Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Kalesin poslato 03 Oktobar, 2015, 20:58
To je redovna pojava na Ralji, Avali...a bogami i po lokalnim putevima... [ljutko]

Nego danas...obilazimo kamion drug i ja motorima iz suprotnog pravca jos jedan sa kombijem dao mu ga po gasu i on obilazi neki kamion iz svoje trake...drugar vec presao u nasu normalnu traku i pocinje da koci (zbog idiota u nasoj traci), ja u punom naletu vidim kako mi se dupence njegovog motora priblizava....krivina blaga u desno....kocenje..proklizavanje.. malo vrljanja....debili kraj puta travu sredjivali i razbacali po putu.. krece i prednji da kliza....rekoh neces majci ...ne ovde...(grocka uzbrdo na krivini), stegoh ga nogama kao zdrebca i tako plesuci tango nekih 100m izvukosmo se zivi i zdravi i motoric i ja ... posle pricam sa drugarom, kaze gledam u retrovizoru sta radis i ne verujem....

koliko je mene puta abs spasao u takvim situacijama... nikad vise motor bez abs :D

dzimika

jebes mi sve zadnje vreme doslo, po vojvodini poceli da kradu plodnu zemlju sa njiva, sad javlja surak da je navatao lika sa bagerom i kamionima na njegovoj njivi

ЯЭВОЛУТИОН

pomestaje crnicena trzistu a bogatuni traze za dvorista....skidaju gornji sloj od desetak samtimetara....ima tome vec desetak godina kako to rade...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

uzmem tel xperiu z4.seljak ko seljak nije to za mene ispustim i posle 5 dana polomim ekran.150e nov ajde.kad menjali ekran ne radi kamera.jbg teraj dalje.danas polomim ekran ponovo.kazu sad 80e a tel polovan ispravan 100e.e neces.polomim ga savijem ko kiflu i u kantu.sad nosim neki jbm li ga.isto tako pre 2 god prosao i laptop.jbg kad mi kratak fitilj.

ЯЭВОЛУТИОН

nisi trebao...ja volim telefone kojima je slomljeno staklo....evo bas cekam da njanja kupi novi a da mu otmem ovaj sa slomljenim staklom....zadnji put mi dao neki sunsung galaxy ace....jos kod mene...sa slomljenim staklom....nista mu ne fali....za touch screen traze 20 evra a telefon 30 ....odlican je ovakav....radi touch ko zmaj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

ma kad se iznerviram ja ga savijem ko kiflu i kraj.jbg da sam znao da ti poklonim.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 18:25
nocas oko devet pocne komsijski ker da laje...i tako...bez prestanka do pola dva...tu shvatim da nece da bude spavanja , te se obucem i predjem ulicu....ker se umotao oko drveta i preskocio neku tarabu....skoro da visi na lancu.....
Ker je neki ylatni retriver ali stene...glup ko noc....popnem se ja pocnem da kucam komsiji na vrata...nogama...ovaj sav naduven izadje sa cepovima od neoprena u usima....ja mu drknem samarcinu da mu isteram cepove i odvedem ga do kera da ga oslobodi....posle sam do pola cetri pricao sa policajcima....opet prijava....fasujem robiju ove godine nema boga....2 puta cigani, pa onda retard koga nisam ni takao, pa sada komsija....ispade ja agresivac....a majke mi nisam ....ali imaj mere...
Za to zvanje policije bi skupljao zube po dvori¹tu, bar da ima za¹to da ih zove... Debil, trebalo je da pusti¹ kera da se udavi...

Gavrolini

Farbao danas neka dva ormana. Jedan trokrilni jedan dvokrilni. Dvokrilni ispao kao lutka, ovaj drugi sav saren. Crna mat a negde ispala kao u sjaju. Isti pistolj, ista boja. Da ga jebem sta je.

bigbad86

Vrv kondenz u boci kompresora... Pogotovu ako nije dugo radio.

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2015, 20:49
eto , znao sam....nestabilna licnos'....odma bi da bije...znam da mi se zbog neceg ne dopada...siledzija....huligan....cccc....preprodavac....davno bi ja njega ali mi bilo zao....baba Stane...mnogo ga je volela....unuce

[rofl]

Citat: goranvojska poslato 03 Oktobar, 2015, 22:55
ma kad se iznerviram ja ga savijem ko kiflu i kraj.jbg da sam znao da ti poklonim.

da ga poklonis njemu da ga olupa o zid?

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 18:25
nocas oko devet pocne komsijski ker da laje...i tako...bez prestanka do pola dva...tu shvatim da nece da bude spavanja , te se obucem i predjem ulicu....ker se umotao oko drveta i preskocio neku tarabu....skoro da visi na lancu.....
Ker je neki ylatni retriver ali stene...glup ko noc....popnem se ja pocnem da kucam komsiji na vrata...nogama...ovaj sav naduven izadje sa cepovima od neoprena u usima....ja mu drknem samarcinu da mu isteram cepove i odvedem ga do kera da ga oslobodi....posle sam do pola cetri pricao sa policajcima....opet prijava....fasujem robiju ove godine nema boga....2 puta cigani, pa onda retard koga nisam ni takao, pa sada komsija....ispade ja agresivac....a majke mi nisam ....ali imaj mere...

meni pored ulaznih vrata stoji bezbolna palica, iznad vrata katana a u fioci bereta
kad bi mi neki nadrkani veci i jaci komsija dosao na vrata i lupio samar izvinuo bi mu se ko pickicka poceo i da placem ako treba da bi bilo uverljivo a onda rekao samo sacekaj duzmem papuce da izadjem da ucutkam dzukelu, dovatio naostrenu katanu i posle bi morali da te sakupljaju u delovima za sahranu, sekao bi dok me ne odvoje, a dok murija dodje tamo gde ti ili ja zivimo mogu u besu a vala i mrtav ladan opusteno da isecam u komade sve od po 5cm
eto gde ce kurcenje pore ili kasnije da te dovede, iskren drugarski savet ne zajebavam se, nikad ne znas kad je nekom pun qrac svega i samo ceka priliku da tvoja kap prelije casu i otvori ispusni ventil..
zato kupis vazdusnu pusku, ker laje ti ga sjebes u buljsona, ako ga to ne ucutka onda u vugla i kraj price, sta koji qrac da se bijes sa gazdom si normalan bre?
imao si para za kera? imas pare da ga hranis? a nemas za obuku i vaspitanje da ga kontrolises i da te slusa? onda dobije sta je zasluzio jbg dal on ili gazda.. neko je zasluzio a neko ce da dobije

Lazic


Joker

A niko 50e da izvadi..  [sutirakamen]

Ili bar da se javi na telefon.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gavrolini

Citat: bigbad86 poslato 04 Oktobar, 2015, 00:46
Vrv kondenz u boci kompresora... Pogotovu ako nije dugo radio.
Ma jok, radi skoro svaki dan a i skoro sam ga cistio jer sam sekao nesto plazma sekacem pa ne sme da bude vode u boci.

Biker-Boy

Citat: Gavrolini poslato 03 Oktobar, 2015, 23:47
Farbao danas neka dva ormana. Jedan trokrilni jedan dvokrilni. Dvokrilni ispao kao lutka, ovaj drugi sav saren. Crna mat a negde ispala kao u sjaju. Isti pistolj, ista boja. Da ga jebem sta je.
mozda nije ista vrsta drveta koristena u izradi oba ormana
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini


Aleks Cross

Citat: Bori¹a poslato 01 Oktobar, 2015, 21:12
a ovaj dzovan mi se gadi otkad je dosao na forum

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile

Citat: goranvojska poslato 01 Oktobar, 2015, 21:13
i meni.
Citat: OKi poslato 01 Oktobar, 2015, 21:43
Citat: Bori¹a poslato 01 Oktobar, 2015, 21:12
a ovaj dzovan mi se gadi otkad je dosao na forum

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile
Mene bilo sramota da priznam, ali sada mi je lakse kada i drugi to vide !

kad bi me upoznali (mala sansa) tek onda bi imali razloga za mrznju

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Aleks Cross

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 01:00
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2015, 20:49
eto , znao sam....nestabilna licnos'....odma bi da bije...znam da mi se zbog neceg ne dopada...siledzija....huligan....cccc....preprodavac....davno bi ja njega ali mi bilo zao....baba Stane...mnogo ga je volela....unuce

[rofl]

Citat: goranvojska poslato 03 Oktobar, 2015, 22:55
ma kad se iznerviram ja ga savijem ko kiflu i kraj.jbg da sam znao da ti poklonim.

da ga poklonis njemu da ga olupa o zid?

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 18:25
nocas oko devet pocne komsijski ker da laje...i tako...bez prestanka do pola dva...tu shvatim da nece da bude spavanja , te se obucem i predjem ulicu....ker se umotao oko drveta i preskocio neku tarabu....skoro da visi na lancu.....
Ker je neki ylatni retriver ali stene...glup ko noc....popnem se ja pocnem da kucam komsiji na vrata...nogama...ovaj sav naduven izadje sa cepovima od neoprena u usima....ja mu drknem samarcinu da mu isteram cepove i odvedem ga do kera da ga oslobodi....posle sam do pola cetri pricao sa policajcima....opet prijava....fasujem robiju ove godine nema boga....2 puta cigani, pa onda retard koga nisam ni takao, pa sada komsija....ispade ja agresivac....a majke mi nisam ....ali imaj mere...

meni pored ulaznih vrata stoji bezbolna palica, iznad vrata katana a u fioci bereta
kad bi mi neki nadrkani veci i jaci komsija dosao na vrata i lupio samar izvinuo bi mu se ko pickicka poceo i da placem ako treba da bi bilo uverljivo a onda rekao samo sacekaj duzmem papuce da izadjem da ucutkam dzukelu, dovatio naostrenu katanu i posle bi morali da te sakupljaju u delovima za sahranu, sekao bi dok me ne odvoje, a dok murija dodje tamo gde ti ili ja zivimo mogu u besu a vala i mrtav ladan opusteno da isecam u komade sve od po 5cm
eto gde ce kurcenje pore ili kasnije da te dovede, iskren drugarski savet ne zajebavam se, nikad ne znas kad je nekom pun qrac svega i samo ceka priliku da tvoja kap prelije casu i otvori ispusni ventil..
zato kupis vazdusnu pusku, ker laje ti ga sjebes u buljsona, ako ga to ne ucutka onda u vugla i kraj price, sta koji qrac da se bijes sa gazdom si normalan bre?
imao si para za kera? imas pare da ga hranis? a nemas za obuku i vaspitanje da ga kontrolises i da te slusa? onda dobije sta je zasluzio jbg dal on ili gazda.. neko je zasluzio a neko ce da dobije

meni pored ulaznih vrata stoji bezbolna palica, iznad vrata katana a u fioci bereta


Virtualno kurcenje od tvoje strane, nije ni prvo a ni poslednje. Nije bereta nego Beretta, verovatno 93r pase tvom nastupanju ;-) i tome sta hoces ovde da postignes. Imam utisak da mnogo kakis a imas malo iskustva. Evo ovako : ovde gde ja zivim, odes i probudis komsiju, bez samaranja resis problem.
tu gde ti zivis : imam beretu ;-) u gace , delim samare rukom i berettom itd. i imam maksimalne probleme.
Sta sam hteo da ti kazem : kad ti neko na gajbu dodje, udari samar...... znas sta mislim, pa i taj nije siso vesla. Katana, urci palci, gde ti zivis mladicu?




balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi