Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF


penzos

ali pazi kada sam krenuo da napi¹em "nemoj da ga ispravlja¹" ma reko nije lud! [rofl]  [rofl]  [clapp]  [clapp]  [pop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

ubio ga je ko zeca,sad mu vise nije nista!!!
jin-jang

brana

dok nekome ne smrkne, meni ne svane :-)
eto meni pivo od uff-a :-)

MIGE

Citat: brana poslato 26 Oktobar, 2015, 20:43
dok nekome ne smrkne, meni ne svane :-)
eto meni pivo od uff-a :-)
eee,imas i od mene pivo...treba ce da kodira kljuc od 106 peugeot-a i nareze mac  :D

brana

ne mogu ja samo pivo da pijem. moram nesto i da jedem :-)

MIGE

Citat: brana poslato 26 Oktobar, 2015, 20:51
ne mogu ja samo pivo da pijem. moram nesto i da jedem :-)
naravno da nisam mislio za dzabe..koja je cifra za tako nesto?hvala unapred

brana

ako imas sve dodji 31.10. imamo popust 50%. mada za mm uvek jos nesto smislim :-) da ne davimo ljude pusti mi na pp sta sve imas

bigbad86

Uff, kako ga iskrivi toliko na prvoj slici?!

UFF

ostao mi u rezevoaru kad sam sipao gorivo i nagoh se preko istog da vratim crevo

balcan girl

to sto me masa ljudi zove da me pita da li sam ljuta i to mi veæ ide na kurac, kako ljudi ne shvataju da trenutno nisam u fazonu da se druzim, ne zelim da vidim nikog i ne zelim ni sa kim da prièaaaaam i koliko puta to moram da ponovim da bi im bilo jasnoooo...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 22:09
to sto me masa ljudi zove da me pita da li sam ljuta i to mi veæ ide na kurac, kako ljudi ne shvataju da trenutno nisam u fazonu da se druzim, ne zelim da vidim nikog i ne zelim ni sa kim da prièaaaaam i koliko puta to moram da ponovim da bi im bilo jasnoooo...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ma u pravu si,svi mogu da citaju misli...sram ih bilo da te pitaju...cccc

Glava Dole


balcan girl

ne mige ne radi se o tome, nego kapiram rekla sam im pre nedelju dana nisam u fazonu da se druzim javicu se ja veæ, znaèi na smenu me zovu njih 5 svaki dan, sta bre tu nije jasno?? a od tih 5 troje me znaju skoro ceo zivot i znaju da sam ponekad u fazonu da se zatvorim sama sa sobom ili sa knjigama i da ne zelim da se druzim...ja to ne shvatam, kako si bre onda u stanju da me nerviras svaki dan kad vec znas da me to nervira zasto to radis?????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

O cemu se radi(za nas neupucene) ?
Meni nije jasno zasto tako pricas o ljudima kojima je ocigledno stalo do tebe i odnosa sa tobom, treba valjda da ti bude drago a ne da te izbacuje iz takta :)

balcan girl

da ti pojasnim, ja sam drkadzija po prirodi, ja strasno volim ljude sa kojima se druzim i oni vole mene a samim tim znaju da sam drkadzija, kad kazem da nisam za ljude i da necu nigde ja to mislim u bukvalnom smislu, znaèi drkadzija sam do bola i nema te stvari koja ce da me oraspolozi ili natera da ja uradim nesto, upravo ljudi koji me znaju kad kazem tako nesto znaju da treba da me ostave na miru da resim sama sa sobom to sto imam i posle ce sve opet da bude divno i krasno, ne znaèi da treba da me zivkaju na smenu i da me ubedjuju i da me pitaju sta mi je i tako to jer sam ja drkadzija i samo cu da ih napusim, ti isti ljudi koji me znaju ceo zivot ne treba da potpadaju pod uticaj ljudi koji me ne znaju i da rade ono sto me nervira a to je zivkanje svaki dan i pitanje jel ti dobro? jel hoces da izadjemo? i da misle ako me drze na telefonu po pola sata i ubedjuju me da oni znaju bolje od mene sta meni treba... ako kazem nisam za ljude i necu da se druzim automatski i necu da se èujem, dopisujem niti bilo sta tog tipa...zelim da budem sama sa sobom u bukvalnom smislu te reèi...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

onda ugasis telefon
brinu se zbog onog sto se desilo sa sestrom

balcan girl

mico ja to znam ali da ugasim telefon taèno bi mi i æale doleteo iz austrije u sekundi tako da to nije opcija :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

zato mi sad u ovakvim situacija dodje sebi dupe da pojedem sto sam prodala motor jbg :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!