Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 22 Oktobar, 2015, 16:17
Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2015, 16:15
Vidi vidi, pa to mo¾e da se uradi u foto¹opu i plastificira... ;D Dakle jebem ti ovu zemlju...

ajd kada radi¹, promeni samo prezime i uradi i meni.
Samo da mi Miketa po¹alje pelcer... ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2015, 11:43
Vidi Slnnnca i ti na skoro pa istoj talasnoj du¾ini... :o ;D

Èim opet zaratimo, idem sa Mi¹kom na Kosovo ravno!  :)


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 22:05
Ko se prvi trkao '45. da postane Svetozarevo, prvi se trkao posle da ne bude vi¹e vezan sa "komunizmom" kad to vi¹e nije bilo moderno. Kao Titograd, Titov Vrbas i ostali. Zrenjanin je posebna prièa, al' to mora Hoh¹tapler da isprièa, ja ne umem i nije toliko sme¹no.  :)

Ko jo¹ zna prièu kako je Zrenjanin postao Zrenjanin? To ni veæina Zrenjaninaca ne zna... ;)
Ako hoæe, napisaæu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Oktobar, 2015, 17:08
Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 22:05
Ko se prvi trkao '45. da postane Svetozarevo, prvi se trkao posle da ne bude vi¹e vezan sa "komunizmom" kad to vi¹e nije bilo moderno. Kao Titograd, Titov Vrbas i ostali. Zrenjanin je posebna prièa, al' to mora Hoh¹tapler da isprièa, ja ne umem i nije toliko sme¹no.  :)

Ko jo¹ zna prièu kako je Zrenjanin postao Zrenjanin? To ni veæina Zrenjaninaca ne zna... ;)
Ako hoæe, napisaæu... ;)


NEEEE! To mora da se slu¹a uz pivo. Nije to to.  :)  Ne mo¾e to trezan èovek podneti!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 22 Oktobar, 2015, 17:14
Citat: Ho¹tapler poslato 22 Oktobar, 2015, 17:08
Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 22:05
Ko se prvi trkao '45. da postane Svetozarevo, prvi se trkao posle da ne bude vi¹e vezan sa "komunizmom" kad to vi¹e nije bilo moderno. Kao Titograd, Titov Vrbas i ostali. Zrenjanin je posebna prièa, al' to mora Hoh¹tapler da isprièa, ja ne umem i nije toliko sme¹no.  :)

Ko jo¹ zna prièu kako je Zrenjanin postao Zrenjanin? To ni veæina Zrenjaninaca ne zna... ;)
Ako hoæe, napisaæu... ;)


NEEEE! To mora da se slu¹a uz pivo. Nije to to.  :)  Ne mo¾e to trezan èovek podneti!

prosli ste do jaja,,,mogli ste da budete ZARKOVO, i onda da zivite svoje zivote kao Zarkovci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 22 Oktobar, 2015, 16:53
Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2015, 11:43
Vidi Slnnnca i ti na skoro pa istoj talasnoj du¾ini... :o ;D

Èim opet zaratimo, idem sa Mi¹kom na Kosovo ravno!  :)

©to se mene tièe, mo¾e i sutra, ja sam iza sebe ostavio dvojicu da produ¾e vrstu. Tako da...

durmitor2000

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2015, 16:39
Citat: mrle poslato 22 Oktobar, 2015, 16:17
Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2015, 16:15
Vidi vidi, pa to mo¾e da se uradi u foto¹opu i plastificira... ;D Dakle jebem ti ovu zemlju...

ajd kada radi¹, promeni samo prezime i uradi i meni.
Samo da mi Miketa po¹alje pelcer... ;D
Mislim da i meni ovo treba. Pressss

Slaninar

Kaznena ekspedicija Motomanijaka. Samo oni koji imaju sinove mogu da idu!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

evo pickousti kaze na vestima da nije nista strasno ovo sto njegovi jebaci  iz eu (medju svima i ta jebena nemacka zbog koje bi pre izasao iz politike nego da se udalji od njih i zbog koje bi i sopstven narod prodao!!!) glasali ZA kosovo u unesco!!!
e,kaze Srbija nije nista izgubila....sve je ok....vise smo mi zemalja ubedili da ne glasaju za ulaz kosova u unesco nego sto je kosovo ubedilo drzava da glasaju za unesco.....pa dal je bre ovo normalan covek?dal smo mi bre toliko glup narod?ja neznam stvarno sta se ovo vise desava sa nama i sta nam treba da se konacno pokrenemo?...nemam reci!!!

ЯЭВОЛУТИОН

svasta tebe izbacuje iz takta....pickousti je agvokat....kako englezi kazu LAYER :)....bio jedan ovde na forumu..

advokatske doskocice

-spor se zove ono sto ide sporo
-za parnicu treba puno para
-navedi mi jednog svedoka i osedeces do presude
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

niki64

Citat: Slaninar poslato 22 Oktobar, 2015, 17:14
Citat: Ho¹tapler poslato 22 Oktobar, 2015, 17:08
Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 22:05
Ko se prvi trkao '45. da postane Svetozarevo, prvi se trkao posle da ne bude vi¹e vezan sa "komunizmom" kad to vi¹e nije bilo moderno. Kao Titograd, Titov Vrbas i ostali. Zrenjanin je posebna prièa, al' to mora Hoh¹tapler da isprièa, ja ne umem i nije toliko sme¹no.  :)

Ko jo¹ zna prièu kako je Zrenjanin postao Zrenjanin? To ni veæina Zrenjaninaca ne zna... ;)
Ako hoæe, napisaæu... ;)


NEEEE! To mora da se slu¹a uz pivo. Nije to to.  :)  Ne mo¾e to trezan èovek podneti!
Jbg, ja neznam a uvek sam za slusanje i pivo
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

dzimika

jebeni agro pelet i ko ga izmisli
kupili pretprosle godine megal pec na koju kazu moze gorionik, nadjemo pre mesec feroli u domingu (zaostalo nesto u magacinu), odradili plocu za vrata da se montira gorionik i kaze pa ne moze ovaj gorionik da trosi agro pelet  :wtf:  [facepalm]  [veryangry] [veryangry] [samoubistvo] [samoubistvo]

vratimo feroli nazad i veceras dodje lik koji ugradjuje gorionike za agro pelet, gorionik perverzija, od livenog gvozdja, tezak ko tuc ali kaze ne moze ni on jer nema dovoljno prostora f200, ali i da moze pelet koji mi dobijamo dzabe pravi previse kalcifikata

resenje, kupiti ugalj jer vec krenulo hladno vreme pa sledece godine natenane resavati ostalo


ЯЭВОЛУТИОН

problem sa agropeletom je kolicina peska u njemu....probao moj drugar...radi i na feroliu ali mora svaki dan da se skida resetka da se skine sljaka....to je jedini problem....posto ga i on dobija dzabe redovno ga upotrebljava i osim toga nema drugih problema....nemoze dzabe i lako.....sa tim da je svako jutro lozio pec na drva pre posla, uopste mu nije tesko da u 6 sati sidje i istrese resetku.....pre nego sto krene na posao...dosuse posto trosi 4 tone godisnje a dobija 2 tone agropeleta, on mesa sa bukovim pola pola....ne nesto precizno...onako u tank istrese dzak jednog i dzak drugog, pa dzak jednog i u krug....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


PECA BMW

" Занимљиво је да су „за“ гласале буквално све земље које премијер Србије држи за своје партнере и пријатеље и за рачун чијих влада свакодневно чини уступке на рачун сопствених грађана, па тако “за“ су гласали: Авганистан, Албанија, Аустрија, Белизе, Велика Британија, Габон, Гамбија, Гвинеја, Доминиканска Република, Ел Салвадор, Естонија, Италија, Кувајт, Македонија, Немачка, Пакистан, Сент Китс и Невис, САД, Тајланд, Того, Уједињени Арапски Емирати, Француска, Холандија, Црна Гора, Чешка, Чад и Шведска. "
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Oktobar, 2015, 22:52
problem sa agropeletom je kolicina peska u njemu....probao moj drugar...radi i na feroliu ali mora svaki dan da se skida resetka da se skine sljaka....to je jedini problem....posto ga i on dobija dzabe redovno ga upotrebljava i osim toga nema drugih problema....nemoze dzabe i lako.....sa tim da je svako jutro lozio pec na drva pre posla, uopste mu nije tesko da u 6 sati sidje i istrese resetku.....pre nego sto krene na posao...dosuse posto trosi 4 tone godisnje a dobija 2 tone agropeleta, on mesa sa bukovim pola pola....ne nesto precizno...onako u tank istrese dzak jednog i dzak drugog, pa dzak jednog i u krug....

Ajd pitaj drugara jel mozemo cale i ja da dodjemo da vidimo kako to izgleda u radu kod njega

ЯЭВОЛУТИОН

daleko ti da ides da gledas...italija.....bavi se nekom poljoprivredom pa daje otpad i dobija nazad agropelet ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

a jebes ti malo mene a? :P
pitaj drugara od cega trosi agropelet?

mali_zmaj

ljudi!! na poslu,prijatelji,porodica.. ljudi uop¹te..
jin-jang

Lazic

Psihijatrijski sluèajevi koji se nakostre¹e kao nejebane maèke kad neko ne¹to potpuno realno ka¾e za ovaj narod... ;D Srbin sam(koliko je to moguæe genetski) i dièim se tim, ali da smo najbolji narod na svetu, nismo... ;D