Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ispale mi oèi od ovog seminarskog u pm ne mogu vise a tek sam na pola i gde mi pade na pamet da uzmem za temu sex, drogu i oruzje jebo mi pas mater luduuuuu.... odoh da popijem neko pivo sa ekipom da se iskuliram i da vidim da li mogu da ih zajebem da za vikend idemo u nis :D :D :D moram negde da izbacim ovaj visak energijeeeee :D :D :D a i uz put da ih odgovorim od nove godine na zlatiboruuu.... :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Lazicu ne bih da sumnjam u tvoje zakljucke,ali dalmatinci su ti najzadrtiji pored hercegovaca,vjeruj mi...
jin-jang

Slaninar

+1

Mada jeste provokacija. Zvezda je bila i ostala dr¾avni projekat.

@balcan: fakultet koji s 30 i kusur mo¾e¹ da zavr¹i¹ (mnogi uz posao) je pièkin dim, realno. Od silnih megadenta i sl. su diplomu potpuno obesmislili. Kad vidim kakvi pajseri diplomiraju... pa "master"... sere mi se. I sam sam se na kraju naterao "pod stare dane" da konaèno diplomiram, samo da mi ne bude neki veæi idiot na kraju ¹ef i da mi prosipa pamet... Nekad je fax bio barem garancija da je osoba sposobna, u stanju da uèi. Ni¹ta vi¹e, samo to. Sad vi¹e ni to ne mo¾e¹ znati samo na osnovu diplome.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ma brate bole me oèi od jebenog èukanjaaa :D :D mogla sam lepo neku temu za par strana npr. pojam i znaèaj poslovne diplomatije i da me boli kurac, jok ja cu da elaboriram na milion strana koliko para ima od prodaje droge i oruzja i prostitucije :D jbg pandursko dete zna gde su pare :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 21 Oktobar, 2015, 21:44
ma brate bole me oèi od jebenog èukanjaaa :D :D mogla sam lepo neku temu za par strana npr. pojam i znaèaj poslovne diplomatije i da me boli kurac, jok ja cu da elaboriram na milion strana koliko para ima od prodaje droge i oruzja i prostitucije :D jbg pandursko dete zna gde su pare :D :D :D :D :P

Pusti pare, gde su te kurve?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ne znam gde su kod tebe :D ovde kod mene su obièno na auto putu i par tu po autobuskoj stanici al to one kamenjarke :D one malo vise fancy su vikendom u apisu :D :D ili kod palme u restoranu tigar :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 21 Oktobar, 2015, 21:55
ne znam gde su kod tebe :D ovde kod mene su obièno na auto putu i par tu po autobuskoj stanici al to one kamenjarke :D one malo vise fancy su vikendom u apisu :D :D ili kod palme u restoranu tigar :D

Eto, sad znam i iskusnog vodièa za Svetozarevo!  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

davno smo Jagodina :D prvo smo bili jagodina, pa svetozarevo pa opet jagodina :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#16028
Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2015, 21:28
Lazicu ne bih da sumnjam u tvoje zakljucke,ali dalmatinci su ti najzadrtiji pored hercegovaca,vjeruj mi...
Znam brdo Dalmatinki, a i Dalmatinaca, ni¹ta oni vi¹e od nas ne vole purgere... Inaèe ja sam cca 75% 'ercegovac... ;D

Slaninar

Ko se prvi trkao '45. da postane Svetozarevo, prvi se trkao posle da ne bude vi¹e vezan sa "komunizmom" kad to vi¹e nije bilo moderno. Kao Titograd, Titov Vrbas i ostali. Zrenjanin je posebna prièa, al' to mora Hoh¹tapler da isprièa, ja ne umem i nije toliko sme¹no.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2015, 22:03
Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2015, 21:28
Lazicu ne bih da sumnjam u tvoje zakljucke,ali dalmatinci su ti najzadrtiji pored hercegovaca,vjeruj mi...
Znam brdo Dalmatinki, a i Dalmatinaca, ni¹ta oni vi¹e od nas ne vole purgere...
e to je istina,i to ziva!! u nekim momentima bih cak pomislio da ih ne vole koliko i srbe.
jin-jang

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2015, 22:03
Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2015, 21:28
Lazicu ne bih da sumnjam u tvoje zakljucke,ali dalmatinci su ti najzadrtiji pored hercegovaca,vjeruj mi...
Znam brdo Dalmatinki, a i Dalmatinaca, ni¹ta oni vi¹e od nas ne vole purgere...

Si èitao onaj De¾uloviæev tekst kad obja¹njava kako je opasno menjati naglasak na hrvatski dole na primorju, da ne pomisle da si purger, proðe¹ sto puta gore!  :)


- Èetnik bre, pravi, imam vojnu knji¾icu! - obja¹njavao je prestravljeni turist, sve di¾uæi u zrak tri prsta.

- Bio i u Lori 1991., mogu da skinem pantalone ako ne verujete! Ratko Mladiæ mi brat od ujaka, ista nam bre krsna slava!

- Aha. A meni æaæa bija partizan – kreveljio mu se neki klinac, nije mu bilo vi¹e od sedamnaest.

- “Krsna slava”, a? - Jeste, Sveti Ðorðe. Ðurðevdan.

- Jesan ti reka da je purger! – skakao je drugi, s bejzbol palicom.

- Na¹æe zajebat!

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

To sto sam procitao ko je sve glasao ZA kosovo u unesco,sve sami vucicevi prijatelji za koga bi i sopstven narod prodao!s druge strane,ko god da je ali su pokazali da su nam ipak neki prijatelji!

Darko


balcan girl

Ko da je nas neko pitao koji zivimo ovde kako hocemo da se zovemo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 21 Oktobar, 2015, 22:27
To sto sam procitao ko je sve glasao ZA kosovo u unesco,sve sami vucicevi prijatelji za koga bi i sopstven narod prodao!s druge strane,ko god da je ali su pokazali da su nam ipak neki prijatelji!

Kakvi prijatelji? To je sve politika - svako tu gleda sebe (ko je pametan), svoj interes. Ako je u dr¾avi sistem takav da je interes politièara pribli¾an interesu veæine naroda, onda se mo¾e reæi i da gledaju svoju zemlju. Ali ih boli patka zanas. I te ¹to su glasali za i te ¹to su glasali protiv - gledaju sebe, pa glasaju spram toga.


Ovo sam veæ pisao: Kosovo sutra, evo, veèeras da nam vrate. Da ka¾u radite ¹ta hoæete, va¹a briga u buduæe. Porez, zakon, uprava - sve sami organizujte. Misli¹ da bismo znali i mogli, kad nas tamo 99% stanovni¹tva ne priznaje kao dr¾avu i ne jebe pet posto? Ko bi i¹ao dole?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2015, 22:06
Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2015, 22:03
Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2015, 21:28
Lazicu ne bih da sumnjam u tvoje zakljucke,ali dalmatinci su ti najzadrtiji pored hercegovaca,vjeruj mi...
Znam brdo Dalmatinki, a i Dalmatinaca, ni¹ta oni vi¹e od nas ne vole purgere...
e to je istina,i to ziva!! u nekim momentima bih cak pomislio da ih ne vole koliko i srbe.
Èuj koliko i Srbe, ne mogu na oèi da ih vide... ;D

stilgar

Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2015, 22:32
Citat: eclipse4 poslato 21 Oktobar, 2015, 22:27
To sto sam procitao ko je sve glasao ZA kosovo u unesco,sve sami vucicevi prijatelji za koga bi i sopstven narod prodao!s druge strane,ko god da je ali su pokazali da su nam ipak neki prijatelji!

Kakvi prijatelji? To je sve politika - svako tu gleda sebe (ko je pametan), svoj interes. Ako je u dr¾avi sistem takav da je interes politièara pribli¾an interesu veæine naroda, onda se mo¾e reæi i da gledaju svoju zemlju. Ali ih boli patka zanas. I te ¹to su glasali za i te ¹to su glasali protiv - gledaju sebe, pa glasaju spram toga.


Ovo sam veæ pisao: Kosovo sutra, evo, veèeras da nam vrate. Da ka¾u radite ¹ta hoæete, va¹a briga u buduæe. Porez, zakon, uprava - sve sami organizujte. Misli¹ da bismo znali i mogli, kad nas tamo 99% stanovni¹tva ne priznaje kao dr¾avu i ne jebe pet posto? Ko bi i¹ao dole?
tenkovi, sipci uaaa tenk bum i tisina.

mi¹ko_kolo

Kurac oni ne bi priznavali kad bi im neko od velikih rekao: "sad ste pod nadle¾no¹æu Srbije i mi vam vi¹e ne poma¾emo". Da vidi¹ kako bi k'o ©koti, Baskijci, Korzikanci... svi bi plaæali i struju i porez i po¹tovali zakon.

Slaninar

Neæemo biti u prilici da to proverimo u praksi. Ne¹to nisam siguran da bi to tek tako pro¹lo.

©to se tenkova tièe, tenkovi se ne voze sami. Koliko ljudi je spremno da ode i ostane bez zdravlja, delova tela, ili glave za Kosovo?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen