Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof

... inspekcija ...ne mogu da verujem da se na jednom mestu skupilo toliko idiota.....

mareskin

Citat: Grof poslato 02 Oktobar, 2015, 13:35
... inspekcija ...ne mogu da verujem da se na jednom mestu skupilo toliko idiota.....

Ja verujem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Slaninar poslato 02 Oktobar, 2015, 08:10
Citat: Bori¹a poslato 01 Oktobar, 2015, 23:16
@bikerboy isto tako dosao neki lik kod mojih i pocinje da prodaje muda za bubrege i krece standard ispitivanje, koliko si ga vozio najbrze itd.. i pita me koliko si vozio na zadnjem tocku?
meni tu dokurci i viknem jel kmh ili daljinu? on pocne opet da kenja kako to nije pametno i pita me umem li na prednjem da vozim, tu kazem da imam ABS i da ne mogu... njemu nije jasno al ucuta magarac...
otvoren mi je izduv i idem drugom mozda 60-80 i stvarno se lepo cuje, i lokalni penzioneri me drukaju da sam prosao 200 minimum [rofl]

Uuuu jesi mangup!  :)    To ¹to se tebi lepo èuje, verovatno nekom smeta. Kao i glasna muzika, ili da ide¹ ulicom i puca¹ u vazduh. Ima ko voli, ima kome smeta.

E jebem te babu ba¹... :P

penzos

Dobro me podseti da ga oèistim! Ja sam dobar kom¹ija! Ako me neko nervira ja to sve tiho re¹im  [andjeo]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Citat: penzos poslato 02 Oktobar, 2015, 16:50
Dobro me podseti da ga oèistim! Ja sam dobar kom¹ija! Ako me neko nervira ja to sve tiho re¹im  [andjeo]




Ovo tvoje? Extra izgleda.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Oktobar, 2015, 16:56
Citat: penzos poslato 02 Oktobar, 2015, 16:50
Dobro me podseti da ga oèistim! Ja sam dobar kom¹ija! Ako me neko nervira ja to sve tiho re¹im  [andjeo]

Ovo tvoje? Extra izgleda.

...za sta je ovo...za Hekler?

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

CBRR1

jokeru neznam dali dati picku razbijem jel simi odgovorio na moju licnost jer sam ti lepo rekao dane provociras mnogo to sto te njanja fali neznaci da meni hvali malo da te prebijem...

ЯЭВОЛУТИОН

eto , znao sam....nestabilna licnos'....odma bi da bije...znam da mi se zbog neceg ne dopada...siledzija....huligan....cccc....preprodavac....davno bi ja njega ali mi bilo zao....baba Stane...mnogo ga je volela....unuce
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Vracam se danas sa avale,prolazim resnik,posle semafora ka rakovica ona S krivina,gas i posle pravac takodje gasss,odjednom vidim auto ali mi nesto bre mnogo desno,ja kocim lagano i vidim lik bre u mojoj traci,koci koci koci....lik ladno u kontra smeru vozi i kao dize mi ruku...u fazonu jbg...nisam mogao da verujem,mator neki covek,da je mladji kako bi ga lepo olupao  [ljutko] [veryangry]
Twist of wrist!

Joker

Citat: CBRR1 poslato 02 Oktobar, 2015, 20:39
jokeru neznam dali dati picku razbijem jel simi odgovorio na moju licnost jer sam ti lepo rekao dane provociras mnogo to sto te njanja fali neznaci da meni hvali malo da te prebijem...


UUu lako da me bijes, daj 50 evra!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

nocas oko devet pocne komsijski ker da laje...i tako...bez prestanka do pola dva...tu shvatim da nece da bude spavanja , te se obucem i predjem ulicu....ker se umotao oko drveta i preskocio neku tarabu....skoro da visi na lancu.....
Ker je neki ylatni retriver ali stene...glup ko noc....popnem se ja pocnem da kucam komsiji na vrata...nogama...ovaj sav naduven izadje sa cepovima od neoprena u usima....ja mu drknem samarcinu da mu isteram cepove i odvedem ga do kera da ga oslobodi....posle sam do pola cetri pricao sa policajcima....opet prijava....fasujem robiju ove godine nema boga....2 puta cigani, pa onda retard koga nisam ni takao, pa sada komsija....ispade ja agresivac....a majke mi nisam ....ali imaj mere...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Vala ako si ga drknuo. Ja cim mi retriver laje odma izlazim da vidim sta se desava. Ako vidim da laje bezveze, ucutkam ga i vracam se u kucu. U pola noci, u pola noci.

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 03 Oktobar, 2015, 18:32
Vala ako si ga drknuo. Ja cim mi retriver laje odma izlazim da vidim sta se desava. Ako vidim da laje bezveze, ucutkam ga i vracam se u kucu. U pola noci, u pola noci.

Moj Maks ima žestok lavež. Dubok. I ponekad laje noću, ali laju i komšijski psi. Fazon je što je moj pas vakcinisan, ima pasoš, vezan u dvorištu. Komšijski su pušteni, nevakcinisani i svi se prave blesavi. Baš bi voleo da mi neko nešto prigovori.

P.S. Pojeo je nešto pilića, bacio jednu mačku preko ograde, ali sve u samoodbrani i u svom dvorištu vezan za svoju sajlu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

joka

I piliæe je pojeo, u samoodbrani?   [neampojma]   [rofl]  [rofl] 

ЯЭВОЛУТИОН

mogao sam i ja da ga otkacim...ali nije moj pas....pas je obaveza veca nego dete...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Kako nije, cak i lecenje kosta vise nego za dete, za dete bar imas zdravstvenu, za psa samo kes lova :P Evo mom nesto naduta noga bila od neke infekcije, tolko se nadula da je kod "lakta" dobio nekrozu tkiva od manjka prokrvljenosti, evo sad ima otvorenu ranu na tom mestu jer je koza normalno otpala, pa sad moramo to da mu previjamo oko 10-ak dana sa nekom specijalnom mokrom gazom. A da, i trombociti su mu losi. A on veseeeeeeeo boli ga kurac sto je bolestan i sto mu se noga guba :P

Kalesin

Citat: VR 46 poslato 02 Oktobar, 2015, 21:03
Vracam se danas sa avale,prolazim resnik,posle semafora ka rakovica ona S krivina,gas i posle pravac takodje gasss,odjednom vidim auto ali mi nesto bre mnogo desno,ja kocim lagano i vidim lik bre u mojoj traci,koci koci koci....lik ladno u kontra smeru vozi i kao dize mi ruku...u fazonu jbg...nisam mogao da verujem,mator neki covek,da je mladji kako bi ga lepo olupao  [ljutko] [veryangry]

To je redovna pojava na Ralji, Avali...a bogami i po lokalnim putevima... [ljutko]

Nego danas...obilazimo kamion drug i ja motorima iz suprotnog pravca jos jedan sa kombijem dao mu ga po gasu i on obilazi neki kamion iz svoje trake...drugar vec presao u nasu normalnu traku i pocinje da koci (zbog idiota u nasoj traci), ja u punom naletu vidim kako mi se dupence njegovog motora priblizava....krivina blaga u desno....kocenje..proklizavanje.. malo vrljanja....debili kraj puta travu sredjivali i razbacali po putu.. krece i prednji da kliza....rekoh neces majci ...ne ovde...(grocka uzbrdo na krivini), stegoh ga nogama kao zdrebca i tako plesuci tango nekih 100m izvukosmo se zivi i zdravi i motoric i ja ... posle pricam sa drugarom, kaze gledam u retrovizoru sta radis i ne verujem....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Citat: joka poslato 03 Oktobar, 2015, 19:53
I piliæe je pojeo, u samoodbrani?   [neampojma]   [rofl]  [rofl] 

Taèno. U samoodbrani. Nisi video kakvi su ti piliæi kad su u grupi. Krvo¾edne ptièurine! To ¹to je on veliki i te¾ak ne znaèi da nije delikatna romantièna du¹a.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu