam isao brze kao i uvek ali razvukao sam ga jer ne postoji bocna ulica i nema odakle neko da mi se ukljuci ili skrene kad su do kraja iste obe trake prazne
i jbg on smotao direktno sa parkinga

Si bio u levoj, ili desnoj traci? Po onom na slici izgleda kao da je uspeo da te ne vidi skroz do leve trake, do sredine puta. On s parkinga desno skretao levo, preko pune da ide?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Ti si zato na poèetku sezone to prebrinuo... :P ;D :-*

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Vala ba¹.... :( Nego sti¾e li deda sa broda...? :-*