Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Pa on lupo sam sebi nisi ga ukapirao haha

Darko

hahhahah , ma ja mislio da je ovo screenshot  privatne poruke izmedju vas dvojice ...

facepalm je za bokijevo obracanje tebi ... hahahhhah


jos se smejem 

UFF





Bishke

Jel ovo tvoj zzr ??

Sto si odbio pomoc lekara...ako je to uopste istina
You should do one thing every day that scares you

mrle

jeste, onaj debeli u crvenoj majici sam ja. Idem sada do urgentnog na snimanje i da odnesem izve¹taj u Savsku.

mrle

Hajde javite mi dobru agenciju za naplatu ¹tete na 0641243329.


motor samm dovezao do posla (kosovska) , pali, ide...

Bishke

Ako si ti dovezao motor i sad ides da podneses izvestaj nije tebi nista ;)

Ovaj burazer sa stilom je verovatno krenuo da izbegne sudar pa naleteo na tebe
You should do one thing every day that scares you

mrle

Citat: Bishke poslato 06 Oktobar, 2015, 11:23
Ako si ti dovezao motor i sad ides da podneses izvestaj nije tebi nista ;)

Ovaj burazer sa stilom je verovatno krenuo da izbegne sudar pa naleteo na tebe


nije , mene je udario neko iza, ja sam pao pored njega, on je odmah istrèao da mi pomogne. Mislim, nekoliko njih je, ali on je prvi.

Bishke

Sad izvuci pare i sredis ZZR-a komplet ;)
You should do one thing every day that scares you

penzos

KAKAV DANAK NEISKUSTVU! Ne ide¹ nigde sam! Ti si ozbiljno povreðen! Boliiiii te vrat jaaaaaako, nemo¾e¹ da ga okrene¹, ima¹ muèninu, nesvestice, padni u èekaonici! Jaooooo bre ni¹ta ne znate! Pa trnu noge, ruke, zujanje u u¹ima, vrtoglavica, smeta ti svetlost..... a motor-kakva vo¾nja!? Pa crkla elektronika od udarca, pukla vila (zadnja) pukao amortizer,.... zovi Havariju da ti po¹alje to i prepakuj dok doðu ovi iz osiguranja!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

joka

Sreæa tebi izgleda nije veliko o¹teæenje, jedino ¹to æe biti cimanje oko motora, ¹teta.  

penzos

OPET! Nema cimanja, motor je pretrpeo ozbiljnu ¹tetu, Mrletu se tek sada slo¹ilo (zakasnela reakcija zbog stresa i adrenalina),..... I kupi¹ novu makinu a ovu sredi¹ od ostatka para i ..... po volji ti!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

u jebote. pa jel ima gore nego kad sa motorom uleti¹ u lanèani.... dobro si pro¹o

Ivicat


Dukags

Kad sam video fotografiju prvo ¹to sam pomislio ima da natovare motord¾iji da je provlaèenjem izazvao kolaps, ¹ta æe izmeðu vozila jer uvek izmisle krivicu za motoru, sreæom motor je bio pri kraju reda.


Inaèe kod nas u urgentnom u N. Sadu jedino ako si zaista slomio vrat a nekako pre¾ivao mogu da ti daju kragnu ili napi¹u dijagnozu za povredu istog, od kad su ih pohvatali da su sa advokatima bili u neviðenom dilu za ovu vrstu povreda, sad ba¹ neæe ni stvarne povrede da pi¹u nego izmi¹ljaju razloge...
Mene lekar molio,  kumio a posle autoritativno ubeðivao da mu ne spominjem vrat jer se na snimku ne vidi ni¹ta pa kao mogu me optu¾iti za..?, iako je mene posle saobraæajke zaista boleo vrat. Kao stavljaj hladne pa tople obloge pa ako ne proðe tek onda doði..a zna¹ kakav si u urgentnom gleda¹ samo ¹to pre da zavr¹i¹ i bri¹e¹ odatle i nijeje mi pisao vrat jer su sad kako prièaju u nekom tzv. dilu sa osiguravajuæim kuæama, pa opet lepo.

Hohštapler

...u lanèanom sudaru motor... imao si sreæe.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Citat: Dukags poslato 06 Oktobar, 2015, 15:14
Kad sam video fotografiju prvo ¹to sam pomislio ima da natovare motord¾iji da je provlaèenjem izazvao kolaps, ¹ta æe izmeðu vozila jer uvek izmisle krivicu za motoru, sreæom motor je bio pri kraju reda.


Inaèe kod nas u urgentnom u N. Sadu jedino ako si zaista slomio vrat a nekako pre¾ivao mogu da ti daju kragnu ili napi¹u dijagnozu za povredu istog, od kad su ih pohvatali da su sa advokatima bili u neviðenom dilu za ovu vrstu povreda, sad ba¹ neæe ni stvarne povrede da pi¹u nego izmi¹ljaju razloge...
Mene lekar molio,  kumio a posle autoritativno ubeðivao da mu ne spominjem vrat jer se na snimku ne vidi ni¹ta pa kao mogu me optu¾iti za..?, iako je mene posle saobraæajke zaista boleo vrat. Kao stavljaj hladne pa tople obloge pa ako ne proðe tek onda doði..a zna¹ kakav si u urgentnom gleda¹ samo ¹to pre da zavr¹i¹ i bri¹e¹ odatle i nijeje mi pisao vrat jer su sad kako prièaju u nekom tzv. dilu sa osiguravajuæim kuæama, pa opet lepo.
Ja letos kada sam isao da me zakrpe ,mojim ocima sam video cerku i oca da stavljaju kragne iako su pre toga dva sata setali i okretali glavice kao da im je nista :)