Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: goranvojska poslato 04 Oktobar, 2015, 19:51
kad je prvi put provaljena fora ja sam ostao bez texta.sreca pa sam malo sacekao komentare

[rofl]

goranvojska


mali_zmaj

ja sam se upecao kao somina,krepao sam od smijeha.. i za neke tetovaze su me navukli..,ma sve banda,go manijak do manijaka... bem ti sve...eo sad mi osmjeh na lice izadje...koja je samo navlakusa bila...hhahhahahha
jin-jang

DraganPavlicevic

Danas su mi Juga i Uff objasnili u èemu je fora sa pomenutim Bori¹inim tekstom.Ja spadam u osobe koje prihvataju ¹alu i na svoj raèun, ali sve ima svoju meru. ®ao mi je ¹to nisam razumeo ovu ¹alu. Izvinjavam se Bori¹i, Goranu i Ostoji.

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Oktobar, 2015, 21:34
Danas su mi Juga i Uff objasnili u èemu je fora sa pomenutim Bori¹inim tekstom.Ja spadam u osobe koje prihvataju ¹alu i na svoj raèun, ali sve ima svoju meru. ®ao mi je ¹to nisam razumeo ovu ¹alu. Izvinjavam se Bori¹i, Goranu i Ostoji.

Najbolje u ovoj ¹ali je ¹to ona u stvari nema veze sa tobom konkretno, veæ sa onim ko se naðe prozvan ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Oktobar, 2015, 21:34
Danas su mi Juga i Uff objasnili u èemu je fora sa pomenutim Bori¹inim tekstom.Ja spadam u osobe koje prihvataju ¹alu i na svoj raèun, ali sve ima svoju meru. ®ao mi je ¹to nisam razumeo ovu ¹alu. Izvinjavam se Bori¹i, Goranu i Ostoji.
drago mi je sto umes da prihvatis salu i da se nosis sa tim... neko na tvom mesti bi mi pretio smrcu uveliko :D

balcan girl

borisa mi ti pretimo smrcu veæ godinama :D nego nekako uvek izbegnes ta velika okupljanja manijakaaa pa nismo u mogucnosti da ostvarimo pretnju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 20:21
Citat: goranvojska poslato 04 Oktobar, 2015, 19:51
kad je prvi put provaljena fora ja sam ostao bez texta.sreca pa sam malo sacekao komentare

[rofl]
To sam ja uradio na bljb jo¹ 2008-me, èak nisam ni mnogo spamovao, ba¹ se smorio kako me provali¹e da sam dave¾... Al' na svu sreæu jo¹ neko se upecao taman kad sam hteo da zakukam... ;D

Ostoja

Stajem i ja u red, Borisha, nadrlj'o si.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Ajd' sad zajebanciju na stranu, Borisha i Balsha su za mene bash klinci ali su pozitivni likovi i pravo osvezenje foruma (vaspitne batine ostaju, nikad se ne zna   :P  [yahoo] [dancing]  :-*)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

I predlazem novu temu "Kako umlatiti Borishu bez suvishnih 'zashto' " ( Debelog Zmaja nema dugo pa k'o velim...)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

BOKYBOY

...ja sam bio toliko prso za foru da sam sve redom iznapusavao i trazio UFF-u da mi obrise nalog...welcome to the club! [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

eeeh kad se setim lepih vremena pa svaki treci post je bio neko napusavanje i pièkaranjeeeee i posle svi na pivoo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Sad sve isto, samo bez piva... :o ;D Bar nam se Gavra vratio... ;D

balcan girl

jebes ti to napusavanje kad se oni nadrkaju ko primadoneeee jbg :D pre bilo extra :D siti se isposvadjamo izbacimo negativnu energiju i na treæoj strani veæ vidis neke gole ribeee i posle pijemo pivo a i nekako druzenja bre bila èesto :D malo, malo pa bile voznje tamo ovamo i dolazenje u goste na par danaaa :D ili na rodjendan svrate manijaci kod menee i takooooo :D sad bre niko kod mene ni na kafu da svrati c.c.c..c.c.c.c
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Jebiga kad tvoja kafa ko¹ta 2100 dinara... :o ;D I to bez putarine... ;D

balcan girl

ne seri :D ko jos plaæa putarinu zivota ti motorom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


Ostoja

Imam opravdanje, imam opravdanje  [panic] Ne smem da pravim nikakva sranja josh dve godine, tri sam istrpeo.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...