Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Ivicat poslato 16 Oktobar, 2015, 14:05
Pa dobro, ovo je usamljen slucaj kada sve prodje dobro. A slucajevi kada ne mogu da pridju pa moraju da prave rupu u obrazu?

ili ispod vrata vade viliènu kost?

mkt

hahaha mojne me jebete sad, tek me ceka sex

jevta


Alchemist

Citat: balcan girl poslato 16 Oktobar, 2015, 11:00
kad vas vidim kako se patite sa tim umnjacima prosto umirem od sreæe sto ja umnjake uopste nemam :D :D :D

ja ih imam samo nisu izasli, verovatno je isti slucaj i kod tebe i mozes samo da se nadas da se nece ni jedan upaliti u nekom momentu unutar vilice...
You're just jealous cause voices are talking to me

mrle


freepartyman

Citat: mkt poslato 16 Oktobar, 2015, 11:06
morace hirurski da mi vade, to mi je zubarka juce rekla
ne svidja mi se kako zvuci  :( [neampojma] :'(
Meni je radio cuveni profesor Petrovic  ,majstor oralne hirurgije,osetio nista nisam, a zbog neke komplikacije mi je i kost brusio. Otok nisam imao. Radio sam kod njega u njegovoj ordinaciji. Ako hoces kontakt javi.. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


balcan girl

Citat: Alchemist poslato 16 Oktobar, 2015, 14:12
Citat: balcan girl poslato 16 Oktobar, 2015, 11:00
kad vas vidim kako se patite sa tim umnjacima prosto umirem od sreæe sto ja umnjake uopste nemam :D :D :D

ja ih imam samo nisu izasli, verovatno je isti slucaj i kod tebe i mozes samo da se nadas da se nece ni jedan upaliti u nekom momentu unutar vilice...


ama ja ih uopste nemaaaam :D :D :D morali su tri puta da mi slikaju desni da vide :D i nema ih :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979


balcan girl

pa jbg :D mislila sam da imam problema sa umnjakom i odem kod zubara i oni lepo islikaju sve i ispostavi se da nemam umnjake al sam imala upalu sinusa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

hoces da kazes da su ti slikali glavu...rentgenom .....i nista nisu nasli....pa sto su se mucili,, mogli su i mene da pitaju.....nema tu nista kod nje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

meni sva 4 nikla sasvim korektno, bez komplikacija... al sam zato 4 cetvorke izvadio kad sam nosio armaturu u ustima

Lazic

Citat: Ivicat poslato 16 Oktobar, 2015, 14:05
Pa dobro, ovo je usamljen slucaj kada sve prodje dobro. A slucajevi kada ne mogu da pridju pa moraju da prave rupu u obrazu?
Citat: mrle poslato 16 Oktobar, 2015, 14:08
Citat: Ivicat poslato 16 Oktobar, 2015, 14:05
Pa dobro, ovo je usamljen slucaj kada sve prodje dobro. A slucajevi kada ne mogu da pridju pa moraju da prave rupu u obrazu?

ili ispod vrata vade viliènu kost?
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@Irena & Tarabiæka:
A vas dve ste normalne taèno, kako...???  [rofl] [rofl] [rofl]  :-* [srce]

balcan girl

pa za razliku od tebe mi smo bukvalno normalne :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ovo govno zaliva kao da neko sipa iz cisterne, jebe¹ ovakvu jesen...

Ostoja

Lazicu, evo da te uteshim, po ceo dan sam u majici, ubi sunce, dobio sam boju kao da sam pripadnik "one" nacionalne manjine... Ono jest da sam malo jugoistochnije od Beograda al' shta da ti kazem, zeza nas klima.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mkt

usinuh se posle guranja auta na bogosloviji  [veryangry]

ЯЭВОЛУТИОН

stedis gorivo ili radi rekreacije....

jedne godine mi guramo tako motor, bmw r50....i pandur staje
-Jeli momci sto gurate
-rekreacija
-kako
-skupa teretana pa tako...malo guramo da se umorimo
-a nije u kvaru
-jok bre....rekreacija....radimo trenutno listove i butine..
-a jel vi to mene zajebavate
-ako mislis tako aj da i ti guras da vidis kako utrnu listovi
dade kerina gas i ode...mi ostali bez corbe i guramo....a motor neregistrovan...mi nemamo kacige....a daleko pumpa od banjicke nizbrdice do robne kuce u rakovici....ravno ali daleko....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

ahahahahah smorio se covek
stao da sipam benzin i od tad ni da mrdne, nece da pali iz nekog razloga
odgurao ga do nekog parkinga i tu se usinuo


upalio je posle pola sata iz cista mira, nem pojma koj mu je

Lazic