Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

a dobrooo sad opet su pobedili nemoj si na kraj srcaaaaa saaaaad :D :D ima da ogluvim sad ovde od petardi i vatrometaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Spavao k'o top, ne bi ni znao da se ne¹to igralo, da se pièkousti nije danima poraðao da li æe da ide ili ne...

Kostić

sedim ja tako i kontam, jebem vam mater, biæe dva prema nula za srbiju, tako je zapisano. i bi. al ja se nikad nisam kockao nit imam namere. a mogla je da padne neka paru¹ka....

Kostić


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2015, 01:58
Spavao k'o top, ne bi ni znao da se ne¹to igralo, da se pièkousti nije danima poraðao da li æe da ide ili ne...

Mene sin zvao,kao ajd da gledamo...mislim se,sta ima da gledam bice 0:0 iz politickih razloga.....posle se razmisljam pickousti ne ide.....moze da se desi da ipak dobijemo cim ovaj ne ide tamo prebrzo bi bilo da se snime 3 dela filma "pickousti i kamen mudrosti I,II,III"srebrenica-albanija-srebrnica.

Mada,kad pogledas malo je imao menstruaciju,pukla mu picka,zveknuli ga plasticnom flasom,nisu kamenom tu....a onda dolazi u srbiju sav izrevoltiran i izdere se na novinare,domaci teren moze.mu se,narod nema nista protiv da ih jebe jedna nakaza....

Ali da se vratimo fudbalu,ako cete nekog da nazivate orlovima to je.mlada reprezentacija....prerasli su ono "orlici"....oni samo mogu da budu uzor "curanima" a.ne obrnuto.jos kad neki orao kaze kako mu je san da postane kao neki od curana......nemogu da mu kazem ali mislim se "sinko zasto bi pozeleo da budes neko ko moze samo kopacke da ti brise".....ali jebi ga,jos su mladi...naucice....

Slaninar

Najveæa èast koju mo¾e igraè i trener da do¾ivi je reprezentacija.

Problem na¹e nisu igraèi, nego mafija u savezu. Uz dobrog selektora, ako se neko seæa ere Radomira Antiæa i svetskog prvenstva s njim, to je lièilo na fudbal. Kakav god rezultat bio, videlo se da igraju, da su opasni po protivnika i da su ekipa. Onda je ovima iz saveza poèelo da smeta ¹to ne ubacuje njihove koje treba prodati, veæ pravi tim za dobar rezultat i za dobre rezultate na du¾i rok. Odmah poèelo trovanje po novinama, jo¹ za vreme svetskog prvenstva. I smicalice razne. I oterali èoveka na kraju - isplatili mu ugovor, samo da ide. Doveli svog (Mihajloviæ). I uz puno srbovanja i busanja u grudi, pevanja himne, mi lepo ispu¹ili u kvalifikacijama, ali su igrali menad¾erski igraèi, da im skoèi cena, pa da se uzmu bolji procenti. Oni ne grade, oni se ugraðuju.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Kako ne grade? Grade oni... kuæe, vile, stanove, lokale...!

mkt


balcan girl

kreteni po busu koji od busa koji ide direktno za bg autoputem i ne staje nigde napravise prigradsku liniju i zaustavljaju ga na svaki jebeni izlaz sa autoputa grrrrrrrrrrr
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balavurda

Smrdljivci koji su pokusali juce da me orobe. Idu tri goveda iza mene i laganica otkopcavaju ranac, kao nesto se smeju i guraju, a prate me u korak...ko da su imali sta da maznu...

mkt

Gde se to desilo
imao sam i ja bliski susret sa njima pre neki dan

goranvojska

pa lepo.podjem na rodjendan mm i crkne auto.ne da sam iznerviran.da mogu ujeo bi se za dupe.

balavurda

Citat: mkt poslato 10 Oktobar, 2015, 18:35
Gde se to desilo
imao sam i ja bliski susret sa njima pre neki dan


Prizrenska, na pola puta izmedju Zelenjaka i Moskve. Klasika.

beli-nsr

Citat: balavurda poslato 10 Oktobar, 2015, 18:30
Smrdljivci koji su pokusali juce da me orobe. Idu tri goveda iza mene i laganica otkopcavaju ranac, kao nesto se smeju i guraju, a prate me u korak...ko da su imali sta da maznu...

i sta bi? kako se zavrsilo?

jocale

danas voyim ja auto, pokazujem svojoj majci predele u blizini leskovca koje ona nije videla, brdoviti balkan, lepota, divljina, sume... medjutim u blizini suve planine blizu nisa, lagano se spustam i bas sa uzivanjem vozim, pokazujem gde idemo motorima, vidim sa svoje leve strane, niyzbrdo se kotrlja balvan koji je metarski, isecen za prodaju, ja na kocnicu ali dzaba,,, udaram u njega, puca mi guma, krilo i maglenka... lik ladno sekao sumu i tako spusta drva.. i dalje ne verujem sta se desilo... srbija je to
Samo polako i pun gas

Kalesin

Citat: goranvojska poslato 10 Oktobar, 2015, 22:09
pa lepo.podjem na rodjendan mm i crkne auto.ne da sam iznerviran.da mogu ujeo bi se za dupe.
Tako je to kad na MM rodjendan polazis kolima, umesto motorem kao sav nenormalni svet...svasta...hihihihi ;)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

goranvojska

Citat: Kalesin poslato 11 Oktobar, 2015, 11:38
Citat: goranvojska poslato 10 Oktobar, 2015, 22:09
pa lepo.podjem na rodjendan mm i crkne auto.ne da sam iznerviran.da mogu ujeo bi se za dupe.
Tako je to kad na MM rodjendan polazis kolima, umesto motorem kao sav nenormalni svet...svasta...hihihihi ;)
e da nije kisa a ja mator.

Kostić

presolio sam supu, pa je pojeo bez belog bibera. zaboravio da stavim, a setio se kad sam pojeo. eupièkumaterinu.

goranvojska

doslepovao auto iz pozarevca.kaze majstor da je crkao regulator pritiska pa ce da to sredi sutra.jebem ti auto.moj bandit to nema pa se i ne kvari.

ЯЭВОЛУТИОН

tvoj bandit nije motor....UFF, koji je sveznajuci, je rekao da motori bez indzeksna i nisu motori....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11