Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

generalno da, ne obracam paznju na takve budale ali isto tako ako budala pravi frku nekome ko prima nesto malo vise od minimalca zato sto je idiot naravno da cu da mu stavim do znanja da je idiot jer radnice nisu krive za njegov/njen idiotluk vec roditelji tj otac koji ga/je nije izdrkao ili koristio kondom

recimo na mene se jedan idiot izdrkavao sto ne ide prva u razvozu "jer ona zivi na 5 minuta od firme", 2 dana pre nego sto ce prestati da radi u firmi je pokusala da mi napravi problem ali srecom i njena sefica i koordinatorka su me prvo nazvale i pitale ko gde zivi od ljudi koje razvozim i kad sam im rekao sve one su se slozile da je to bio najlogicniji redosled jer po kilometrazi ima neko ko zivi blize od nje, rekao sam im "vi meni kazete da ona ide prva i ona ide prva" na sta su one odmah skocile pa onda ce neko drugi da se buni
od svih koje vozim vec 2 godine samo su se 2 devojke bunile za raspored, jedna je otisla a drugoj je objasnjeno i vise se nikada nije bunila
najveci fazon od svega je sto i kad vozim na 3 kraja grada poslednji stigne za 40-50min kuci sto ni da ga seru autobusi ne bi uspeo da izvuce to vreme a realnost je da bi agenti stizali mnogo brze kad bi se njihovi sefovi potrudili da u smenu stave ljude koji zive na nekoj brzoj liniji razvoza a ne da sa altine idem na karaburmu pa sa karaburme u jajnce pa iz jajnca na vidikovac

jebote ala sam se raspisao :D
eto to me mozda izbacuje iz takta svremena na vreme kad dobijem idiotski raspored za razvoz

UFF

danas drugi put ove godine nagazim na zardjali ekser u letvi koji mi prodje kroz patiku u stoplalo  [veryangry]

ЯЭВОЛУТИОН

jesi odneo ekser da primi tetanus....moze dobije trovanje krvi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

nije primio ni prosli put i preziveo je
valjda ce i ovaj put
videcemo :D


jebala me gradjevina vise dokurcilo mi

®or¾ GTI

Citat: dzimika poslato 24 Oktobar, 2015, 23:38
generalno da, ne obracam paznju na takve budale ali isto tako ako budala pravi frku nekome ko prima nesto malo vise od minimalca zato sto je idiot naravno da cu da mu stavim do znanja da je idiot jer radnice nisu krive za njegov/njen idiotluk vec roditelji tj otac koji ga/je nije izdrkao ili koristio kondom

recimo na mene se jedan idiot izdrkavao sto ne ide prva u razvozu "jer ona zivi na 5 minuta od firme", 2 dana pre nego sto ce prestati da radi u firmi je pokusala da mi napravi problem ali srecom i njena sefica i koordinatorka su me prvo nazvale i pitale ko gde zivi od ljudi koje razvozim i kad sam im rekao sve one su se slozile da je to bio najlogicniji redosled jer po kilometrazi ima neko ko zivi blize od nje, rekao sam im "vi meni kazete da ona ide prva i ona ide prva" na sta su one odmah skocile pa onda ce neko drugi da se buni
od svih koje vozim vec 2 godine samo su se 2 devojke bunile za raspored, jedna je otisla a drugoj je objasnjeno i vise se nikada nije bunila
najveci fazon od svega je sto i kad vozim na 3 kraja grada poslednji stigne za 40-50min kuci sto ni da ga seru autobusi ne bi uspeo da izvuce to vreme a realnost je da bi agenti stizali mnogo brze kad bi se njihovi sefovi potrudili da u smenu stave ljude koji zive na nekoj brzoj liniji razvoza a ne da sa altine idem na karaburmu pa sa karaburme u jajnce pa iz jajnca na vidikovac

jebote ala sam se raspisao :D
eto to me mozda izbacuje iz takta svremena na vreme kad dobijem idiotski raspored za razvoz
skroz te razumem,nema sta ali to je opet nesto sto se tice tebe kao sto napisah ima nesto prece od nerviranja zbog guske u tempu, ali opet lepo sto si saosecajan to je super ali tu nervozu treba da ostavis u tempu ili bar na izlasku iz istog:)
sve cool!

®or¾ GTI

Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2015, 23:54
nije primio ni prosli put i preziveo je
valjda ce i ovaj put
videcemo :D


jebala me gradjevina vise dokurcilo mi
nemoj da se sezas sa tim nego vidi kad si primio mislim da je 5 godina dejstvo

UFF

10 godina je ako si uzeo sve revakcinacije i sranja
ja sam primio pre 11

mi¹ko_kolo

Citat: zorzgti poslato 24 Oktobar, 2015, 23:24
sve ja vas razumem, ali cemu nervoza zbog tamo nekog ko se nesto busa i kipi iskuliraju svi onda ispadne debil jer sikce na sebe i jos nije u pravu pa kad svati onda se sama smori, ai ako  se ne smori ima i takvih boli te uvo ,ne das da dopire do tebe, verovatno ima more stvari koji su vredniji da ti okupiraju misli i paznju jel da?!

Naravno da smo je svi iskulirali i to joj je bilo najgore od svega. Prebacivala je stvari sa kase na kasu sve sa mrnd¾anjem sebi u bradu o  veæ pomenutom "boljem" tamo negde.

Ostoja

Ako od necheg popizdim to su likovi koji umishlaju da su najvazniji i da je svet stvoren po njihovoj meri. Zilion puta sam gledao kretene koji se svadjaju na kasama, shalterima, u bilo kakvim redovima... Ok, zaposleni ponekad umeju biti stoka, ali brate, vecina tih ljudi krvavo zaradjuje svoj hleb, samo josh treba da svako od nas na njima lechi svoje frustracije. Mnogo puta mi se desilo da chistom ljubaznoshchu ili kulturnim odnosom zavrshm neshto shto ni u snu nisam sanjao. lepa rech ne koshta nishta, reche neko davno.
Mada, ima stoke svuda, nema razlike. Prisustvovao sam sceni kad debela gospodja pochne da napadai maltretira devojku u Eurosetu (neshto kao mobilni provajder u Rusiji), devojka ljubazna, normalna, ova skochila na nju pa samo shto ne grize.Na kraju je u knjigu utisaka napisala gomilu govana...Ja zavrshio svoje, zamolio devojku da mi da tu istu knjigu i lepo na dve strane (sa izvinjenjem shto moj ruski nije besprekoran) opishem shta ja tachno bilo. Na dnu lepo broj pasosha, ime, prezime, telefon za kontakt....
Pa ti jebem malo mater nevaspitanu i bahatu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Jecko

Kad je neko nevaspitan, nevaspitan je svuda.
Ja tvrdim da je ovamo negde bolje, ali kucno vaspitanje nosim sa sobom i ovde i kuci kad se vratim.

Hohštapler

Citat: UFF poslato 25 Oktobar, 2015, 00:10
10 godina je ako si uzeo sve revakcinacije i sranja
ja sam primio pre 11


Nemoj se zajebavati sa tim!

Umro deèko iz ZRa pre par godina zbog toga.. limar, farbar, ¹ta li je bio... neæu da spominjem imena, znaju mnogi iz ZRa.
U papuèama nagazio na ekser, kao kurac nije to ni¹ta, posle trovanje krvi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ja sam ubedljivo najvise volela te takve u liliju :D te sto je tamo negde bolje i sto bolje znaju od mene sta imam u radnji :D pa mislim da siri kez od mene u tom trenutku niko dobio nije i sa sve finim gospodjo je tako userem da se vise nikad ne vrati u radnju :D a volela sam da pozovem i seficu ono u fazonu evo gospodjo hocete da pozovem seficu da vam objasni :D :D taman ubijem dve muve jednim udarcem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Bahata stoka koja nema meru... Pa jebo te, obratish se ljudima u prodavnici ili na shalteru normalno, ljubazno, ne kvarish dan sebi a ne unishtavash ga njima, zamisli koliko iskompleksiranih idiota svaki dan dodje tamo...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 03:24
ja sam ubedljivo najvise volela te takve u liliju :D te sto je tamo negde bolje i sto bolje znaju od mene sta imam u radnji :D pa mislim da siri kez od mene u tom trenutku niko dobio nije i sa sve finim gospodjo je tako userem da se vise nikad ne vrati u radnju :D a volela sam da pozovem i seficu ono u fazonu evo gospodjo hocete da pozovem seficu da vam objasni :D :D taman ubijem dve muve jednim udarcem :D :D :D

ti ono bese popila otkaz :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Oktobar, 2015, 09:23
Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 03:24
ja sam ubedljivo najvise volela te takve u liliju :D te sto je tamo negde bolje i sto bolje znaju od mene sta imam u radnji :D pa mislim da siri kez od mene u tom trenutku niko dobio nije i sa sve finim gospodjo je tako userem da se vise nikad ne vrati u radnju :D a volela sam da pozovem i seficu ono u fazonu evo gospodjo hocete da pozovem seficu da vam objasni :D :D taman ubijem dve muve jednim udarcem :D :D :D

ti ono bese popila otkaz :)
[rofl]  [rofl]  [rofl] jeb se matori! Ja hteo da pitam dal ne radi vi¹e tamo, nego ono ...   [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

Ajd i ja malo o umi¹ljenim ljudima kao da je svet njihov, dva primera:
-gu¾va na kasama u raznim prodavnicama. I onda se pojavi kupac koji krene sa plaæanjem tako ¹to otvori svoj veliki fensi novèanik, onda vadi jednu, drugu karticu, èeka naplatu, onda vraæa te kartice (ritualno), stavlja u posebnu pregradu novèanik... A onda kreæe da pakuje.
-gu¾va u Kosovskoj svako jutro pre 8h ispred osnovne ¹kole. Stanu roditelji da izbace decu, ok nema gde da se parkira, mora na sred ulice, ostali iza èekaju. Izleti dete, onda se vraæa, zaboravilo ne¹to, i to je OK. Ali fensi roditelji koji parkiraju na sred ulice, onda IZ GEPEKA VADE ©KOLSKU TORBU, onda detetu otvaraju vrata, stavljaju torbu, vraæaju se da zatvore gepek... ALOOO, PET MINUTA JE DO OSAM na kurcu te nosam, zakasniæu opet na posao!

pittatore

A ti lepo u svetogorsku pa u vlajkovicevu do kosovske lepo.

mrle

Citat: pittatore poslato 26 Oktobar, 2015, 10:01
A ti lepo u svetogorsku pa u vlajkovicevu do kosovske lepo.
+ bar 3 semafora.

Kalesin

Citat: mrle poslato 26 Oktobar, 2015, 09:53
Ajd i ja malo o umi¹ljenim ljudima kao da je svet njihov, dva primera:
-gu¾va na kasama u raznim prodavnicama. I onda se pojavi kupac koji krene sa plaæanjem tako ¹to otvori svoj veliki fensi novèanik, onda vadi jednu, drugu karticu, èeka naplatu, onda vraæa te kartice (ritualno), stavlja u posebnu pregradu novèanik... A onda kreæe da pakuje.
-gu¾va u Kosovskoj svako jutro pre 8h ispred osnovne ¹kole. Stanu roditelji da izbace decu, ok nema gde da se parkira, mora na sred ulice, ostali iza èekaju. Izleti dete, onda se vraæa, zaboravilo ne¹to, i to je OK. Ali fensi roditelji koji parkiraju na sred ulice, onda IZ GEPEKA VADE ©KOLSKU TORBU, onda detetu otvaraju vrata, stavljaju torbu, vraæaju se da zatvore gepek... ALOOO, PET MINUTA JE DO OSAM na kurcu te nosam, zakasniæu opet na posao!
Redovna pojava ispred svake ¹kole, jo¹ ostanu da se uvere da im je naslednik u¹ao u ¹kolu pa mahnu 2-3x pa tako...a nikako mi nije jasno to dovoðenje dece taèno na kapiju ¹kole KOLIMA!...hajd mogu razumeti da pe¹aka za ruku...u stvari ni¹ta ja ne znam ...pa moraju svi da vide njihove fensi automobile..ba¹ sam ogranièena...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

pittatore

Ugao nusiceve i makedonske imas uslov za desno, sledeci se odmah za njim otvara ni minutu cekas i kod vlajkoviceve je vec otvoren. Cesto prolazim tuda, radim blizu tu.