Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Kalesin poslato 29 Oktobar, 2015, 09:59
Citat: mali_zmaj poslato 27 Oktobar, 2015, 21:35
balcan,ne daj se godinama... uzivaj u samoci,u nekim momentima se pozelim iste,al sa porodicom i klincima,to je malo teze odradit....,zavrsila sezona,pa i oni kilometri na motoru,gdje sam sam sa sobom, sad su na cekanju do proljeca...,trazi posao,ustedi pare kupuj motor nema ti druge...  jer sto si duze bez motora,to ces se teze natjerati da ga kupis. 

dugo sam trenirao karate,i naglo sam prekinuo radi posla,i poslije par godina kad mi se ukazala sansa da krenem ponovo,nikako da se natjeram da krenem,jer znam sta me slijedi..,upale,povrede,vracanje u kondiciju... zuljevi po stopalima...,dokazivanje nekim novim  klincima da i ja nesto znam....slusanje trenera kako mi pametuje,a ja sad mator,pa malo teze primam... a eto,ako se ikad i natjeram bit ce mi bolje to je sigurno...,al magarca preko vode natjerat...
Gde si brate po ve¹tini..hihihihi, ja trenirala malo vi¹e od 13godina pa na jednom takmièenju ligamente pokidam i meniskus pukne, ali ne dam se ja...sad sam na aikidou i mnogo mi lepo, a dokazivanje je samo za klince...¾uljevi, upale i te stvari pa to je dra¾ i lepota...oseti¹ se ¾iv. Telo pamti sve.Tako posle skoro 19god uzmem pre jedno mesec dana da se malo ko veli podsetim neèeg ¹to me  nikad nije ne¹to posebno zanimalo sem ¹to je bilo obaveza za polaganja, i setim se skoro pa svih kata...ma ludilo kakva sreæa...
A ¹ta me nervira...bol u kolenu...@$%$#%&#@...svake godine od prilike u slièno vreme kad krenu zahladjenja i ono krene sa muèenjem moje malenkosti i ne prestaje (sem na kratko) sve do proleæa...#$##@$%&#@!
jeste,tzv. memorija misica... tjelo sve pamti.... elemenat po elemenat i sve krene da navire... ja sam ti bio superlaka kategorija..,znaci u to vrijeme 55 kila.. a nisam mrsav bio... sve cure zavidne bile... sad vec imam blizu 75kg  i to je malko opterecenje za koljena i zglobove.., a ja isto mucim muku sa zglobovima,krenuvsi od zglobova na prstima,pa nadalje... i to sad ocekujem s jeseni, kao i ti..,koliko sam puta udaro u makiwaru,vrecu,pokodio u kost pri udarcu... i dobar sam... he he ,hvala na podrsci svakako...
jin-jang

Ostoja

Kile ce otici same, pravilno doziraj trening, dobro zagrevanje i razgibavanje i obavezno istezanje, znash da vremenom izgubish gipkost, a kao i svi "stari igrachi" odmah bi posle povratka da noga ide visoko i brzo, a? Ma shta ti ja tu serem, pa sve to ti znash... Nego, reshi pa kreni, znash da to posle samo udje u krv...
Aj' sa srecom..   [cheers] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Ti se udebljao?
Sa 82 sam doshao na 105, ono jest da ima visine, ali ne prija mi brate, sam sam sebi tezak (i fizichki i psihichki), hahhaha.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

nemke

Crkao akumulator na kolima, nemam kljuc od brave. Centralna ne moze da otkljuca vrata. Resenje je pajser, samo da razbijem staklo da bi otvorio auto.


nemke

Mercedes 190e

nemke

Nemam kljuc od brave, probacu danas kada dodjem sa posla da skinem dihtung gumu sa prozora, pa zicom da "pecam" sipku da otkljucam. Kako sebe poznajem, ponecu cekic za svaki slucaj. >:( Novo staklo me sa zamenom kosta 20 evropskih dinara.

slave74

izmedju okvira stakla prednjih vrata odozgo zavuci neki jaci srafciger ili tanji pajser, pa odvoj na tom mestu vrata od krova, i proturi neku jacu zicu ili sta vec odgovara da otkljucas.

nemke

Probacu. Trebalo bi da upali ako skinem keder od prozora pa zicom da probam da otvorim. Ako ne uspem, uvek postoji cekic od 2kg;)

Bori¹a

i onaj od 500gr ti je dovoljan, ili keramicki deo svecice (probao licno)

balcan girl

dosla mi je komsinica da me pita da li nesto kaplje sa moje terase, rekoh ne, nisam ni izlazila na terasu èekaj da pogledam, i ja tako od ulaznih vrata krenem ka terasi, nisam joj rekla da udje al zena ladnooo usla u gajbu i pravo zamnom na terasu, sekunda mi je falila da je izbacim kroz istu... pa rekoh wtf??? jedanaest sati nocu bre, koj kurac mi nepozvana ulazis na gajbu, otkud znas da nemam nekog golog bre tu u pm...prosto neverovatno sta ljudi sebi dozvoljavaju u pièku materinu..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 01 Novembar, 2015, 01:11
dosla mi je komsinica da me pita da li nesto kaplje sa moje terase, rekoh ne, nisam ni izlazila na terasu èekaj da pogledam, i ja tako od ulaznih vrata krenem ka terasi, nisam joj rekla da udje al zena ladnooo usla u gajbu i pravo zamnom na terasu, sekunda mi je falila da je izbacim kroz istu... pa rekoh wtf??? jedanaest sati nocu bre, koj kurac mi nepozvana ulazis na gajbu, otkud znas da nemam nekog golog bre tu u pm...prosto neverovatno sta ljudi sebi dozvoljavaju u pièku materinu..

cim ti komsika zna ona da nema to kod tebe ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

sledeci vikend cu u jagodinu... al necu go da budem :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pittatore

Navukla je komsika ne bi li joj prosnjufala kroz kucu :D

balcan girl

vidis kako ti rev lepo kaze nikad nisam bila ljubitelj piletine :D javi se popicemo pivo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

neeee, posle piva pada joj kriterijum....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl]  [rofl] [rofl] [rofl] kamo se sreæe rev :D meni kriterijumi nikad ne opadaju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 01 Novembar, 2015, 01:11
dosla mi je komsinica da me pita da li nesto kaplje sa moje terase, rekoh ne, nisam ni izlazila na terasu èekaj da pogledam, i ja tako od ulaznih vrata krenem ka terasi, nisam joj rekla da udje al zena ladnooo usla u gajbu i pravo zamnom na terasu, sekunda mi je falila da je izbacim kroz istu... pa rekoh wtf??? jedanaest sati nocu bre, koj kurac mi nepozvana ulazis na gajbu, otkud znas da nemam nekog golog bre tu u pm...prosto neverovatno sta ljudi sebi dozvoljavaju u pièku materinu..

Irena nije to ni¹ta,  imam takav kom¹iluk da mogu da napi¹em novo izdanje "Dru¾ina Pere Kvr¾ice":

Mi imamo nekog dedu na 2. spratu iznad nas... deda ima 91 godinu, veæ se poprilièno gubi, ali redovno doðe kod nas na rakijicu.
Nema kucanja, nema ni¹ta, odma za kvaku i sa vrata vièe: "ja do¹o na rakiju ako ima"...
Drag nam je, jb¹ ga, ne mo¹ mu zameriti, nije on vi¹e svoj, bude nam ¾ao kad nam prièa da je prokletstvo ¾iveti dugo, eto njegovi prijatelji su svi umrli jo¹ pre 20 godina, on nema sa kim ni da se sastane ni da poprièa ni da popije po rakiju, nema vi¹e ni jednog prijatelja...
(a baba mu ne da pije, ne zna da se vrati kuæi posle 2 èa¹ice, baba ima 89 godina.)
I prièa meni cimer, neki dan on sa devojkom u svojoj sobi, u po posla, i ka¾e ne zna ni sam za¹to PRVI put od kad ¾ivimo u ovom stanu on zakljuèa vrata od svoje sobe, ja em na poslu em nikad ni ne ulazim tamo kad su vrata zatvorena, al ka¾e on ni sam ne zna ¹to je zakljuèao, valjda zato ¹to je bilo popodne - kad odjednom èuje dedu da je u¹ao u hodnik i par sekundi kasnije deda za kvaku od njegove sobe: "kom¹o ja do¹o na rakiju..." i poku¹ava da otvori...
[rofl] [rofl] [rofl]
Ka¾e odsekli se i on i devojka, pokrili se da se sakriju!  [rofl] (inaèe, taj deda nam je iznajmljivao gara¾u dok predsednica skup¹tine stanara nije toliko smarala njega i njegovu decu da nas izbace da je èovek morao da odustane)

Sa predsednicom skup¹tine stanara smo u otvorenom ratu veæ treæa godinama. Zgrada je sazidana na mestu gde je nekad bila njena kuæa, i ona ima tu 2 stana i 2 gara¾e, i po njoj, mi smo svi jo¹ uvek kod nje do¹li.
Cimer razmenjivao vatru (gaðao je telefonom), svaðao se,  gospoða je gora od Gestapa, zna ko je kad i koliko bio kod nas, ¹ta je radio, kojim autom ili motorom, gde je parkirao i do kad je ostao - sve. I svakih par dana zove na¹eg gazdu stana. Da mu referi¹e. Par puta i u 6am. Èovek isto poludeo od nje pa je pre koji dan do¹ao da nam ka¾e da je re¹io da proda stan.
E, nakon toga je cimer doneo svoj set bubnjeva iz Zrenjanina. Re¹ili smo da kad veæ idemo - odemo sa stilom i da nas zapamti.
Ako gazda ne proda stan i ostanemo ovde do proleæa pravim spektakl u dvori¹tu za Motomanijake, ro¹tliljanje ili pasulj ne bitno - to sam njoj obeæao a i vama, imaæe 20-30 motora u dvori¹tu. (¹to je najluðe, ostale kom¹ije podr¾avaju nas a ne nju.) [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.