Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: mrle poslato 06 Oktobar, 2015, 11:16
Hajde javite mi dobru agenciju za naplatu ¹tete na 0641243329.


motor samm dovezao do posla (kosovska) , pali, ide...

ADVOKATSKA KANCELARIJA MIROSLAV MARINKOVIÆ   
MOLEROVA 38 , 11111 Beograd
Tel: 011/344-3602


Bolji od njih za naplatu stete ne postoje u Bgd

eclipse4

ja neznam vise sta da radim sa osama i pcelama,prate me,uhode,maltretiraju.....ujede me danas za glavu....u kacigu mi ulaze,jaknu,kroz prozor u auto,samo mi jos u gace nije usla,idu zamnom po dvoristu i ulici....menjao i parfeme i sampone neznam vise sta da radim....

Ivan1979


eclipse4

da se bavim pcelarstvom i osarstvom sigurno bi ih poklonio ;)

Lazic

#15864
Citat: mrle poslato 06 Oktobar, 2015, 10:51
taj sam

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/kolaps-u-centru-grada-lancani-sudar-11-vozila-u-terazijskom-tunelu-clanak-1964131

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/595941/LANCANI-SUDAR-Sudarilo-se-cak-JEDANAEST-vozila-i-autobus-u-terazijskom-tunelu-kolaps-u-centru
A mene 10 ljudi pitalo da se nisam skrljao u tunelu... ;D


Citat: eclipse4 poslato 06 Oktobar, 2015, 19:47
ja neznam vise sta da radim sa osama i pcelama,prate me,uhode,maltretiraju.....ujede me danas za glavu....u kacigu mi ulaze,jaknu,kroz prozor u auto,samo mi jos u gace nije usla,idu zamnom po dvoristu i ulici....menjao i parfeme i sampone neznam vise sta da radim....
Ima¹ visok potko¾ni holesterol...

Gavrolini

Nadrkane medicinske radnice salteruse,doktorke itd. Jebem vam sve zivo i mrtvo.  Sve to nedojebano misli da je boga uhvatilo za muda ako je obukla beli mantil. Ne da bih vam smanjio plate vec bih vas sve govnavom motkom rasterao iz bolnica. Skidaj im vucicu jos 90% plate.

VR 46

Citat: eclipse4 poslato 06 Oktobar, 2015, 19:47
ja neznam vise sta da radim sa osama i pcelama,prate me,uhode,maltretiraju.....ujede me danas za glavu....u kacigu mi ulaze,jaknu,kroz prozor u auto,samo mi jos u gace nije usla,idu zamnom po dvoristu i ulici....menjao i parfeme i sampone neznam vise sta da radim....
A da se okupas?  ;D
Twist of wrist!

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 06 Oktobar, 2015, 22:39
Nadrkane medicinske radnice salteruse,doktorke itd. Jebem vam sve zivo i mrtvo.  Sve to nedojebano misli da je boga uhvatilo za muda ako je obukla beli mantil. Ne da bih vam smanjio plate vec bih vas sve govnavom motkom rasterao iz bolnica. Skidaj im vucicu jos 90% plate.
Odkad si ti postao vuèiæjugend...??? :o :P ;D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2015, 22:00
Citat: mrle poslato 06 Oktobar, 2015, 10:51
taj sam

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/kolaps-u-centru-grada-lancani-sudar-11-vozila-u-terazijskom-tunelu-clanak-1964131

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/595941/LANCANI-SUDAR-Sudarilo-se-cak-JEDANAEST-vozila-i-autobus-u-terazijskom-tunelu-kolaps-u-centru
A mene 10 ljudi pitalo da se nisam skrljao u tunelu... ;D


Citat: eclipse4 poslato 06 Oktobar, 2015, 19:47
ja neznam vise sta da radim sa osama i pcelama,prate me,uhode,maltretiraju.....ujede me danas za glavu....u kacigu mi ulaze,jaknu,kroz prozor u auto,samo mi jos u gace nije usla,idu zamnom po dvoristu i ulici....menjao i parfeme i sampone neznam vise sta da radim....
Ima¹ visok potko¾ni holesterol...

Ja neznam kako to da "testiram"?ako nesto znaci,prosle nedelje sam dao krv i analize na sve zivo sto se kod nas ovde moze odraditi i sve je ok.
Za jedan dan 800e u analizama i snimcima i kazu "decko tebi nista ne fali,prirodno si lood"

Pisacu i o tome al nisam imao kad.

Lazic

Veæ si testirao, èim te insekti jure, to je visok potko¾ni holesterol, a ne vidi se na analizama od 800 eura... ;D

cone


UFF

na offroadu?

koliko si najebo?
minimum par stotina $ a?

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2015, 23:51
Veæ si testirao, èim te insekti jure, to je visok potko¾ni holesterol, a ne vidi se na analizama od 800 eura... ;D

Samo ose i pcele.
A nisam ja platio samo analizu krvi toliko  [rofl]

Citat: VR 46 poslato 06 Oktobar, 2015, 22:52
Citat: eclipse4 poslato 06 Oktobar, 2015, 19:47
ja neznam vise sta da radim sa osama i pcelama,prate me,uhode,maltretiraju.....ujede me danas za glavu....u kacigu mi ulaze,jaknu,kroz prozor u auto,samo mi jos u gace nije usla,idu zamnom po dvoristu i ulici....menjao i parfeme i sampone neznam vise sta da radim....
A da se okupas?  ;D

Jednom kad sam hteo i izuo sam se puko je reaktor u cernobilju,od tada mi nedaju da se skidam  :P

cone

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2015, 01:51
na offroadu?

koliko si najebo?
minimum par stotina $ a?

U sred novog meksika, pustinja obicna.. :) pa pisao mi 65 na 55, kao da bude regularna kazna 6-10mph over.. nisam jos platio, odmah sam angazovao advokata da mi srede kao da sam dobio kaznu za parkiranje ili pojas npr, da mi ne bi islo na istoriju dozvole, jer je prekoracenje zeznuta stvar.. to ce me izaci od nekoliko stotina, do 1000$

Ali nema veze, cista dozvola para vredi :)

Hohštapler

©ta ti je dr¾ava. .. nije ni èudo da svi voze po PS-u.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

niko od profesionalaca ne vozi po PS-u...svi se dogovaraju i muljaju.....policija zna da su u cajtnotu sa isporukom robe pa koristi ravne pustinjske puteva za izdrkavanje....a onda ide dogovaranje  i sitniustupci...jer kada bi svima pisali tiket...pa amerika bi brzo ostala bez kamiondzija....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Da ne prièamo o tome da su sva ogranièenja pravljena za polu-koncentrisane ljude (i ¾ene!) koji su "polo¾ili vozaèki". Dobar vozaè u dobrom vozilu mo¾e da vozi duplo br¾e i da bude bezbedniji od one ¹to "ja za¾murim kad mi je stra¹no i proðem... uglavnom".


Nego gledam ¹ta su ovde kod nas uradili s novim pravilnikom za auto ¹kole. Samo æe bogati moæi da pola¾u za dozvolu i samo æe bogate velike ¹kole moæi da opstanu - kao i u svemu ostalom, gaze se mali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Pa? A ¹ta si ti mislio?
Ljudi, favele, 90% sirotinja 10% bogati. Kao i svugde!
Kao ¹to Amerika ima sve ju¾no od zida (Meksiko) sirotinju, tako æe i evropa imati sve ju¾no od zida (Maðarska) sirotinju. Samo slepac ne vidi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Bio sam juèe na sim pregledima, snimanje, ultrazvuk, skener, krvna slika... Stavili mi kragnu, napisali gde me i ¹ta boli. Izve¹taj sam odmah odneo u Savsku 35.

Danas da vidim preko koga æu da uterujem dug i to je to. Do¹ao sam motorom na posao sa sve kragnom.




mrle