Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius


Lazic


UFF

izbacio me klinac i iz takta i sa motora
steta samo sto sam lezeci udarao iz besa pesnicom od pod i vikao zasto bre umesto njemu po faci

http://s4.postimg.org/4vkreiyzh/20151103_201012.jpg

aæimo

E ides u qrac.

Nisi mogao a da ne pojacas statistiku za ovaj period?

Flavius Valerius Aurelius

Ka-D si pao? Ovo sveza slika? Dobro te cuknuo klinac? Povrede? Motor? A povrede na klincu kad si ustao?
Kako, sta, gde, kad ..

UFF

veceras, klinac zvao mamu da donese neke pare
uzeo sam 100e za krivu felnu, sjebane slajdere i polugu kvacila
meni nista, hladno napolju pa imam i vise nego potrebno opreme na sebi, uradio salto mortale i ustao, kornjaca na ledjima a i vala abs pomogao skoro da sam skroz stao, bezao sam levo , on ide i dalje, ja sviram on nista, u suprotnoj traci autobus ide i ja gadjao haubu da mogu da se prebacim preko umesto da udjem kroz prozor...
kaze nisam te video, pa jel si me cuo? jesam, cuo sam da neko svira ali nisam znao ko i zasto pa sam nastavio dalje  [samoubistvo]
jebi ga bitno je da niko nije ozbiljno najebo a felnu ci da ispravim, mada imam i drugu :D

SSZGO

A cekaj sto ne osiguranje? Felna je 1000e a ne 100
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

kod vas je 1000
kod nas je 100


a sa osiguranjem se vec tuzim poprlicno dugo za slucaj gde je vozac priznao krivicu a policija izasla i potvrdila pa i dalje kita

Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2015, 02:00
Citat: Andreja poslato 01 Novembar, 2015, 23:16
èovek je priznao krivicu, samim tim, ceo proces ne bi trebao da traje du¾e od dva meseca ni u ludilu.

heh mene sjebali krajem prosle sezone, covek priznao krivicu, nisam imao povrede samo motor sjeban i evo tuzimo se vec vise od god dana

ili je to bilo predprosle sezone?

ne znam vise ni sam
prvo rociste na pojavi se okrivljeni (tj advokat osiguranja)
drugo rociste 4 meseca kasnije strajkuju advokati
trece rociste 4 meseca kasnije seli se sud sa vozdovca na nbg
cetvrto rociste jos 4 meseca kasnije VIKEND I PRAZNIK  [rofl] pa zar jebeni retrad od sudije nema ni kalendar kad zakazuje??
peto rociste opet 4 meseca kasnije ponovo se ne pojavi niko iz osiguranja

sad je zakazano sesto rociste a ja platio 15.000rsd sudskog vestaka da potvrdi da je steta na motoru nastala usled tog udesa i nadaju se da ce na sledecem rocistu (za 4 meseca) konacno biti presudjeno u moju korist

a onda jos samo da naplatim..


ALO BRE udarili me od pozadi!
vozac auta priznao da je on kriv
osiguranje odbija da plati!
vise im se isplati da obrcu moje pare par godina dok ih ja tj sud natera da plate, valjda mala kamata otkud znam

i kakve sad karme kakve picke materine? o cemu bre pricamo?


zagrejem malo, lupim dva puta cekicem preko drveta i gotovo ko nova :)

ili je bacim i montiram drugu koju imam  ;D
odlicno sam prosao kako je moglo biti

Flavius Valerius Aurelius

Bre ufe, sad me naplasi da ako meni nekad prdne da kupim motorce u Srbiji, odma' da kupim dva za rezervne delove zbog svakojakih debila...

UFF

jbg sta da ti kazem ja to radio uvek do sad za svaki motor koji sam zadrzao duze od 3 sezone

total 2 od 37 komada so far :D  


dal zbog budale u saobracaju, dal zbog kradje instrument table/auspuha itd ili zbog mene i lake ruke na gasu..  nije bitno, poenta je da ako planiras da ga zadrzis na duze a vozis agresivnije isplatice se :D

jedino mi se automobili ne kupuju duplo pa razmisljam ovo da vozim za smesne pare i samo da se smejem  ;D

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2015, 12:43
i ja cu uskoro
samo da se odlucim da li duzmem ovo
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7226322/opel-corsa-b-12-benzin
i da me bole qrac jer mi matori vozi takvog a ima jos jednog identicnog za delove ili ovo
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7120791/suzuki-grand-vitara-19-4wd-td
i da uzivam ali da nemam leba da jedem  [rofl]


makinjo

Uff ninja.Salu na stranu  Sto i sam kazes dobro si prosao.
Trebao si klinca malo preko kolena pa da sledeci put vidi  a i cuje. [prebicute] [prebicute] [prebicute]

Pa gde je zverlao ako nije ni cuo ni video tebe??? Valjda se okrenes prema zvuku koji si cuo . Mentol..........

makinjo

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2015, 02:13
izbacio me klinac i iz takta i sa motora
steta samo sto sam lezeci udarao iz besa pesnicom od pod i vikao zasto bre umesto njemu po faci

http://s4.postimg.org/4vkreiyzh/20151103_201012.jpg
Cudno nije golf . Sada su i fordovima poceli da obaraju........

Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2015, 03:07
jbg sta da ti kazem ja to radio uvek do sad za svaki motor koji sam zadrzao duze od 3 sezone

total 2 od 37 komada so far :D  


dal zbog budale u saobracaju, dal zbog kradje instrument table/auspuha itd ili zbog mene i lake ruke na gasu..  nije bitno, poenta je da ako planiras da ga zadrzis na duze a vozis agresivnije isplatice se :D

Bas iz tog razloga gledam polovanjak (drug zivi u Minhen,valjda cese nadje nesto), pa ubedjujem i lazem sebe da ako je vec malo izarcen, bice mi manje krivo kad me obori neki genije, ili pak ja napravim neku glupost. Nalozio se na tiger explorer xc mada cu to posle k. da prodam posle 2-3 sezone, nisam primetio da kod nas voze triumph. Al' u ovih par dana, vidim temu "pobegao od lopate", pa neka cura zavrsila u bolnici i sad ti k'o slag na tortu. A sto je najveca fora, niko od vas kriv, bar meni zvuci da nije niko.
Sad si me ostavio u dilemi, 'bem li ga sta je pametno.

UFF

Citat: makinjo poslato 04 Novembar, 2015, 03:08
Pa gde je zverlao ako nije ni cuo ni video tebe??? Valjda se okrenes prema zvuku koji si cuo . Mentol..........

pa ako ne gledas ne mozes ni da vidis zar ne?
da je gledao, video bi


Citat: makinjo poslato 04 Novembar, 2015, 03:08
Uff ninja


jedna od MM voznji...  [ninja]

http://s14.postimg.org/sm37gfl35/1540402_10153047484435260_1068835023514597881_o.jpg
http://s14.postimg.org/f6g6qzcld/10152447_10152984872080260_1736818796_n.jpg


ps evo ja cu kupim tog tigera kad te skrljaju
ili njega ili gs-a 800
ionako sad zivim u njivi  treba mi jbg

makinjo

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2015, 03:22
Citat: makinjo poslato 04 Novembar, 2015, 03:08Pa gde je zverlao ako nije ni cuo ni video tebe??? Valjda se okrenes prema zvuku koji si cuo . Mentol..........

pa ako ne gledas ne mozes ni da vidis zar ne?
da je gledao, video bi


Citat: makinjo poslato 04 Novembar, 2015, 03:08Uff ninja


jedna od MM voznji...  [ninja]

http://s14.postimg.org/sm37gfl35/1540402_10153047484435260_1068835023514597881_o.jpg
http://s14.postimg.org/f6g6qzcld/10152447_10152984872080260_1736818796_n.jpg


ps evo ja cu kupim tog tigera kad te skrljaju
ili njega ili gs-a 800
ionako sad zivim u njivi  treba mi jbg
Ludak vozi zatvorenih ociju :D

Andreja

Do mojega... Dobro je ispalo al opet, bolje da se nije desilo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Koliko si brzo i¹ao?

Je li to puna linija, pa si ti preticao, a on smotao za polukru¾no  - obojica kontajuæi da æe ostali da po¹tuju propise?

Dobro je ¹to si èitav, al' sranje zbog motora. Ima¹ super slajdere ako je jedino felna sjebana.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

sinoæ mi javi drugar da mu je brata oduvao neki autom na Karaburmi. Polomljena ruka i bio je sav kontuzovan. Zvaæu kasnije za detalje, mo¾da jo¹ spava. U pitanju je Ivan sa Sajmi¹ta. Èini mi se da ga zna Bucko... ne poseæuje forume, ali je uvek u prièi sa nekoliko motora u gara¾i.

mareskin


UFF-e dobro si pro¹ao. Kako god obrne¹ i okrene¹ glava je na ramenima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mrle poslato 04 Novembar, 2015, 09:55
sinoæ mi javi drugar da mu je brata oduvao neki autom na Karaburmi. Polomljena ruka i bio je sav kontuzovan. Zvaæu kasnije za detalje, mo¾da jo¹ spava. U pitanju je Ivan sa Sajmi¹ta. Èini mi se da ga zna Bucko... ne poseæuje forume, ali je uvek u prièi sa nekoliko motora u gara¾i.
Izgleda smo ti i ja otvorili kraj sezone, jebiga kad se dva Marka skrljaju isti dan, posle svi najebu...