Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Стрпљење је мајка. Моје комшије сам готово све посахрањивао.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja kad mi dopizdi promenim komsije.....odselim se na drugu lokaciju...doduse mir ne traje dugo....cim prodje neka godina malo se opuste i krenu da prave sranja....i onda meni pisu prijave za remecenje javnog reda i mira....to je nepravda
http://dnevnikjednogdirektora.com/wp-content/uploads/2013/08/calimero1.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

andrej, svojevremeno dok sam imao stan, imao komsinku koja zivi sa mamom, obe babadevojke, fazon 30 i 50 godina, ova neudata mama razvedena... grdne do zla boga, nisam mogao da verujem da je ono neko jebo uopste, btw prva komsinka stan do stana ja radim radnju petak vece ako sam druga smena ili nedelja vece ako sam prva smena... i jedno jutro u subotu ona u 6am kuca na vrata, ja do 3-4 bio sa devojkom i zaspao go u krevetu i ona zvoni na vrata... ja navucem bade mantil i nisam ni vezivao, i otvorim vrata i ona krece da prica nesto ja kazem dobro jutro i laku noc i zalupim vrata [rofl]
od tad, ni reci nije bilo [rofl]

bobangsxr

E decko decko sta ti pricas..... babadevojka od 30 godina [doh] [doh]

Hohštapler

...sad æe jo¹ i da nam ka¾e i da je jebo.. jeeesteeee  milion...  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: bobangsxr poslato 01 Novembar, 2015, 14:17
E decko decko sta ti pricas..... babadevojka od 30 godina [doh] [doh]

veruj mi na rec... izgleda kao da ima 60... nema vise od 150cm, zovu ih strumfovi [rofl]
imao sam jedan period u zivotu, tacnije od septembra 2013 do juna 2014 kad sam 3-4x nedeljno... posle toga kurac, zaboravio sam kako izgleda [rofl] [rofl]

Jecko


Bori¹a

mislio sam na izgled babadevojke, jer je kepec onako nikako ne izgleda...ima 30 godina, zivi sama sa mamom u stanu :D

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 01 Novembar, 2015, 14:56
mislio sam na izgled babadevojke, jer je kepec onako nikako ne izgleda...ima 30 godina, zivi sama sa mamom u stanu :D


...veruj mi... samo nisi bio dovoljno pijan... prolep¹a se ta.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

Mali a ti bi i da jebes u buducnosti a? Onda povedi racuna sta pricas da ti ne otkinem pisu :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Flavius Valerius Aurelius

#16250
Otisao s komsijom do lokalnog bara na pivo. Posle moje druge stele i njegovog cetvrtog bad lajta, prilaze nam dve krmace. 27 god, oko 170cm i skoro isto toliko kila. Ne kazem ja da sam savrsen, vec samo da su ovo krmace za tov.
Prsti salo na sve strane. Spojeri su im bar po 10 kila. Dlake na rukama imaju vise no moj buldog sve skupa. Kako moze zena sebi da dozvoli da onoliko smrdi na znoj, nikad mi nece biti jasno. S druge strane, sada mi je jasno zasto ljudi kazu "prvo ga namirisem, pa ga vidim".
Dobre ribe u Americi mogu samo da se vide na filmu i u seriji u realnom svetu je to daleko drugacje.


Elem, ignorisemo ih obojica i kao nesto pricamo i sta god da me pita jedna od ove dve, odgovaram sa da ili ne. Cak bi i psihijatrijski slucaj ukapirao da odjebe. Kenjam da sam ozenjen, jok bre, nista. Neprestaje da zeva...
Posle mog pateticnog ignorisanja, i njihovog zvocanja bez prestanka (za koji ih niko nista ne pita) saznam da jedna od njih ima 3 deteta, razvedena, 3 razlicita oca sve dece, ne radi, zivi od alimentacije. Pa koj k. ces u bar p. ti materina? Idi kuci cuvaj maloletnu decu kravo! Ovde je sasvim "normalno" da zena ima 2-3 deteta do svoje 22-23 i jos manje cudno da otac nije isti, bilo gde u usa. (Jedno dete belo a drugo ganci)

Jedna od njih dve primetila moj privezak kljuceva Ninja i kaze mi "a ja vozim harli, vise mi se svidjaju kruzeri". Razmisljam se, naravno da gura harli kad ne moz' da dohvati kvacilo na sportak ili bilo sta drugo sem harlija. Nepisano pravilo po meni je da Harli (tj. kruzer) ima obrtni moment da ponese salo vozaca a ne zbog "born to ride" kako i harli to tvrdi kao i oni koji ih poseduju, cast izuzecima.

Kad je (konacno) i sebe smorila i Bogu dosadila, pita me da li sam peder, jer ja neobracam paznju na nju. Komsija se odvali od smeha. Kako da objasnim krmaci da to sto ima 2-3 tetovaze, sto je stavila krec na nokte, blato na usne i koristila vostane bojce na obrve joj daje pravo da misli da je riba?
Da mogu, to bih joj i rekao ali sam ja jedini ovde sa "ruskim akcentom" pa i ako pisnem, ne gine mi tuzba, malo mesto jbg, lako se nalaze ljudi ovde, a nije da vec nisam imao paprenu tuzbu...
(sem mene, u celom okrugu tj. County, svi su Ameri, ja jedini imam akcenat)

Kad odose krave, kaze mi komsija "imagine, somebody stick a dick in that..." Jos pokusavam da zamislim ko bi to mogao da pogleda a kamo li da ...

El Jefe

Citat: Bori¹a poslato 01 Novembar, 2015, 14:03
andrej, svojevremeno dok sam imao stan, imao komsinku koja zivi sa mamom, obe babadevojke, fazon 30 i 50 godina, ova neudata mama razvedena... grdne do zla boga, nisam mogao da verujem da je ono neko jebo uopste, btw prva komsinka stan do stana ja radim radnju petak vece ako sam druga smena ili nedelja vece ako sam prva smena... i jedno jutro u subotu ona u 6am kuca na vrata, ja do 3-4 bio sa devojkom i zaspao go u krevetu i ona zvoni na vrata... ja navucem bade mantil i nisam ni vezivao, i otvorim vrata i ona krece da prica nesto ja kazem dobro jutro i laku noc i zalupim vrata [rofl]
od tad, ni reci nije bilo [rofl]
Црни Бориша, јел ниси чуо да не треба кудити коња кога ниси јашио.
Друштво за заштиту од животиња

Joker

"Gospodjo, divni su vam blizanci."
"Kako to mislite blizanci, zar ne vidite ociglednu razliku u godinama i visini!!"
"Primecujem, gospodjo, ali ne mogu da shvatim da bi vas neko Hebo dva puta!!"
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

prica se da je to neko pitao Slobu za Miru :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 01 Novembar, 2015, 18:35
Otisao s komsijom do lokalnog bara na pivo. Posle moje druge stele i njegovog cetvrtog bad lajta, prilaze nam dve krmace. 27 god, oko 170cm i skoro isto toliko kila. Ne kazem ja da sam savrsen, vec samo da su ovo krmace za tov.
Prsti salo na sve strane. Spojeri su im bar po 10 kila. Dlake na rukama imaju vise no moj buldog sve skupa. Kako moze zena sebi da dozvoli da onoliko smrdi na znoj, nikad mi nece biti jasno. S druge strane, sada mi je jasno zasto ljudi kazu "prvo ga namirisem, pa ga vidim".
Dobre ribe u Americi mogu samo da se vide na filmu i u seriji u realnom svetu je to daleko drugacje.


Elem, ignorisemo ih obojica i kao nesto pricamo i sta god da me pita jedna od ove dve, odgovaram sa da ili ne. Cak bi i psihijatrijski slucaj ukapirao da odjebe. Kenjam da sam ozenjen, jok bre, nista. Neprestaje da zeva...
Posle mog pateticnog ignorisanja, i njihovog zvocanja bez prestanka (za koji ih niko nista ne pita) saznam da jedna od njih ima 3 deteta, razvedena, 3 razlicita oca sve dece, ne radi, zivi od alimentacije. Pa koj k. ces u bar p. ti materina? Idi kuci cuvaj maloletnu decu kravo! Ovde je sasvim "normalno" da zena ima 2-3 deteta do svoje 22-23 i jos manje cudno da otac nije isti, bilo gde u usa. (Jedno dete belo a drugo ganci)

Jedna od njih dve primetila moj privezak kljuceva Ninja i kaze mi "a ja vozim harli, vise mi se svidjaju kruzeri". Razmisljam se, naravno da gura harli kad ne moz' da dohvati kvacilo na sportak ili bilo sta drugo sem harlija. Nepisano pravilo po meni je da Harli (tj. kruzer) ima obrtni moment da ponese salo vozaca a ne zbog "born to ride" kako i harli to tvrdi kao i oni koji ih poseduju, cast izuzecima.

Kad je (konacno) i sebe smorila i Bogu dosadila, pita me da li sam peder, jer ja neobracam paznju na nju. Komsija se odvali od smeha. Kako da objasnim krmaci da to sto ima 2-3 tetovaze, sto je stavila krec na nokte, blato na usne i koristila vostane bojce na obrve joj daje pravo da misli da je riba?
Da mogu, to bih joj i rekao ali sam ja jedini ovde sa "ruskim akcentom" pa i ako pisnem, ne gine mi tuzba, malo mesto jbg, lako se nalaze ljudi ovde, a nije da vec nisam imao paprenu tuzbu...
(sem mene, u celom okrugu tj. County, svi su Ameri, ja jedini imam akcenat)

Kad odose krave, kaze mi komsija "imagine, somebody stick a dick in that..." Jos pokusavam da zamislim ko bi to mogao da pogleda a kamo li da ...
Nepravilan glagol, stuck, jeb'o te nepismeni kom¹ija...  [rofl] [rofl] [rofl]

Flavius Valerius Aurelius

#16255
Citat
Nepravilan glagol, stuck, jeb'o te nepismeni kom¹ija...  [rofl] [rofl] [rofl]

Mrzelo me da trazim greske u kuckanju (ako ima). Stigao sam do pola i mrzi me. Verovatno ima.
Bravo dezurni, evo ti bambi. Citirao sam coveka kako je rekao, vecina to i nije videla (ako je neko uopste citao)
Jos samo kad bi znao sta je to Redneck english gibberish bez guglovanja, to bi bilo dobro.
(primer: I says that, yer a genius bubba)

Lazic

Jebiga, ja  sam iz jezièke porodice, od takvih stvari se naje¾im... ;D :-* [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

i ja isto...volimo bareni govedji jezik....porodicno

p.s.
ne seri
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Novembar, 2015, 12:42
(a baba mu ne da pije, ne zna da se vrati kuæi posle 2 èa¹ice, baba ima 89 godina.)

sto mu baba ne kupi flajku pa nek pije kuci

UFF

Flavius Valerius Aurelius Bavarius Centarisu Kojikuracijus Jebotenickacijus  ja sam citao i dao sam ti +