Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

balavurda

Citat: beli-nsr poslato 10 Oktobar, 2015, 23:55
Citat: balavurda poslato 10 Oktobar, 2015, 18:30
Smrdljivci koji su pokusali juce da me orobe. Idu tri goveda iza mene i laganica otkopcavaju ranac, kao nesto se smeju i guraju, a prate me u korak...ko da su imali sta da maznu...

i sta bi? kako se zavrsilo?
Kako?Nikako.
Zaustavio se kod trafike da imam zaledjinu i svedoke za svaki slucaj. Oni samo nastavili svojim putem kad su shvatili da sam primetio sta rade. Ne verujem da bih trojicu mogao da dobijem, prebili bi me ko macku.

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2015, 22:44
tvoj bandit nije motor....UFF, koji je sveznajuci, je rekao da motori bez indzeksna i nisu motori....


ahaaaaa , a oni sto ne pale svetla cim se upali motor ? to su kao , motori , a ?

ЯЭВОЛУТИОН

pa tako UFF kaze...a on ima sve navece, najbolje i sve zna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2015, 22:44
tvoj bandit nije motor....UFF, koji je sveznajuci, je rekao da motori bez indzeksna i nisu motori....
to je fap.autobus.

goranvojska

na berlingu crkao regulator pritiska 18.000din .grrrrrrrrrrrrrr ustrojicu se.bem ti auto.

Lazic


UFF

oni koji znaju i uffa i revoluciju znaju da je revolucija svenzajuci
uff samo ne voli matore leseve od motora

paz da necu da se drkam sa stelovanjem karburatora, da pazim da ne prelije i slicno pa ne zivim u srednjem veku
ko voli nek izvoli, uostalom kako bi revolucija ziveo bez njih

Lazic

Ili da ti svako jutro do posla puca iz karburatora kao meni... :o ;D Da vozim na plin namenjao bih se kuæi¹ta filtera za vazduh samo tako... ;D Ali pali radi, ideeeeee, nek puca, ko ga jebe........... ;D

goranvojska


Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2015, 20:11
paz da necu da se drkam sa stelovanjem karburatora, da pazim da ne prelije i slicno pa ne zivim u srednjem veku

Dobar motor je dobar motor. Ne name¹ta se to svake godine kod dobrog motora. Nije srednji vek nego zlatno doba moto industrije. Od 2000. se opametili i sve prave tako da je popravka skupa, ili nemoguæa - samo da se zameni novim. Kako vreme ide, sve vi¹e ide u taj ekstrem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

Sto moram hirurski da vadim umnjak jebemu sve

ЯЭВОЛУТИОН

pazi hoce mozak da iscuri.


edit
sorry...nema opasnosti u tvom slucaju :) .....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: mkt poslato 14 Oktobar, 2015, 22:39
Sto moram hirurski da vadim umnjak jebemu sve
Pored Ma¾estika dr¾avni zubar, 900 dinara, rade 24/7... :-* Imam i ja jedan takav, al' ne dam ga veæ 10 godina... ;D

mkt

Pa ono jest mozgabez, nego nadao sam secda ce moci ovako bez seckanja da prodje

Lazic

Idi tamo, imaju neku èudnu spravu, ali fercera... ;D Ne¹to u¹rafe u koren, kao vadièep... :o ;D Ali sekund posla... ;D

mkt


Lazic

Bolje nego seckanje za velike pare... ;D :-*

mkt

A jel hoce da me boli kod cika zubeeee

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 14 Oktobar, 2015, 22:59
Idi tamo, imaju neku èudnu spravu, ali fercera... ;D Ne¹to u¹rafe u koren, kao vadièep... :o ;D Ali sekund posla... ;D
Uuuu vadicep... ;D

Lazic