Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

U poslednje vreme neredovno prelistavam forum.Raèunar mi je pobrljavio, a ovaj drugi  u kancelariji koji koristi referent.Èesto ne listam sve teme, a i tada ne pratim ba¹ sve komentare.Jutros doðoh u kancelariju da na miru prelistam neke stvari i nalazim da je Bori¹a 1.10. rekao da mu se gadim, nazivajuæi me "d¾ovanom"!Nije mi jasno za¹to je to rekao, pa ga evo javno prozivam da to obrazlo¾i.Njegovom komentaru se pridru¾io Goran i Oki!Gorana sam lièno upoznao i lepo smo se dru¾ili u Beloj Crkvi. Ovog Okija nisam upoznao.Termin "d¾ovan" nije mi poznat;pretpostavljam da je to neki ruralni pogrdni naziv.Kako god, oèekujem odgovor. Pljuvati po nekome koga ne poznaje¹ nije lepo, a mo¾e da bude i veoma opasno.Zato, momèe da te èujem!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Andreja

Auuuuuu, sad ga je Bori¹a nagrabusio...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Aleks Cross poslato 04 Oktobar, 2015, 07:25
Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 01:00
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2015, 20:49
eto , znao sam....nestabilna licnos'....odma bi da bije...znam da mi se zbog neceg ne dopada...siledzija....huligan....cccc....preprodavac....davno bi ja njega ali mi bilo zao....baba Stane...mnogo ga je volela....unuce

[rofl]

Citat: goranvojska poslato 03 Oktobar, 2015, 22:55
ma kad se iznerviram ja ga savijem ko kiflu i kraj.jbg da sam znao da ti poklonim.

da ga poklonis njemu da ga olupa o zid?

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 18:25
nocas oko devet pocne komsijski ker da laje...i tako...bez prestanka do pola dva...tu shvatim da nece da bude spavanja , te se obucem i predjem ulicu....ker se umotao oko drveta i preskocio neku tarabu....skoro da visi na lancu.....
Ker je neki ylatni retriver ali stene...glup ko noc....popnem se ja pocnem da kucam komsiji na vrata...nogama...ovaj sav naduven izadje sa cepovima od neoprena u usima....ja mu drknem samarcinu da mu isteram cepove i odvedem ga do kera da ga oslobodi....posle sam do pola cetri pricao sa policajcima....opet prijava....fasujem robiju ove godine nema boga....2 puta cigani, pa onda retard koga nisam ni takao, pa sada komsija....ispade ja agresivac....a majke mi nisam ....ali imaj mere...

meni pored ulaznih vrata stoji bezbolna palica, iznad vrata katana a u fioci bereta
kad bi mi neki nadrkani veci i jaci komsija dosao na vrata i lupio samar izvinuo bi mu se ko pickicka poceo i da placem ako treba da bi bilo uverljivo a onda rekao samo sacekaj duzmem papuce da izadjem da ucutkam dzukelu, dovatio naostrenu katanu i posle bi morali da te sakupljaju u delovima za sahranu, sekao bi dok me ne odvoje, a dok murija dodje tamo gde ti ili ja zivimo mogu u besu a vala i mrtav ladan opusteno da isecam u komade sve od po 5cm
eto gde ce kurcenje pore ili kasnije da te dovede, iskren drugarski savet ne zajebavam se, nikad ne znas kad je nekom pun qrac svega i samo ceka priliku da tvoja kap prelije casu i otvori ispusni ventil..
zato kupis vazdusnu pusku, ker laje ti ga sjebes u buljsona, ako ga to ne ucutka onda u vugla i kraj price, sta koji qrac da se bijes sa gazdom si normalan bre?
imao si para za kera? imas pare da ga hranis? a nemas za obuku i vaspitanje da ga kontrolises i da te slusa? onda dobije sta je zasluzio jbg dal on ili gazda.. neko je zasluzio a neko ce da dobije

meni pored ulaznih vrata stoji bezbolna palica, iznad vrata katana a u fioci bereta


Virtualno kurcenje od tvoje strane, nije ni prvo a ni poslednje. Nije bereta nego Beretta, verovatno 93r pase tvom nastupanju ;-) i tome sta hoces ovde da postignes. Imam utisak da mnogo kakis a imas malo iskustva. Evo ovako : ovde gde ja zivim, odes i probudis komsiju, bez samaranja resis problem.
tu gde ti zivis : imam beretu ;-) u gace , delim samare rukom i berettom itd. i imam maksimalne probleme.
Sta sam hteo da ti kazem : kad ti neko na gajbu dodje, udari samar...... znas sta mislim, pa i taj nije siso vesla. Katana, urci palci, gde ti zivis mladicu?





zivim u blokovima tebra  8)
a tamo gde ti zivis dobro rade somovi a?


Hohštapler

Citat: DraganPavlicevic poslato 04 Oktobar, 2015, 10:00
U poslednje vreme neredovno prelistavam forum.Raèunar mi je pobrljavio, a ovaj drugi  u kancelariji koji koristi referent.Èesto ne listam sve teme, a i tada ne pratim ba¹ sve komentare.Jutros doðoh u kancelariju da na miru prelistam neke stvari i nalazim da je Bori¹a 1.10. rekao da mu se gadim, nazivajuæi me "d¾ovanom"!Nije mi jasno za¹to je to rekao, pa ga evo javno prozivam da to obrazlo¾i.Njegovom komentaru se pridru¾io Goran i Oki!Gorana sam lièno upoznao i lepo smo se dru¾ili u Beloj Crkvi. Ovog Okija nisam upoznao.Termin "d¾ovan" nije mi poznat;pretpostavljam da je to neki ruralni pogrdni naziv.Kako god, oèekujem odgovor. Pljuvati po nekome koga ne poznaje¹ nije lepo, a mo¾e da bude i veoma opasno.Zato, momèe da te èujem!

Meni sad stvarno krivo... Dragan je stariji gospodin, aj da mu ka¾emo foru.
Vidim i da je Alex Cross zagrizao. :D

Dragane, fora je u tome da se stavi link koji svakog vodi na SVOJ PROFIL! Ti kad klikne¹ odvede te kod tebe na profil, ja kad kliknem odvede me na moj profil.
I onda napi¹e¹ ¹ta ti volja: "Ovom smrde noge!", "Ovaj je budala" itd. i èeka¹ ko se prvi upeca! :)

UVEREN sam da o tebi svi imaju samo najbolje mi¹ljenje, OVO JE FORA! Hakerski humor.  [cheers]
I Bori¹a jeste tenkre  [rofl] :-* [srce]  ali nikad nikog ne vreða.  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

tak oste i mene zajebali bando jedna manijaèka : )

Biker-Boy

hehe, moram priznat ni ja nisam znao za foru  [neampojma] :o al konto sam da je garant neka zajebancija, ipak je ovo manijacki sajt  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

hahahah objasnio sam mu ja na pp, i meni zao sto se on upecao a moze deda da mi bude :D

Ostoja

Shta nisam znao... Upecao sam se k'o kapitalac od 120 kila... Jebi ga, ponekad ni iskustvo ne pomaze. Nego, ovde su se pochele pisati nasilne teme, da ja za svaki sluchaj nalupam Borishu, a? Nije mi nishta uchinio, al' neko mora biti univerzalni krivac, a on mi se chini pogodan...   ;D  :P  [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Citat: Ostoja poslato 04 Oktobar, 2015, 12:14
Shta nisam znao... Upecao sam se k'o kapitalac od 120 kila... Jebi ga, ponekad ni iskustvo ne pomaze. Nego, ovde su se pochele pisati nasilne teme, da ja za svaki sluchaj nalupam Borishu, a? Nije mi nishta uchinio, al' neko mora biti univerzalni krivac, a on mi se chini pogodan...   ;D  :P  [neampojma]

Mojne... i ovako jedva da je pièke video, jo¹ ako ga naru¾i¹, d¾aba mu ode mladost.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

@ DraganPavlicevic  [welcome], . ©ala-la kolega manijaèe  [flashing]  [clapp] ;D   .

OKi


makinjo


Bori¹a

hahahahahahaahahahahhah

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

meni izbacuje "this page is not available"....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


eclipse4

Radi riba ovih dana koliko vidim i to dobro  [rofl]

Kad vec janemogu na pecanje bar da gledam vas dok to radite  [rofl]

goranvojska

kad je prvi put provaljena fora ja sam ostao bez texta.sreca pa sam malo sacekao komentare i posto se upecao jedan nas clan ja skapiram o cemu se radi,jbg kad prodje proslo.sad neko se ljuti ali kad vide sta je nema problema.