Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Darko poslato 21 Oktobar, 2015, 22:29
Opusteno mi gori zgrada... Pozar

idi skloni motor. eno ugasi¹e ga dva kamiona

Darko

Evo , posle dva,tri sata agonije - gotovo...

Verovatno ste mislili da se zajebavam zbog teme, ali stvarno je bio pozar...

Uzas ...

Pored vas drugara , tacno bih mogao dumrem i da vas boli kurac

Uglavnom , opasna zajebancija i haos sad






Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

I....ko je u pravu za klavijature.....ili da potpalim ponovo....lepo reci da se ne iznerviram....ovo je bilo samo upozorenje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ja sam proverio dal je motor ceo i ceo je. tebe ko jebe

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Oktobar, 2015, 21:27
ispale mi oèi od ovog seminarskog u pm ne mogu vise a tek sam na pola i gde mi pade na pamet da uzmem za temu sex, drogu i oruzje jebo mi pas mater luduuuuu.... odoh da popijem neko pivo sa ekipom da se iskuliram i da vidim da li mogu da ih zajebem da za vikend idemo u nis :D :D :D moram negde da izbacim ovaj visak energijeeeee :D :D :D a i uz put da ih odgovorim od nove godine na zlatiboruuu.... :D :D :D
ispale mi oci od ovog osemenjavanja u pm ne mogu vise a tek je do pola i gde mi pade na pamet da uzmen za temu sex.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2015, 23:20
ja sam proverio dal je motor ceo i ceo je. tebe ko jebe

Istraumirala se Andreja najstrasnije ...

Kostić

trebo si da ih izvede¹ u mek dok ne proðe, èim si primetio. zajebane su ove novozidane zgrade kad zagori ne¹to. nema gde da se zbri¹e. mojapro¹lu zimu smrdela na paljevinu. ovi ¾iveli tako godinama. ja im govorim alo pp aparati, nemate ih. sad su nabavili na svaki sprat po jedan veæi. mislim, ako se ovi dole zapale, ja sam re¹...

balcan girl

Eh kamo srece da trosim energiju na sex, mislim na svoj sex :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 23:00
Neæemo biti u prilici da to proverimo u praksi. Ne¹to nisam siguran da bi to tek tako pro¹lo.

©to se tenkova tièe, tenkovi se ne voze sami. Koliko ljudi je spremno da ode i ostane bez zdravlja, delova tela, ili glave za Kosovo?
Znam i ja da neæemo, odgovor je bio kao i pitanje: ¹bb-kbb. Mnogo vi¹e nego ¹to misli¹, ali je potrebno da ima ko da vodi te ljude.

balcan girl

al mi leglo pivo veèeras :D kao budali ¹amar :D dogovorila se za ni¹ za vikend i odgovorila budale od nove godine na zlatiboru :D sve u svemu uspe¹no veèe :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 Oktobar, 2015, 06:51
al mi leglo pivo veèeras :D kao budali ¹amar :D dogovorila se za ni¹ za vikend i odgovorila budale od nove godine na zlatiboru :D sve u svemu uspe¹no veèe :D

©ta fali novoj godini na Zlatiboru?
Meni se redovno smrznu noge na trgu. Postala mi nekako tradicija. A ne volim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 Oktobar, 2015, 00:34
Eh kamo srece da trosim energiju na sex, mislim na svoj sex :)

Eh kamo sreæe... ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Oktobar, 2015, 05:01
Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 23:00
Neæemo biti u prilici da to proverimo u praksi. Ne¹to nisam siguran da bi to tek tako pro¹lo.

©to se tenkova tièe, tenkovi se ne voze sami. Koliko ljudi je spremno da ode i ostane bez zdravlja, delova tela, ili glave za Kosovo?
Znam i ja da neæemo, odgovor je bio kao i pitanje: ¹bb-kbb. Mnogo vi¹e nego ¹to misli¹, ali je potrebno da ima ko da vodi te ljude.
Vidi Slnnnca i ti na skoro pa istoj talasnoj du¾ini... :o ;D


mrle

Odem ja danas u Klinièki centar na ortopediju, kontrola. Predam knji¾icu, oni isprozivaju ko æe gde, ja ¹esti, ok. Njih troje proðe za desetak minuta, super. Onda krenu da dovode sestre sa drugih odeljenja "vezare". Ajd , razumem, ali proðe sat i po, ja jo¹ èekam. I vrhunac svega: Krene sestra da vièe na doktora i njegovu sestru kao nema smisla da "one dve" dovode svoje, a njena koju je ona dovela èeka skoro pola sata. Uðem ja i proðem kroz koko¹injac i ka¾em ovoj sestri za stolom da mi da knji¾icu. Ona i doktor u èudu. Samo sam kulturno rekao:" Ja ovde neæu vi¹e da èekam, dajte mi knji¾icu. Ceo ovaj razgovor sam snimio i idem da okaèim na YT i po¹aljem Kuriru i Blicu, a vi se onda sami prepoznajte i utvrdite koja je u pravu". Izaðem ispred, nije pro¹lo ni 30 sekundi. "Vi ste sledeæi, izvolite". I zavr¹im za par minuta.

Lazic

Jebem ti i ovu zemlju i narod i ko nas izmisli tako lo¹e...

mkt

kad mene krenu da jebavaju tako samo izvadim press legitimaciju  8)  hahahahah  i mirni ko bubice, jbg ni murija me vise ne smara hahahah


nego, ubih se sinoc ko zmaj od neke rakije , peglao sam vec 2 puta na poslu  [povracanje]

Lazic

Vidi vidi, pa to mo¾e da se uradi u foto¹opu i plastificira... ;D Dakle jebem ti ovu zemlju...

mrle

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2015, 16:15
Vidi vidi, pa to mo¾e da se uradi u foto¹opu i plastificira... ;D Dakle jebem ti ovu zemlju...

ajd kada radi¹, promeni samo prezime i uradi i meni.