Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 22 Oktobar, 2015, 21:34
e,kaze Srbija nije nista izgubila....sve je ok....vise smo mi zemalja ubedili da ne glasaju za ulaz kosova u unesco nego sto je kosovo ubedilo drzava da glasaju za unesco.....pa dal je bre ovo normalan covek?dal smo mi bre toliko glup narod?ja neznam stvarno sta se ovo vise desava sa nama i sta nam treba da se konacno pokrenemo?...nemam reci!!!

Da li se dobro seæam da si glasao za SNS?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

da jesam,rekao sam 100 puta to,cak sam i celu porodicu nagovorio da glasaju za njih a nisu hteli....sad bih pre pristao da mi ruke odseku nego da im dam moj glas...
kompletnu plocu su promenili sa izbora i od kampanje!

to sto sam glasao nije razlog da krijem a takodje ne znaci da se ne kajem pogresio sam i ispao glup na kraju.

al ne razumem zasto narod ceka i sta vise ceka?

bigbad86


Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 23 Oktobar, 2015, 19:21
da jesam,rekao sam 100 puta to,cak sam i celu porodicu nagovorio da glasaju za njih a nisu hteli....sad bih pre pristao da mi ruke odseku nego da im dam moj glas...
kompletnu plocu su promenili sa izbora i od kampanje!

to sto sam glasao nije razlog da krijem a takodje ne znaci da se ne kajem pogresio sam i ispao glup na kraju.

al ne razumem zasto narod ceka i sta vise ceka?

Nisam pitao da bih ti prebacivao. Nego, ja verujem da je proseèan Srbin manje obrazovan i, verujem, sigurno ne inteligentniji i bolje obave¹ten od tebe. Lako je ljudima manipulisati - ovi to znalaèki rade. Zato i imamo demokratiju. Da na izborima mo¾e i¹ta su¹tinski da se promeni, bili bi zabranjeni.

©to se neke pobune tièe, ovde se sistematski ljudi ubijaju u pojam. Oni koji su drèniji i sposobni su popizdeli i otpalili napolje. I sad sposobni mladi ljudi be¾e napolje. Mi ¹to smo ostali... ne bih se ja na nas kladio.  

Najbolje to skontam kad odem na du¾e u inostranstvo, pa kad se vratim. Koliko su ljudi ovde nervozni, frustrirani, lo¹e raspolo¾eni, nesolidarni i kratkovidi. I radi se aktivno na tome da to bude sve izra¾enije.


Danas sam se setio stare epizode Top liste nadrealista, kad zovu profesora u studio, pa ga zajebavaju i pizde ¹to ovaj neæe ni da opsuje. Kad su pitali Dr. Neleta kako su tako dobro sve pogodili, ka¾e èovek: "ama ljudi, mi smo se zajebavali, sve najbolesnije ¹to smo mogli da izma¹tamo smo stavljali u seriju!"  Eto, ubrzo potom smo dobili i rat i krizu i debilne reality i talk emisije.

Biæe jo¹ gore, iz godine u godinu.

... ako Mi¹ko i nas jo¹ 296+2 ne oslobodi Kosovo do proljeæa! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2015, 17:21
Psihijatrijski sluèajevi koji se nakostre¹e kao nejebane maèke kad neko ne¹to potpuno realno ka¾e za ovaj narod... ;D Srbin sam(koliko je to moguæe genetski) i dièim se tim, ali da smo najbolji narod na svetu, nismo... ;D
Saglasan kom¹o ali sam jo¹ alergièniji na one ¹to doðu na odmor od nekle pa ovde prièaju "tamo je sve bolje". Upravo sam bio svedok u Tempu kako jedna glupaèa sa nekim anglosaksoncem pizdi, jer su joj kasirke rekle da je dva puta stala u pogre¹an red. Prvo je sa punim kolicima stala u red za do 10 artikala, a onda je zabola u red gde imaju prednost trudnice i ljudi sa decom do 5 godina. A sve lepo pi¹e iznad reda. Naravno, petak popodne i ima malo gu¾ve. Ja sa Petrom, ispred nas ¾ena sa detetom u kolicima, ispred nje èovek sa æerkicom. I ona pizdi na sav glas. Da li bi to uradila "tamogdejesvebolje"?!

ЯЭВОЛУТИОН

tamo je uredjena drzava i ona se ponasa shodno tome...ovde je na domacem terenu pa laje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Ko sto malo pre bas pre 10min u gradskom busu bakica napusi vozaca jer joj je rekao da izadje na zadnja vrata, on staje i guzva ispred prednjih i pise velikim slovima ulaz na prednja a izlaz na zadnja a bakica ide prema zadnjim i dere se kolko je grlo nosi, sve prsti, mnogo je vama i 10.000 plate kako ste drski i bezobrazni, jos se stalno zalite nesto, da l' bi tako mogli na zapadu bla bla bla... meni doslo da napusim bakicu al ajd necu da se mesam a i ipak gajim neko duzno postovanje prema starijima kakvi god da su :D

Bori¹a

ma ja bih vozace u cacku na kurac nabio... 2 godine sam svaki dan isao busom, 15km u oba pravca
drkali su me 300x... pun bus znaci do cepa ja uletim na zadnja vrata i pridjem i pokazem mu mesecnu kartu i on kaze da izadjem na zadnja i udjem na prednja
oteram ga u pm...
sranje je sto oni naplacuju kartu i pregledaju... ranije je imao kondukter koji prodaje kartu i normalno kontrola.. kontrola sad udje jednom u mesec dana

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 23 Oktobar, 2015, 20:32
ma ja bih vozace u cacku na kurac nabio... 2 godine sam svaki dan isao busom, 15km u oba pravca
drkali su me 300x... pun bus znaci do cepa ja uletim na zadnja vrata i pridjem i pokazem mu mesecnu kartu i on kaze da izadjem na zadnja i udjem na prednja
oteram ga u pm...
sranje je sto oni naplacuju kartu i pregledaju... ranije je imao kondukter koji prodaje kartu i normalno kontrola.. kontrola sad udje jednom u mesec dana

I treba. Ako ti ulazi¹ na zadnja, a ulaz je na prednja i iskuliraju, onda æe i ostali da vide pa da se i oni prave pametni.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

to stoji, okej, ali vide da smo djaci (svi imamo mesecne dzabe) sta kurac ima da me proverava... a i nema nista od prodatih karata, on je samo vozac a dodelili mu da prodaje karte... znam jer je komsija bio vozac i boleo ga kurac da naplacjuje

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 23 Oktobar, 2015, 21:13
to stoji, okej, ali vide da smo djaci (svi imamo mesecne dzabe) sta kurac ima da me proverava... a i nema nista od prodatih karata, on je samo vozac a dodelili mu da prodaje karte... znam jer je komsija bio vozac i boleo ga kurac da naplacjuje

Utoliko gore po njega ¹to se jo¹ zeza s kartama.

©ta je sad problem, ¹to tra¾i da poka¾e¹ kartu, ili da uðe¹ na "ulaz"?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

sve probleme sam resio, ne pamtim kad sam usao u bus

problem je sto zna da imam kartu a voli da me drka da dodjem da mu pokazem ;)

Glava Dole

Ni ja u bus nisam ulazio dok sam bio u SDu, motore vozio dok nisam dobio B i po kisi, suncu, snegu, ledu tj bilo mi je 5x lakse da u skolu dodjem mokar do gole koze nego da se vucem po autobusima, posle dobio i B pa kad mi hladno i po kisi vozio auto a ovako kad god mogu motor(ono smrzavanje na motoru vs grejanje na max... ipak pobedi koliko god da vise volim motore), a ovde sam sad odjednom poceo da idems amo busom(ono, najgora kletva dabogda imao pa nemao, nekad prosto poludim, nekad mi svejedno, navikavam se vec polako), ali eto za ovih mesec dana nisam imao negativnih iskustva sa njima, cak mi sacekaju kad vide da trcim a 100m sam od busa, samo mi je jedan za mesec dana trazio da pokazem kartu, meni i svima djacima itd bio je zadrt, ovi ostali sasvim ok, imam naviku da stalno kasnim i zauztavim bus i van stanice cak ovde ispred kuce i cesto stanu... ali pupu da ih ne ureknem :D A kontrola je naisla samo jednom i to vikendom, isto fino i kulturno samo trazio da pokazem kartu, zahvalio se i nastavio dalje, nikakvih problema tipa kao u BGu sa komunalcima o cemu stalno citamo itd...

Jednom jedna zena ulazi mrtva pijana, ono matora kurvetina klasicna(vidi se iz aviona), jedva vadi neke zguzvane pare ovaj nije hteo da uzme, samo pokazao rukom i rekao ajde...

Bori¹a

kazem ti, nemas ovde kontrolu, vrlo retko ulaze, meni za 2 godine voznje kontrola trazila kartu 5 puta

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 23 Oktobar, 2015, 21:27
sve probleme sam resio, ne pamtim kad sam usao u bus

problem je sto zna da imam kartu a voli da me drka da dodjem da mu pokazem ;)

Uðe¹ na prednja zbog ostalih, ne zbog sebe. I poka¾e¹ kartu isto tako - zbog ostalih. Ako jedan mo¾e drugaèije, mogu svi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Milos96 poslato 23 Oktobar, 2015, 22:27
nikakvih problema tipa kao u BGu sa komunalcima o cemu stalno citamo itd...

Ma nemaju oni problem s komunalcima, nego s beograðanima.   :)   Navikli da se voze bez plaæanja karte, pa sad di¾u revoluciju ¹to se zavodi red...     :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Oktobar, 2015, 20:11
Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2015, 17:21
Psihijatrijski sluèajevi koji se nakostre¹e kao nejebane maèke kad neko ne¹to potpuno realno ka¾e za ovaj narod... ;D Srbin sam(koliko je to moguæe genetski) i dièim se tim, ali da smo najbolji narod na svetu, nismo... ;D
Saglasan kom¹o ali sam jo¹ alergièniji na one ¹to doðu na odmor od nekle pa ovde prièaju "tamo je sve bolje". Upravo sam bio svedok u Tempu kako jedna glupaèa sa nekim anglosaksoncem pizdi, jer su joj kasirke rekle da je dva puta stala u pogre¹an red. Prvo je sa punim kolicima stala u red za do 10 artikala, a onda je zabola u red gde imaju prednost trudnice i ljudi sa decom do 5 godina. A sve lepo pi¹e iznad reda. Naravno, petak popodne i ima malo gu¾ve. Ja sa Petrom, ispred nas ¾ena sa detetom u kolicima, ispred nje èovek sa æerkicom. I ona pizdi na sav glas. Da li bi to uradila "tamogdejesvebolje"?!
Takvoj bih se onako slatko balkanski naèestitao mile nove godine... Krava misli da ne mora da èeka red sa ostalima jer se udala za amera... Najgora sorta....

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2015, 19:49
Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Oktobar, 2015, 20:11
Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2015, 17:21
Psihijatrijski sluèajevi koji se nakostre¹e kao nejebane maèke kad neko ne¹to potpuno realno ka¾e za ovaj narod... ;D Srbin sam(koliko je to moguæe genetski) i dièim se tim, ali da smo najbolji narod na svetu, nismo... ;D
Saglasan kom¹o ali sam jo¹ alergièniji na one ¹to doðu na odmor od nekle pa ovde prièaju "tamo je sve bolje". Upravo sam bio svedok u Tempu kako jedna glupaèa sa nekim anglosaksoncem pizdi, jer su joj kasirke rekle da je dva puta stala u pogre¹an red. Prvo je sa punim kolicima stala u red za do 10 artikala, a onda je zabola u red gde imaju prednost trudnice i ljudi sa decom do 5 godina. A sve lepo pi¹e iznad reda. Naravno, petak popodne i ima malo gu¾ve. Ja sa Petrom, ispred nas ¾ena sa detetom u kolicima, ispred nje èovek sa æerkicom. I ona pizdi na sav glas. Da li bi to uradila "tamogdejesvebolje"?!
Takvoj bih se onako slatko balkanski naèestitao mile nove godine... Krava misli da ne mora da èeka red sa ostalima jer se udala za amera... Najgora sorta....
klasicna nejebica.

dzimika

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2015, 19:49
Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Oktobar, 2015, 20:11
Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2015, 17:21
Psihijatrijski sluèajevi koji se nakostre¹e kao nejebane maèke kad neko ne¹to potpuno realno ka¾e za ovaj narod... ;D Srbin sam(koliko je to moguæe genetski) i dièim se tim, ali da smo najbolji narod na svetu, nismo... ;D
Saglasan kom¹o ali sam jo¹ alergièniji na one ¹to doðu na odmor od nekle pa ovde prièaju "tamo je sve bolje". Upravo sam bio svedok u Tempu kako jedna glupaèa sa nekim anglosaksoncem pizdi, jer su joj kasirke rekle da je dva puta stala u pogre¹an red. Prvo je sa punim kolicima stala u red za do 10 artikala, a onda je zabola u red gde imaju prednost trudnice i ljudi sa decom do 5 godina. A sve lepo pi¹e iznad reda. Naravno, petak popodne i ima malo gu¾ve. Ja sa Petrom, ispred nas ¾ena sa detetom u kolicima, ispred nje èovek sa æerkicom. I ona pizdi na sav glas. Da li bi to uradila "tamogdejesvebolje"?!
Takvoj bih se onako slatko balkanski naèestitao mile nove godine... Krava misli da ne mora da èeka red sa ostalima jer se udala za amera... Najgora sorta....

Nemoj tako, krava je dobra zivotinja a ova je klasicna seljancura
Ne bi joj unutra nista rekao, puno je kamera, napolju bi joj lepo objasnio da se vrati tamo gde je sve bolje
i da, tamo bi verovatno isto reagovala jer tamo kad dizes frku bolje prodjes jer je musterija na prvom mestu kao sto sam ja ispadao idiot sto se prdrzavam pravila pa kad korisnik napravi frku bez ikakvog prava sve mu odobravaju samo da cuti i ne dize frku i galamu

®or¾ GTI

sve ja vas razumem, ali cemu nervoza zbog tamo nekog ko se nesto busa i kipi iskuliraju svi onda ispadne debil jer sikce na sebe i jos nije u pravu pa kad svati onda se sama smori, ai ako  se ne smori ima i takvih boli te uvo ,ne das da dopire do tebe, verovatno ima more stvari koji su vredniji da ti okupiraju misli i paznju jel da?!